Editörler : smtvs
30 Ocak 2019 22:53   

Emniyet hizmetli alimi icin basvuru yapacak misiniz ?

4-8 subat hizmetli alimi basvurusu var. mulakatliymis ... Ama kpss de ise alinacak personel sayisinin 5 kati cagirilacakmis. Yuksek kapatir kpss gibi geldi bana alim cok degil.

03 Şubat 2019 00:25

Memurolunmali
Aday Memur

Basvuracak misiniz? Kimse yazmiyor

03 Şubat 2019 00:29

merhabacanımcım
Aday Memur

ben başvuracağım , kısmetse

03 Şubat 2019 00:34

Memurolunmali
Aday Memur

Sinav nerede olacak acaba senin puan.kac?? Alim az yaa

03 Şubat 2019 09:53

merhabacanımcım
Aday Memur

Hangi müdürlüğün mülakatına çağrılmışsak orada yapılacaktır diye düşünüyorum, bilemiyorum, başvurduğumda da sorarım.

puanım:87, senin ?

06 Şubat 2019 12:04

memur adayı dayı
Aday Memur
82 ile başvurdum. puanın yeterli değil ama mülakata çağırırlarsa ankaraya gidersin dedi.son 2 alim 84 ve 87 ile kapatmış. bu alımda sayı biraz fazla ama talep çok imiş.
06 Şubat 2019 12:40

Memurolunmali
Aday Memur

Benimde 82 puan. Zor cidden

07 Şubat 2019 01:15

hacibilhücap
Aday Memur

Yüksek puanlı arkadaşlar, ne kadar meraklısınız ayak işleri yapmaya.

07 Şubat 2019 16:16

memur adayı dayı
Aday Memur

Yüksek puanlı arkadaşlar, ne kadar meraklısınız ayak işleri yapmaya.

hacibilhücap, 2 hafta önce - Alıntıya git
Tarsus üniversitesine sözleşmeli hizmetli ( temizlikçi ) olarak başvurdum. 10. yedek oldum 17 kişi aldılar. 91 puan alıp temizlikçi olmak nedir. benim başka şansım yok mesela. çünkü düz lise mezunuyum. meslek lisesi mezunu falan buraya başvuruyorsa yazık.
07 Şubat 2019 17:26

Memurolunmali
Aday Memur

Yuksek puanli olsam basvurmam. Bende anlamiyorum bunu gidip buraya basvuruyolar. Gidin baska daha iyi yerde sansinizi deneyin bence. Simdi siralama 90 larda kalcak iste

08 Şubat 2019 20:13

merhabacanımcım
Aday Memur

Başka kimler başvurdu, kaç puanla?

12 Şubat 2019 11:55

merhabacanımcım
Aday Memur

Yüksek puanla kapatır mülakata çağrılma da çok mu yüksek kapatır acaba benim puanım yüksek puanlara dahil değil sanırım. Bu foruma bakan 770 kişiden 3 kişi miyiz başvuran?

Alo, ses verin, bi fikir beyan edin, lütfen.

12 Şubat 2019 12:29

memur adayı dayı
Aday Memur

Yüksek puanla kapatır mülakata çağrılma da çok mu yüksek kapatır acaba benim puanım yüksek puanlara dahil değil sanırım. Bu foruma bakan 770 kişiden 3 kişi miyiz başvuran?

Alo, ses verin, bi fikir beyan edin, lütfen.

merhabacanımcım, 1 hafta önce - Alıntıya git
Tarsus üniversitesi 17 kişilik temizlik görevlisi için başlık açmıştım. 79 ve 80 puanlı 2 kişi yazdı. 34. sıradaki yani sonuncu arkadaş 79 idi. ben 27. oldum. şimdi sen düşün buraya kaç puanlı olanlar başvurdu. 87 ve 82 var. alım puanı en iyi ihtimal 80 olsa. mülakata çağrılsak torpil bulamaz isek yedeklere bile giremeyiz. ama yine de bir ümit başvurduk işte. bu arada bir önceki egm hizmetli alımı mart ayında puanları açıklanmış. mayısta mülakat. önceki temmuzda puanları açıklanmış. ne zaman açıklanacağı baya muamma yani.
12 Şubat 2019 12:40

merhabacanımcım
Aday Memur

teşekkürler memur aday dayı, ne zaman açıklanacağı muamma evet, bu durum da geriyor.

Ben bir de her yeri tercih ederime de evet dedim. Puanım da 87 o yüzden mülakata dahil olur muyum olamaz mıyım hiç bilemedim. Sözleşmeli hizmetliye bile talep çok olunca, işte...

Başka arkadaşlardan da bu foruma cevap bekliyorum.

12 Şubat 2019 17:40

Memurolunmali
Aday Memur

Ben basvurmadim puan 82 gelmez dedim. Hayirlisi. Ne zaman aciklanir ki merak ettim kac puanla kapatacak?

12 Şubat 2019 20:31

merhabacanımcım
Aday Memur

Ben basvurmadim puan 82 gelmez dedim. Hayirlisi. Ne zaman aciklanir ki merak ettim kac puanla kapatacak?

Memurolunmali, 1 hafta önce - Alıntıya git

belli olmazdı 70 puan ve üzeri herkesin başvurma hakkı vardı, hakkını kullanabilirdin, neyse...

2 ay önce Bursa belediyesi zabıta alımı sözlü sınavlarına 25 kişiydi alınacak ortaöğretimden 82 puanlılar fln alınmış, bakalım bunda son alım puanı kaç olacak ?

12 Şubat 2019 23:54

Memurolunmali
Aday Memur

Sonuc nezaman aciklanir ki?

12 Şubat 2019 23:56

Memurolunmali
Aday Memur

Zabita aliminda yas sarti var. Yasim 33 olmuyor yani. Yas 30 sinir

13 Şubat 2019 03:06

memur adayı dayı
Aday Memur

Zabita aliminda yas sarti var. Yasim 33 olmuyor yani. Yas 30 sinir

Memurolunmali, 1 hafta önce - Alıntıya git
benimde boy-kilo şartı nedeni ile olmuyordu zabıtalık. elimizde sadece puan var. onunla da neresi olursa artık. bu arada işkur temizlik personeli alıyor. olduğu şehirde alım olanlar başvurabilir. sürekli işçi olarak.
13 Şubat 2019 15:00

Elhaj
Aday Memur
Puanım 92 fakat torpil yaptıracak kimsem olmadığı için başvurmayı düşünmüyorum.
13 Şubat 2019 17:17

merhabacanımcım
Aday Memur
Puanım 92 fakat torpil yaptıracak kimsem olmadığı için başvurmayı düşünmüyorum.
Elhaj, 1 hafta önce - Alıntıya git

Puanın iyiymiş, inşallah daha iyi yerlerde değerlendirebilirsin, bunun başvurusu zaten 8 Şubat ta bitti.

Toplam 21 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?