Editörler : hopaliSafak Vaktii
01 Şubat 2019 17:56

Feyzablbl
Şef

hocalarım okulları tek tek aradınız mı ya ben hiç birisini aramadım bir iki tanesini aradım kimse açmadı bende diğerleirni aramadım skntı olmaz inşallah. yazdığım okullar hep merkez olduğu için ulaşım fallan sormama gerek olmadı hiç veya öğrenci sayısını, norm fazlası olurmuyum falan diye çnkü kalabalık okullar hepsi. şuan tek korkum ya o okulda öğretmen ihtiyacı yoksa.. ama oyle bişy olmaz inşallah :)

fayel, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam ben kontenjanda olmadığım için aramadım ama bildiğim kadarıyla sizin puanınız yüksek yarinizde olsam her ihtimale karşı arardım ama yine de sıkıntı yaratacak bir durumla karşılaşacağınızı zannetmiyorum internetten okullara ulaşım şartlarına bakmışsınızdır çok fazla değişiklik olmaz orada yazanla size söylenen arasında
01 Şubat 2019 17:57

Feyzablbl
Şef
Norm fazlası dahi olsanız ki zannetmiyorum olacağınızı bir sıkıntı olmuyormuş zaten o çevreden başka bir okul ayarlanıyormuş direk gönlünüzü ferah tutun bence
01 Şubat 2019 19:40

fayel
Kapalı
Hocam ben kontenjanda olmadığım için aramadım ama bildiğim kadarıyla sizin puanınız yüksek yarinizde olsam her ihtimale karşı arardım ama yine de sıkıntı yaratacak bir durumla karşılaşacağınızı zannetmiyorum internetten okullara ulaşım şartlarına bakmışsınızdır çok fazla değişiklik olmaz orada yazanla size söylenen arasında
Feyzablbl, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam çok kötü hastaydım tercihlerimi bile zorla yaptım arayamadım valalhi o yuzden inşallah skıntı olmaz :)

01 Şubat 2019 23:08

Feyzablbl
Şef
Bölümü çocuk gelişimi olupta okul öncesinden tercih yapan var mı etrafınızda ?
06 Şubat 2019 00:40

Okul Önceci Bey
Aday Memur

Arkadaşlar sıralamam 382. Tercihde Antakya köylerini ve samandağdandan bir kaç okul yazdım ayrıca ortalara doğru tatvan var en sonlarda ise ahlat ve Adilcevaz var. Sizce Antakya gelir mi sonuçlara 1 gün kaldı ama içim içimi yiyor 😌 biri beni aydınltasııınn. 🙏

10 Şubat 2019 16:29

fayel
Kapalı
Norm fazlası dahi olsanız ki zannetmiyorum olacağınızı bir sıkıntı olmuyormuş zaten o çevreden başka bir okul ayarlanıyormuş direk gönlünüzü ferah tutun bence
Feyzablbl, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam atandınız mı ?

10 Şubat 2019 17:38

Feyzablbl
Şef

hocam atandınız mı ?

fayel, 6 gün önce - Alıntıya git
Evet hocam atandım şükür size de hayırlı olsun bu arada :)
10 Şubat 2019 20:59

Dammeslaut
Memur
Evet hocam atandım şükür size de hayırlı olsun bu arada :)
Feyzablbl, 6 gün önce - Alıntıya git

Feyza hocam çok sevindim atanmaniza. Nereye peki 21 le mi yoksa tercihinizle mi atandiniz. Dua edin bizler için bir alim daha olsun :((

10 Şubat 2019 21:34

Feyzablbl
Şef

Feyza hocam çok sevindim atanmaniza. Nereye peki 21 le mi yoksa tercihinizle mi atandiniz. Dua edin bizler için bir alim daha olsun :((

Dammeslaut, 6 gün önce - Alıntıya git
Hocam 18.tercihimle Silopiye atandım çok sağolun ben en kısa sürede yeni atama duyurusunun geleceğine inanıyorum hocam hatta 10 gün içinde falan söyleneceğini yazmışlar bence çıkan duyumlar doğru umarım en kısa zamanda sizler de gönlünüzden geçen yerlere atanır öğrencilerinize kavuşursunuz yürekten istiyorum
10 Şubat 2019 22:00

Dammeslaut
Memur
Hocam 18.tercihimle Silopiye atandım çok sağolun ben en kısa sürede yeni atama duyurusunun geleceğine inanıyorum hocam hatta 10 gün içinde falan söyleneceğini yazmışlar bence çıkan duyumlar doğru umarım en kısa zamanda sizler de gönlünüzden geçen yerlere atanır öğrencilerinize kavuşursunuz yürekten istiyorum

Hocam hayirli uğurlu olsun. Bakin o kadar stresli sürecin sonunda şimdi atandim yaziyorsun çok değişik olsa gerek. İnşallah darisi bizim başımıza bu yeni atama haberleriyle hepten dagildim ders çalışmaya başlamıştım güzel ilerliyordum ama yaklaşık 1 aydir çalışamiyorum napacagimi bilmiyorum:((

10 Şubat 2019 22:05

Dammeslaut
Memur

Hocam bu arada siralamaniz ve puaniniz kaçtı

10 Şubat 2019 22:23

Feyzablbl
Şef

Hocam bu arada siralamaniz ve puaniniz kaçtı

Hocam yanlış hatırlamıyorsam sıralamanız çok geri değildi olacak atama size sıra gelecektir. Benim sadece okul öncesi seçerek baktığımda 1782ydi hocam sıralamam puan 78.94 çocuk gelişimi vs dahil ederek bakmadım hiç sizin kaçtı hocam puanınız
10 Şubat 2019 22:26

Dammeslaut
Memur
Hocam yanlış hatırlamıyorsam sıralamanız çok geri değildi olacak atama size sıra gelecektir. Benim sadece okul öncesi seçerek baktığımda 1782ydi hocam sıralamam puan 78.94 çocuk gelişimi vs dahil ederek bakmadım hiç sizin kaçtı hocam puanınız

Benim 2164 sıralamam hocam 78.29 ile kaymayla falan en kötü siralamam 300e düşer herhalde umarim atama olur hocam

10 Şubat 2019 22:30

Dammeslaut
Memur

Benim 2164 sıralamam hocam 78.29 ile kaymayla falan en kötü siralamam 300e düşer herhalde umarim atama olur hocam

2121di son güncelleme ile 2164 geriledi hocam gerci o cok önemli değil suan çünkü atama yapilirsa şayet en az 1000 kişi alınır diye umit ediyorum şayet atama yapilirsa

10 Şubat 2019 22:30

Feyzablbl
Şef

Hocam atama olur çok da güzel bir yere gidersiniz her şey gönlünüzce olsun umarım güzel haberlerinizi duyarız buradan :)
10 Şubat 2019 22:36

Dammeslaut
Memur
Hocam atama olur çok da güzel bir yere gidersiniz her şey gönlünüzce olsun umarım güzel haberlerinizi duyarız buradan :)

Hocam çok sağolun ya inşallah. Böyle tanımadığıniz insanlardan güzel dilekler almak çok değişik ama güzel bir duygu. İnşallah siz de gittiğiniz yerde çok mutlu olursunuz:)

10 Şubat 2019 23:03

Kalsimorfik
Aday Memur

Dammeslaut hocam begenmek isterken yanlışlikla eksi oy verdim kusura bakmayin

Toplam 77 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?