Editörler : smtvs
21 Ocak 2019 19:24   

Dhmi elektrik-elektronik teknisyeni endüstriyel bakım onarım

Arkadaşlar merhaba bu sene Trabzon'a Elektrik Elektronik Teknisyeni olarak atandım sanırsam eskiden dal yokmuş Elektrik veya Elektronik olarak ikiye ayrılıyormuş artık dallar mevcut ben Endüstriyel Bakım Onarım dalından mezun oldum DHMİ i kazandım şuan Güvenlik Soruşturması bekliyorum Allah'ın izniyle bir sıkıntı çıkmazda görevime başlarsam beni Elektrik biriminde mi göreve başlatırlar Elektronik mi bu konu hakkında çok fazla bilgi kirliliği var beni aydınlatabilirmisiniz??

22 Ocak 2019 14:45

ugurcan38
Aday Memur

belge tesliminde ben sordum kesin bir bilgi vermediler... ne olacağı belirsiz...

22 Ocak 2019 18:28

Grejon
Aday Memur

belge tesliminde ben sordum kesin bir bilgi vermediler... ne olacağı belirsiz...

ugurcan38, 4 hafta önce - Alıntıya git
Banada kesin bir bilgi vermediler, bu konu hakkında net bilgisi olan yokmu?
22 Ocak 2019 19:04

Grejon
Aday Memur
Kos koca forumda yardımcı olabilecek kimse yok mu
01 Şubat 2019 13:22

yigitzukenberk
Aday Memur
Bende endüstriyel bakım onarım mezunuyum elektronikçi olarak çalışıyorum
01 Şubat 2019 13:24

yigitzukenberk
Aday Memur
kesin bir bilgi olmamakla birlikte bizim bölümden olupta elektrikçi olan tanımıyorum
01 Şubat 2019 19:17

Grejon
Aday Memur
kesin bir bilgi olmamakla birlikte bizim bölümden olupta elektrikçi olan tanımıyorum
yigitzukenberk, 3 hafta önce - Alıntıya git
Sağolasın kardeşim bir iki arkadaşlada konustum Elektronik bölümü diyorlar ama dediğin gibi kimse net bir şey söylemiyor net bigiye nasıl ulaşabiliriz?
Toplam 6 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?