Editörler : ayşegül bgm
24 Ocak 2019 20:49

Kpss p3 91 puan ile simitçide çalışmak

.Hala alımlardan haber yok.9 aydır sağlıkçı alınmadı.Bize bunu yaşatanları Allaha havale ediyorum

sedatdog
Kapalı
24 Ocak 2019 21:12

bolum nedir hocam

mhesde
Kapalı
24 Ocak 2019 21:12

Bizde iş bile bulamıyorum simitçi bile bulsam tamamdır razıyım

Relize
Aday Memur
24 Ocak 2019 21:24

hemşirelik

sedatdog, 5 yıl önce
bolum nedir hocam

Relize
Aday Memur
24 Ocak 2019 21:25

simitçi bile tecrübeli eleman istiyor. almayabilirler

mhesde, 5 yıl önce

Bizde iş bile bulamıyorum simitçi bile bulsam tamamdır razıyım

Relize
Aday Memur
24 Ocak 2019 21:32

lise yaz tatilleri simitçide çalıştığım için bende tecrübe sıkıntı olmadı.

Egelihemsire
Aday Memur
24 Ocak 2019 21:52

Lisans hemşire misiniz acaba

Relize, 5 yıl önce

hemşirelik

sedatdog
Kapalı
24 Ocak 2019 22:21

aranırsın kardeşim canını sıkma açıklanır daha seçime var
Relize, 5 yıl önce

hemşirelik

Birgaripüye
Memur
25 Ocak 2019 12:33

91 puan almış olmanın ukalalığıyla simitçiliği bir anlamda hor görmüş de oluyosun. Evet herkes atanmak istiyor. 91 puan alan da düşük puan alan da . Sağlıkçı sayısı hızla artarken atamalar aynı oranda artmıyor. Bazen azalıyor bile. O yüzden simitçiliği hor görme. Rızkı simitçilik olabilecek sağlıkçılar da olacak.

mucizi
Kapalı
25 Ocak 2019 23:03

bende simitçide çalıştım bencede hiç küçümsencek bir durum yok aksine ordaki kazandığım pranın bereketini hiç bir yerde görmedim ve gayet mutluydum daha sonra daha iyi işlerde çalışdım amam ordaki kadar mutlu değildim, en kötü iş bile işzilikten iyidir ama insanlar bunu anlamıyor bir işim bile yok çok üzgünüm

Birgaripüye, 5 yıl önce
91 puan almış olmanın ukalalığıyla simitçiliği bir anlamda hor görmüş de oluyosun. Evet herkes atanmak istiyor. 91 puan alan da düşük puan alan da . Sağlıkçı sayısı hızla artarken atamalar aynı oranda artmıyor. Bazen azalıyor bile. O yüzden simitçiliği hor görme. Rızkı simitçilik olabilecek sağlıkçılar da olacak.

Emish
Daire Başkanı
25 Ocak 2019 23:10

Arkadaşlar iyi misiniz? Hiç bir hor görme durumu yok burada, kendi alanında değil farklı bir kolda çalışmasını gündeme getirmiş.
Birgaripüye, 5 yıl önce
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi