Editörler : gubaz
22 Mart 2019 21:31

aymergunve
Aday Memur

Antalya iş fuarında corendon standı vardı, başvuru için gittim kabin memurluğu alımının şu an olmadığını aralıkta tekrardan alım olacağını söylediler.

22 Nisan 2019 21:20

Karamellimi
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar, Corendon ile ilgili edindiğiniz bilgileri burada paylaşmanız mümkün mü? En azından bir sonraki alım sürecine dek bilgilenmiş oluruz. Net maaş+yan hakları+servis var mı totalde yeni girenin maaşı ne kadar oluyor gibi? Corendon bünyesinde çalışan biri varsa hatta bilgilendirebilirse çok sevinirim.

22 Nisan 2019 21:21

Karamellimi
Aday Memur

Sunexpress tüm sürecine katıldım,heyecanla mülakat sonucunu bekliyordum fakat olumsuz dönüş aldım. Sanırım kurul mülakatından elenen de 2 sene boyunca başvurup katılamıyormuş tekrardan sürece. O yüzden corendon denemek isterim. Sunexpress maaşı kadar mı maaşlar,sunexpress teki gibi hakları var mı meraktayım?

18 Kasım 2019 22:29

Gülşah94
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba Corendon Airlines ilan açmış ama almanca dili de istiyor benim yok yine de başvurdum birşey kaybetmem diye düşünüyorum. Başvuran var mı acaba?

20 Kasım 2019 01:58

themelody
Aday Memur

ilan uzun süredir var kariyer.net te , acaba dönüş alan kimse var mı?

21 Kasım 2019 17:50

Gülşah94
Aday Memur

ilan uzun süredir var kariyer.net te , acaba dönüş alan kimse var mı?

themelody, 3 hafta önce - Alıntıya git

Almanca alımına mı başvurdunuz? Yeni açıldı deneyimsiz ilanıda var şu an. Bir bilginiz var mışirket hakkında

23 Kasım 2019 17:09

themelody
Aday Memur

Almanca alımına mı başvurdunuz? Yeni açıldı deneyimsiz ilanıda var şu an. Bir bilginiz var mışirket hakkında

Gülşah94, 3 hafta önce - Alıntıya git

yeni çıkan ilana başvurdum bu hafta. sunexpress olmadı ama umarım bu olur. ne zaman işe alım süreci başlayacak merak ediyorum.

25 Kasım 2019 12:19

PlnSu
Aday Memur

dönüş alan var mı? Bir de birden fazla sayfa var corendon airlines, corendon şirketler grubu olarak

Toplam 48 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?