Editörler :
30 Ocak 2019 20:40   

Kanal tedavisi 2019 fiyatları

Kanal tedavisi, dişin içerisindeki asap ve damarlardan oluşan yumuşak dokunun kendini onaramayacak derecede zarar görmesi neticeyi hastalıklı dokunun çıkarılıp yerine kök kanalı dolgu maddeleriyle doldurulması olayıdır.. Genellikle buna derin çürükler neden olur. Derin çürüklerdeki bakteriler dişin asap damar kolisinin iltihaplanmasına yol açar. Bu cerahat dişlerde sızıya neden olur. İlk zamanlarda sıcak ve soğuğa hassasiyet vardır ve faktör ortadan kalkınca geçer, bu aşamada tedavi edilirse diş kanal tedavisine gerek kalmadan çürüğün temizlenip dişin restore edilmesiyle tedavi tamamlanır.

Kanal Tedavisi 2019 Fiyatları

Kanal Tedavisi ? Tek Kanal 189,81 205,00

Kanal Tedavisi ? İki Kanal 328,70 355,00

Kanal Tedavisi ? Üç Kanal 435,19 470,00

Kanal Tedavisi ? 152,78 165,00

Lezyonlu Dişte Kanal Ted. 222,22 240,00

Lezyonlu Dişte Kanal Ted. 351,85 380,00

Lezyonlu Dişte Kanal Ted. 458,33 495,00

Kanal Tedavisi Hakkında Yorumlar ;

insana deli bi iskence gibi gelsede dis doktoru iyi uyusturursa ve yeterince beklenirse hic bir sey hissedilmiyo ben bunu yasadim bugun lakin iyi uyusturulma olayindan sonra insan salyalarina hakim olamiyor ve konusma yetisinde gariplik oluyor o ayri mevzu

iyi uyusturuldugunda ( ornegin 6 kere igne yiyip, bi de ustune yarim saat beklendiginde ) hissedilmeyen, ancak 10 gun icinde 3-4 defa ayni islem gerektiginden, en sonunda artik aciyanin dis degil de dis etleri haline gelisi bi de ustelik arkalardaki dise ulasmaya calisan discinin 45dk agzin sonuna kadar acik tutulmasini istemesi, o sirada dudaklariniza degen igrenc aci ilacin zaten uyusmus ve balon gibi sismis izlenimi veren dudagi desmesi vs.. ve butun bunlar sonucu akilda kalan acidan cok huzursuzluk verici ve sinir bozucu bir islem olusu.

4 gün boyunca dayanılmaz diş ağrıları çektikten sonra gittiğim doktorda olduğum tedavi.en ufak bi ağrı acı hissetmedim.doktorumun dediğine göre canınızın yanıp yanmaması tamamıyla tedaviyi yapan doktora bağlıymış,iyi bir hekimin yaptığı kanal tedavisi kesinlikle can yakmazmış.

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?