Editörler :
30 Ocak 2019 20:34   

2019 Diş çekim fiyatları

2019 Diş Çekim Fiyatları ;

Öncelikle belirtmek isterim bu tabloda belirtilen fiyatlar, Diş hekimlerinin Uygulayacakları Agız Dis Saglıgı Muayene ve Tedavi Ücret Tarifesi, TÜRK DİŞ HEKİMLERİ BİRLİGİ?nin yayınladığı fiyat tarifesinden alınmıştır.

Çeşitli muayenehanelerde çeşitli semtlerde fiyat farklılıkları görülebilir.

AĞIZ-DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ KDV Hariç KDV Dahil %8

Diş Çekimi 134,26 145,00

Komplikasyonlu Diş Çekimi 236,11 255,00

Diş Çekimi Yaptırmış Hastaların Eğlenceli Yorumları ;

Yaklaşık 1,5 aydır kanal tedavisi nedeniyle gittiğim dişçiye dün eklediğim yeni tecrübemdir. giderken anti depresan bile almadım, ?ya bırak? dedim kendi kendime ?sen koskoca kanal tedavisinden sağlam çıkmış kadınsın, üstelik dişçin iyi, çekimden korkmak da neymiş, peeeh? bu düşüncem zili çalana kadar devam etti, koltuğa oturduğumda ise ağlayarak dişçiye, aslında iltihap daha geçmedi, ben biraz daha mı antibiyotik kullansam falan diye geveliyordum, ne gibi bahaneler sunduğumu da tam hatırlamıyorum, sadece o esnada çok geçerli olduklarını düşündüğümü hatırlıyorum.

Geçtiğimiz hafta ankara?daki diş hekimimle üstesinden geldiğimiz olay? tedavinin en çok korktuğum kısmı olan yirmilik diş çekimini, 2 hamleyle, dikişsiz ve sonrasında şişlik olmadan başarabilen diş hekimim sayesinde, çekimden 3 saat sonra köri soslu tavuk yemeyi başardım.Yıllarca diş tedavilerinden korkan biri olarak da tek tavsiyem güvenebileceğiniz bir doktor bulduktan sonra çok da korkmayın. kanal, dolgu, çekim, implant vs. aşmak o kadar da zor değil?

Gerçekleştirilmeden önce 3-4 farklı hekim tarafından gerçekten de o dişinizin çekilmesi, başka türlü kurtunulamayacağının teyit edilmesi uygun olur. implant denen alternatif diş üzerinden para kazanmak için sağlam dişinizi bile çekerler aman dikkat.

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?