Editörler :
03 Şubat 2019 13:39   

Son atamaya kadar

416 siralamayla son atamada dahi̇ olsa atanma şansi nedi̇r si̇zce?

görüşleri̇ni̇z çok önem arz edi̇yor. teşekkür ederi̇m.

03 Şubat 2019 14:25

Çılgın bediş25
Kapalı

Hazıran atamasında bıle sansın var 3.ye zaten kesın atanırsn gıbı bırsey

03 Şubat 2019 21:20

frkhkk
Aday Memur

Çılgın bediş25, 3 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim içimi rahatlattınız.

08 Şubat 2019 21:34

frkhkk
Aday Memur

Çılgın bediş25, 3 ay önce - Alıntıya git

peki staj bitim tarihi 27.10.2019 olarak gözüküyor, atama için ruhsatnamenin alınmasını göze alırsak 3. atamaya yetişir değil mi?

08 Şubat 2019 22:22

kadil küdat
Şef

peki staj bitim tarihi 27.10.2019 olarak gözüküyor, atama için ruhsatnamenin alınmasını göze alırsak 3. atamaya yetişir değil mi?

frkhkk, 2 ay önce - Alıntıya git

3. atamanın son tercih günü 12 Aralık olarak gözüküyor. Yaklaşık 45 gün var . Yetişir muhtemelen.

08 Şubat 2019 23:01

ateş kadehii
Aday Memur

Hangi ilden alıyosunuz ruhsatı ıstanbulda gelmesı 2 ayı suruyo fakat soyle bıse var hıc olmadı gecıkme durumu olursa ankaradan gıdıp elden alma durumu da var galıba

08 Şubat 2019 23:19

kadil küdat
Şef

Hangi ilden alıyosunuz ruhsatı ıstanbulda gelmesı 2 ayı suruyo fakat soyle bıse var hıc olmadı gecıkme durumu olursa ankaradan gıdıp elden alma durumu da var galıba

ateş kadehii, 2 ay önce - Alıntıya git

Böyle bir şeyi ilk kez sizden duyuyorum. Yemin işi nasıl olacak bu durumda?

09 Şubat 2019 11:54

frkhkk
Aday Memur

İstanbul Barosu'ndayım. Ama ikinci 6 ay için memlekete geçme ihtimalim var eğer ki dediğiniz gecikme İstanbul kaynaklı ise geçmem daha da mantıklı olacak.

Ankara'ya gidip almayı açıkçası ilk defa duydum.

09 Şubat 2019 12:33

ateş kadehii
Aday Memur

İstanbul Barosu'ndayım. Ama ikinci 6 ay için memlekete geçme ihtimalim var eğer ki dediğiniz gecikme İstanbul kaynaklı ise geçmem daha da mantıklı olacak.

Staj yaparken gecıs yapmayın 1 ay kaybedersıız ruhsata basvururken ankarada basvurun zaten ruhsata basvururken ıstedıgınız yerden basvurabılıyosunuz stajı nerde yaptıgınız onemlı degıl

09 Şubat 2019 12:35

ateş kadehii
Aday Memur

Ikı akadasım gıdıp elden almayı dusunuyodu bende ordan duydum acıkcası gıdıp alabıldıler mı bılmıyorm

09 Şubat 2019 12:41

frkhkk
Aday Memur

Staj yaparken gecıs yapmayın 1 ay kaybedersıız ruhsata basvururken ankarada basvurun zaten ruhsata basvururken ıstedıgınız yerden basvurabılıyosunuz stajı nerde yaptıgınız onemlı degıl

bir ay kayıp neden kesintisiz devam etmiyor mu?

09 Şubat 2019 12:57

ateş kadehii
Aday Memur

bir ay kayıp neden kesintisiz devam etmiyor mu?

Hayır staj yaparken geçiş yaparsanız kayıp oluyo belgelerın gıtmesı felan derken gıder

Toplam 11 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?