Editörler : ayşegül bgm
31 Ocak 2019 08:45

Sağlık Bakanlığı neyi bekliyor?

Kaç zaman oldu neden hala atama yok arkadaşlar. Ne yapabiliriz oturup konuşmak gerek. Artık bir ses çıkarmak gerek. Şubat ayına girdik.

Rabken
Yasaklı
31 Ocak 2019 12:58

bu başlığa eksi veren şahıs neyden rahatsız olmus cok merak ettim. günlerdir aylardır bekliyoruz ses seda yok yildirmaya mi çalışıyorlar anlamadim umut bile yok yazık degil mi bir suru genç insaniz

Tıbbi-sekreter66
Aday Memur
31 Ocak 2019 13:02

Bildiğiniz yıpratma politikası uyguluyorlar
Rabken, 5 yıl önce
bu başlığa eksi veren şahıs neyden rahatsız olmus cok merak ettim. günlerdir aylardır bekliyoruz ses seda yok yildirmaya mi çalışıyorlar anlamadim umut bile yok yazık degil mi bir suru genç insaniz

Yürüyen kitap
Aday Memur
31 Ocak 2019 15:48

Hakediyoruz hiç sesimiz çıkmıyor

qwerty2626
Memur
31 Ocak 2019 18:45

4 Şubatta Ankara'da etkinlik düzenlenecek atama bekleyen arkadaşlar imkanları olursa bu etkinliğe katılsınlar,ses duyurmak için önemli bir etkinlik

Brvn13
Kapalı
31 Ocak 2019 18:52

Kesin eksiyi verenler henüz mezun olmamış sağlıkçılardır. Çünkü neden istesinler atama olmasını haziranda olsun isterler.
Rabken, 5 yıl önce

Rabken
Yasaklı
01 Şubat 2019 01:12

kesinlikle öyle herkes işini bulup yolunu cizmek istiyor yazık degil mi birsuru gence. bi haber bile yok umursanmiyoruz.
Tıbbi-sekreter66, 5 yıl önce
Bildiğiniz yıpratma politikası uyguluyorlar

La chute
Aday Memur
01 Şubat 2019 22:10

+

Sibirya Kürdü
Kapalı
01 Şubat 2019 22:11

Atama hakkımız söke söke alırız diye slogan atalım.

MURAT8013
Aday Memur
01 Şubat 2019 23:10

ben ort hemşireyim ama eksi verdim çünkü artistlik için sağlık bakanlığını bekleyenler var gidin ünilere başvurun

Rabken, 5 yıl önce

Rabken
Yasaklı
02 Şubat 2019 00:06

sanane arkadaşım isteyen istediği yere basvurur sana mı soracaktı? puanı guzeldir yer seçer seçilmek yerine hesap verecek değil kimse. nasıl bi zihniyet anlamış değilim bakanlığın görevi bu bolum acildiysa atama yapmalı. sen ne yaptin nerede calisiyosun?
MURAT8013, 5 yıl önce

ben ort hemşireyim ama eksi verdim çünkü artistlik için sağlık bakanlığını bekleyenler var gidin ünilere başvurun

MURAT8013
Aday Memur
02 Şubat 2019 13:57

bende fikrimi belirtirken sana soracak değilim.şu anaokulu çocuğu halinden bi çıkın bu ne ya evet benim puanım 88 di ama ben üniye başvurup kazandım ve gidicem.rahatlık için devleti bekleyen gerizeklılara rabbim bilir ne yapacağını

Rabken, 5 yıl önce
sanane arkadaşım isteyen istediği yere basvurur sana mı soracaktı? puanı guzeldir yer seçer seçilmek yerine hesap verecek değil kimse. nasıl bi zihniyet anlamış değilim bakanlığın görevi bu bolum acildiysa atama yapmalı. sen ne yaptin nerede calisiyosun?

womenuser
Kapalı
02 Şubat 2019 16:59

Evet herkes görüş belirtir de senin üslubun yanlış. Benim de puanım yüksek ben de devlet alımlarını bekliyorum sınava hunharca çalıştıktan sonra neden üniversite hastanelerine başvuralım rahatlık için elbette zaten yeterince yıprandık ders çalışarak atamaları bekleyerek...

MURAT8013, 5 yıl önce

bende fikrimi belirtirken sana soracak değilim.şu anaokulu çocuğu halinden bi çıkın bu ne ya evet benim puanım 88 di ama ben üniye başvurup kazandım ve gidicem.rahatlık için devleti bekleyen gerizeklılara rabbim bilir ne yapacağını

biyology21
Şef
02 Şubat 2019 17:10

Boş adamsın murat , iyi bir puan alıp bakanlık alımlarını beklemekten daha doğal ne var , zaten milletin canı burnunda boş yapmayın artık yaw

MURAT8013, 5 yıl önce

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
02 Şubat 2019 17:20

Nasıl bir zihniyet bu ya insanların tercihlerini de sorgular oldunuz bu nedir iyi git bekleme sen. Biz sana niye beklemedin diyor muyuz senin de kimseye yorum yapmaya hakkın yok kusura bakma.
MURAT8013, 5 yıl önce

Duygu.hemşire
Aday Memur
02 Şubat 2019 17:41

Sesimiz çıkmıyor değil duyulmak istenmiyor. Twitter etkinliği yapıldı , ana haber bülteni sunan spikerlere yazıldı onlar da dillendirdi , önümüzde bi Ankara etkinliği var ve o etkinliğe gidecek bir sürü arkadaş var , sağlık bakanının ve bakanlığın İnstagram sayfasına incelediysen paylaşım alakasız olsa bile yorumlar hep atama isteğine yönelik. Sesimiz çıkıyor da kulaklar tıkalı olduğu için duyulmuyor. İkisinin arasında dağlar kadar fark var.
Yürüyen kitap, 5 yıl önce

Hakediyoruz hiç sesimiz çıkmıyor

Rabken
Yasaklı
02 Şubat 2019 17:45

ruh hastası mısın kardesim sanane ister uni hastanesine basvururum istersemde rahat diye dusunur devlete basvururum sanane yani. calismisiz puanimiz yuksek niye calistik bu sinava biz bunun icin degil mi? sanane yani kendin pisman oldun kesin bize laf yapiyosun sende basvurmasaydin bakanlığın görevi bizimde hakkimiz bu böyle konuşman devlet yararina saniyosan degil yani bos konusuyosun sadece
MURAT8013, 5 yıl önce

Xoes
Aday Memur
02 Şubat 2019 18:24

++++++

Fırat7321
Aday Memur
02 Şubat 2019 18:31

murat şimdi durum şöyle arkadaş anlattı örneğin ben 8 ay dersaneye gittim 90 küsür puan aldım ve RAHAT olduğu için sağlık bakanlığı atamasını bekliyorum. anlaşılan o ki sana RAHAT batmış ve üniversiteye basvurmussun saygı duyuyorum ama o ağzını bozma insan evladı gibi üslubuna dikkat et herkes küfür edebilir.

MURAT8013
Aday Memur
02 Şubat 2019 23:10

Aallah allah fikrimi yuazdım banane istediğini yap

womenuser, 5 yıl önce

Evet herkes görüş belirtir de senin üslubun yanlış. Benim de puanım yüksek ben de devlet alımlarını bekliyorum sınava hunharca çalıştıktan sonra neden üniversite hastanelerine başvuralım rahatlık için elbette zaten yeterince yıprandık ders çalışarak atamaları bekleyerek...

MURAT8013
Aday Memur
02 Şubat 2019 23:11

bak beni tehdit etme sonra savcılıkta görüşürüz

Fırat7321, 5 yıl önce
murat şimdi durum şöyle arkadaş anlattı örneğin ben 8 ay dersaneye gittim 90 küsür puan aldım ve RAHAT olduğu için sağlık bakanlığı atamasını bekliyorum. anlaşılan o ki sana RAHAT batmış ve üniversiteye basvurmussun saygı duyuyorum ama o ağzını bozma insan evladı gibi üslubuna dikkat et herkes küfür edebilir.
Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi