Editörler : F16 Gökçen

aymergunve
Aday Memur
22 Mart 2019 21:31

Antalya iş fuarında corendon standı vardı, başvuru için gittim kabin memurluğu alımının şu an olmadığını aralıkta tekrardan alım olacağını söylediler.

Karamellimi
Aday Memur
22 Nisan 2019 21:20

Merhaba arkadaşlar, Corendon ile ilgili edindiğiniz bilgileri burada paylaşmanız mümkün mü? En azından bir sonraki alım sürecine dek bilgilenmiş oluruz. Net maaş+yan hakları+servis var mı totalde yeni girenin maaşı ne kadar oluyor gibi? Corendon bünyesinde çalışan biri varsa hatta bilgilendirebilirse çok sevinirim.

Karamellimi
Aday Memur
22 Nisan 2019 21:21

Sunexpress tüm sürecine katıldım,heyecanla mülakat sonucunu bekliyordum fakat olumsuz dönüş aldım. Sanırım kurul mülakatından elenen de 2 sene boyunca başvurup katılamıyormuş tekrardan sürece. O yüzden corendon denemek isterim. Sunexpress maaşı kadar mı maaşlar,sunexpress teki gibi hakları var mı meraktayım?

Gülşah94
Aday Memur
18 Kasım 2019 22:29

Arkadaşlar merhaba Corendon Airlines ilan açmış ama almanca dili de istiyor benim yok yine de başvurdum birşey kaybetmem diye düşünüyorum. Başvuran var mı acaba?

themelody
Aday Memur
20 Kasım 2019 01:58

ilan uzun süredir var kariyer.net te , acaba dönüş alan kimse var mı?

Gülşah94
Aday Memur
21 Kasım 2019 17:50

Almanca alımına mı başvurdunuz? Yeni açıldı deneyimsiz ilanıda var şu an. Bir bilginiz var mışirket hakkında

themelody, 4 yıl önce

ilan uzun süredir var kariyer.net te , acaba dönüş alan kimse var mı?

themelody
Aday Memur
23 Kasım 2019 17:09

yeni çıkan ilana başvurdum bu hafta. sunexpress olmadı ama umarım bu olur. ne zaman işe alım süreci başlayacak merak ediyorum.

Gülşah94, 4 yıl önce

Almanca alımına mı başvurdunuz? Yeni açıldı deneyimsiz ilanıda var şu an. Bir bilginiz var mışirket hakkında

PlnSu
Aday Memur
25 Kasım 2019 12:19

dönüş alan var mı? Bir de birden fazla sayfa var corendon airlines, corendon şirketler grubu olarak

samet400
Memur
17 Aralık 2019 20:59

22.11.2019 da başvurdum hala bekliyorum CV'm görüntülenmedi bile daha.

busted
Memur
18 Aralık 2019 02:57

Herkese hayırlı olsun birkaç yıl önce sınavları kazanıp son anda vazgeçtim Corendondan.Şuan başka firmadayım corendon ilk başlayanlara 6 aylık sözleşme yapıyor diye biliyorum 6 ayın sonunda sözleşme uzatmama ve işsiz kalma ihtimaliniz oluyor.Birde bana iyi ki gitmemişsin onlar mevsimlik işçi gibi çalıştırıyor diyen arkadaşlar olmuştu kabinden.Yani kışın uçuşlar azaldığı için az para kazanma yada ücretsiz izne çıkarılma durumları olabilir şuan nasıl bilemem ama ilgililere bilgi vermek istedim.

crew35
Aday Memur
19 Aralık 2019 16:15

Merhaba,

crew35
Aday Memur
19 Aralık 2019 16:19

Merhaba, Herhangi bir dönüş alan oldu mu acaba? İlanlara uzun süredir bakılmıyor.

10 Şubat 2023 03:38

2023 alımlarında süreci devam eden arkadaşlar varsa iletişim kurup yardımlaşabiliriz

Pınar Taşş
Aday Memur
27 Mart 2023 19:54

Ben henüz dönüş alamadım siz?

xenaa, 1 yıl önce

2023 alımlarında süreci devam eden arkadaşlar varsa iletişim kurup yardımlaşabiliriz

crumblue
Aday Memur
01 Nisan 2023 16:31

Merhaba, ben de dönüş alamadım henüz. Baktım bugün bile başvurular incelenmiş.

Pınar Taşş, 1 yıl önce

Ben henüz dönüş alamadım siz?

Pınar Taşş
Aday Memur
04 Nisan 2023 10:42

Özgeçmişinize baktılar mı? Kaç bin başvuru varken başvurmuştunuz? Ben 10 bin başvurudayken başvurdum bakmadılar daha. İlanı kaç bin olunca tamamen kaldıracaklarını merak ediyorum.

crumblue, 1 yıl önce

Merhaba, ben de dönüş alamadım henüz. Baktım bugün bile başvurular incelenmiş.

crumblue
Aday Memur
06 Nisan 2023 00:47

Henüz bakan olmadı. Ben yeni başvurmuştum 12binlerdeydi. Bana sıra gelene kadar yaz dönemi bitecek alacak olduklarını illa alırlar :( . Hala da kapatmadılar ilanı, sanırım belirli şeylere göre filtreleyip hızlıca eliyolar yoksa 12 bin başvuru mümkün değil tek tek kontrol etmeleri.

Pınar Taşş, 1 yıl önce

Özgeçmişinize baktılar mı? Kaç bin başvuru varken başvurmuştunuz? Ben 10 bin başvurudayken başvurdum bakmadılar daha. İlanı kaç bin olunca tamamen kaldıracaklarını merak ediyorum.

Pınar Taşş
Aday Memur
06 Nisan 2023 20:28

Yayınlandığından beri her gün başvurulara baktıklarına göre hesini inceliyorlar gibi. Başvuru sayısı yavaş artmasına karşın hala her gün bakıp bizimkilere sıra gelmediğine göre ben şuan 7-8 binde falan olduklarını düşünüyorum. Keşke bilgi alınabilecek bir yer olsa..

crumblue, 1 yıl önce

Henüz bakan olmadı. Ben yeni başvurmuştum 12binlerdeydi. Bana sıra gelene kadar yaz dönemi bitecek alacak olduklarını illa alırlar :( . Hala da kapatmadılar ilanı, sanırım belirli şeylere göre filtreleyip hızlıca eliyolar yoksa 12 bin başvuru mümkün değil tek tek kontrol etmeleri.

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi