Editörler :
25 Ocak 2019 21:55   

Kapalı

Sizce hangisi daha amele?

Bu ankete 19 günde, 8 kişi oy kullandı ve 13/02/2019 21:55 tarihinde sona erdi.

26 Ocak 2019 00:50

Ehl-i Beyt
Memur

hiçbiri.. siz amele görmediniz hiç sanırım :) anketin soru şekli rezalet.. hangisinin iş yükü aüır ya da hangisi emeğinin karşılığını alamıyor şeklinde olması gerekirdi.. amele nedir Allah aşkına!

26 Ocak 2019 01:34

MFKNMFK
Kapalı

amel: iş, fiil, edim; amele: iş yapan kişi. ayrıntılı bilgi için lütfen bkz: tdk büyük türkçe sözlük

26 Ocak 2019 01:44

narodnick
Müsteşar Yardımcısı

Amele...

26 Ocak 2019 03:15

narodnick
Müsteşar Yardımcısı

Amelenin kendisi varken hangisi daha amele demek,ironinin dibi olsa gerek...

26 Ocak 2019 08:57

MFKNMFK
Kapalı

Amelenin kendisi varken hangisi daha amele demek,ironinin dibi olsa gerek...

narodnick, 5 ay önce - Alıntıya git

narodick hanım yalakalık peşinde koşma...

26 Ocak 2019 09:01

MFKNMFK
Kapalı

hiçbiri.. siz amele görmediniz hiç sanırım :) anketin soru şekli rezalet.. hangisinin iş yükü aüır ya da hangisi emeğinin karşılığını alamıyor şeklinde olması gerekirdi.. amele nedir Allah aşkına!

Ehl-i Beyt, 5 ay önce - Alıntıya git

benim ehli beyte saygım var ama sizin ehli beytten oldugunuzu sanmıyorum... olum ehli beytten birisinin uslubu böyle olur mıu lan??? bu da şunu gösteriyor ya sahtekarsın ya da gerçek olduguna inanmışsın... her halükarda yalansın kızım iyi bak kendine

26 Ocak 2019 13:34

Ehl-i Beyt
Memur

benim ehli beyte saygım var ama sizin ehli beytten oldugunuzu sanmıyorum... olum ehli beytten birisinin uslubu böyle olur mıu lan??? bu da şunu gösteriyor ya sahtekarsın ya da gerçek olduguna inanmışsın... her halükarda yalansın kızım iyi bak kendine

MFKNMFK, 5 ay önce - Alıntıya git

Yahu güzel kardeşim eleştirilince niye zıplıyorsun.. kimse sana hakaret etmedi.. kötü bir söz söylemedi.. eleştirdim sadece.. Bu kadar tahammülsüz olma yahu..

31 Ocak 2019 00:15

narodnick
Müsteşar Yardımcısı

narodnick hanım:))

Seçim vaadi olarak vermek lazım seni,her eve bir tane...

01 Şubat 2019 12:14

Eki n
Memur

amel: iş, fiil, edim; amele: iş yapan kişi. ayrıntılı bilgi için lütfen bkz: tdk büyük türkçe sözlük

MFKNMFK hanım, tdk'da amele; iş yapan kişi değil, gündelikle çalışan işçi olarak tanımlanıyor. Ancak bu kelime, zavallılar tarafından aşağılama, yazıklama anlamında kullanılmaktadır.
Toplam 9 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?