Editörler : E.Kayı Han
24 Ocak 2019 18:45

Belediye sözleşmeli eğitmen

arkadaslar beledıyede işletme lisans diplomamla sozleşmeli eğitmen olarak işe başladım. aranızda sozlesmelı egıtmenlık yapan varmı. maasları ne durumda, yuksekokul dıplomamla teknısyen olabılırdım ama egıtmenlık daha cazıp geldı. yanlısmı yaptım aceba. kadro alıp baska bır kurumu atanınca vasfım ne olur,ne olarak atanırım.ogretmen dıyenler oluyor,dogrulu gu varmı aceba

bozakca
Yasaklı
25 Ocak 2019 09:34

İşletme diplomasıyla nasıl eğitmen oldunuz? Formasyon yok ise bu mümkün değilgir Teknisyen eğitmenden 100 tl fazla alır. Eğitmen gih , teknisyen adı üzere teknik bir kadrodur ve teknik kadro gihe göre her daim avantajlıdır. Eğitmen bildiğiniz düz memurdur. Ben eğitmenlikten sosyolog kadrosuna geçtim maaşım 700 tl arttı. Kadro alırsanız eğitmen olursunuz.

cres46
Memur
25 Ocak 2019 14:42

hocam tbb-22.01.2019 son başvuru tarihli uzman alımı vardı. siz ondan mı bahsediyorsunuz yoksa eylül dönemindeki alımdan mı?

avci_06
Aday Memur
18 Ocak 2020 21:42

Merhaba Eğitmenlik kadrosuna Memurluktan nasıl geçtiniz ? Sınavlamı

bozakca, 5 yıl önce

İşletme diplomasıyla nasıl eğitmen oldunuz? Formasyon yok ise bu mümkün değilgir Teknisyen eğitmenden 100 tl fazla alır. Eğitmen gih , teknisyen adı üzere teknik bir kadrodur ve teknik kadro gihe göre her daim avantajlıdır. Eğitmen bildiğiniz düz memurdur. Ben eğitmenlikten sosyolog kadrosuna geçtim maaşım 700 tl arttı. Kadro alırsanız eğitmen olursunuz.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi