Editörler : smtvs
10 Mart 2019 16:47

Madsizzle
Memur
159 benim sıra. torpil olursa zaten olmaz benim. hakkıyla olsa desek benim önümde benden iyiler var. 2 üniversite görmüş insanım. yani tek umudum bunun bana artı katması. mezun olamadım ama üniversitelerden yine de çoğu konuda bilgili olduğumu düşünüyorum. bakalım kısmet artık. kim hak ediyorsa o kazansın.
memur adayı dayı, 1 ay önce - Alıntıya git
bn de ayni durumdayim hocam.4 bolum 3 universite gordum hayat sartlari yakamizi birakmadi bitiremedik bi turlu.referans yok torpil yok ama yine de bi umut var bnce emekler birgun karsiligini bulacaktir.mulakat icin puanlar cok yakin bnce puan istatistigi degistirmez.mulakat sinavi sadece sozlu mu sozlu ve yazili mi acaba?bi de merak ediyorum mulakat kayda alincak mi acaba?
11 Mart 2019 00:14

memur adayı dayı
Memur
80 ile 90 arası 200 kişiden fazla var. yani mülakat belirleyecek her şeyi. yüksek ihtimal sözlü olur ve referans ihtimali yüksek. ama yine de belli olmaz çünkü alım geçen sefer olanlara kıyasla fazla. fetö ile bağlantısı olmayan kişilerin alınması önemli olan. yazılı olursa ihtimalimiz daha yüksek. umarım güzel geçer mülakat. referans sorup yollamazlar diye umut ediyorum çünkü herkese belirli saatler verilmiş. yani zaman ayırmışlar herkes için. herkese başarılar şimdiden.
11 Mart 2019 00:15

memur adayı dayı
Memur
bn de ayni durumdayim hocam.4 bolum 3 universite gordum hayat sartlari yakamizi birakmadi bitiremedik bi turlu.referans yok torpil yok ama yine de bi umut var bnce emekler birgun karsiligini bulacaktir.mulakat icin puanlar cok yakin bnce puan istatistigi degistirmez.mulakat sinavi sadece sozlu mu sozlu ve yazili mi acaba?bi de merak ediyorum mulakat kayda alincak mi acaba?
Madsizzle, 1 ay önce - Alıntıya git
mülakat kayda alınsa bile ne fark eder ki yine de almak istediklerini alırlar.
11 Mart 2019 08:20

Madsizzle
Memur
mülakat kayda alınsa bile ne fark eder ki yine de almak istediklerini alırlar.
bence de mulakat belirleyici olcak puanlar cok yakin 180 kisi 81-87 arasi.umarim en azindan kontenjanin yarisinda torpil olmaz da bize kendimizi gosterme firsati dogar.
11 Mart 2019 14:01

memur adayı dayı
Memur

demekki farklı benimkisi 11 mart saat 13:00

Personel daire başkanlığını arayın, tabii

çağırdılarsa sizi de polisevinde onaylı misafir edebilirer,mesela, değil mi?

merhabacanımcım, 1 ay önce - Alıntıya git
nasıl geçti mülakatınız ? sözlü mü oldu yazılı mı ? geçmiş olsun bu arada :)
12 Mart 2019 15:12

Madsizzle
Memur
nasıl geçti mülakatınız ? sözlü mü oldu yazılı mı ? geçmiş olsun bu arada :)
hocam bana bi ulasabilir misiniz ozelden?
13 Mart 2019 09:25

memur adayı dayı
Memur
hocam bana bi ulasabilir misiniz ozelden?
yazdım hocam. mesaj kutuna bakabilir misin ?
13 Mart 2019 09:44

Madsizzle
Memur
yazdım hocam. mesaj kutuna bakabilir misin ?
hocam gordum ama nedendir bilmiyorum cevap gonderemiyorum.burdan mulakat ile ilgili bilgi paylasimi olmaz atama iptali verirler.bu konuyla alakali ulasmak istiyordum size.
13 Mart 2019 09:56

memur adayı dayı
Memur
hocam gordum ama nedendir bilmiyorum cevap gonderemiyorum.burdan mulakat ile ilgili bilgi paylasimi olmaz atama iptali verirler.bu konuyla alakali ulasmak istiyordum size.
tamam hocam ben bilmiyordum. teşekkürler söylediğin için.
13 Mart 2019 10:06

Madsizzle
Memur
tamam hocam ben bilmiyordum. teşekkürler söylediğin için.
mesaj attim suan hocam
13 Mart 2019 15:58

Memurolunmali
Aday Memur

Mulakatiniz nasil gecti ozelden bari yazin:( merak ettim

24 Mart 2019 20:57

Madsizzle
Memur
nisana kalcak gbi gorunuyor.
Toplam 52 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?