Editörler :
04 Şubat 2019 15:03

Diyetisyen Marla

Arkadaşlar Twitter etkinliğine katılın lütfen

04 Şubat 2019 15:13

Rabken
Şef

Arkadaşlar Twitter etkinliğine katılın lütfen

Diyetisyen Marla, 2 hafta önce - Alıntıya git
katılıyoruz
04 Şubat 2019 17:30

azizilkerlabtek54
Aday Memur
Burda durmayın tweetleyin
12 Şubat 2019 10:40

Attkevsere
Aday Memur

Hala hiç bir haber yok...

12 Şubat 2019 11:52

Rabken
Şef

Hala hiç bir haber yok...

Attkevsere, 1 hafta önce - Alıntıya git
evet hala yok ve beklemekten cok yoruldum artik belirsizlikten bıktım
12 Şubat 2019 16:48

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Aras ali beyin yaptığı toplantıdan çıkan sonuca göre 30 bin üzerine anlaşma yapmaya çlşyr bakanlık, 5 bini de kadrolu olucakmş, artk o nsl nezmn alınır, ama bu sizler için kötü sözlesmli atananlar tekrar terch verip kadrolu atanıcaklr haliyle daha az kişi atanıcak

12 Şubat 2019 16:51

Brvn13
Kapalı

Aras ali beyin yaptığı toplantıdan çıkan sonuca göre 30 bin üzerine anlaşma yapmaya çlşyr bakanlık, 5 bini de kadrolu olucakmş, artk o nsl nezmn alınır, ama bu sizler için kötü sözlesmli atananlar tekrar terch verip kadrolu atanıcaklr haliyle daha az kişi atanıcak

Hayalperesthemşire, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam bu dediğiniz durum kaldırılmadı mı sanki sistem sözleşmeli dahi olsa atananları artık tercih hakkı tanımıyor diye duydum ben. Eskiden öyleydi ama şimdi öyle değil diye biliyorum. Yoksa ben mi yanlış biliyorum.
12 Şubat 2019 16:52

Rabken
Şef

sözleşmeli atananlar sınava tekrar çalışıp yuksek puanlar almışlar mıdır? Ben kpssye bile girmediklerini dusunuyorum çoğunun cunku insanlar bıktı artik sınavından stresinden. umuyorum dedigim gibidir yoksa evet kotu olabilir. bilgi icin cok tesekkur ederim bi kac haftalik umudumda burdan olur :) kendimizi avutacak hale geldik artık
12 Şubat 2019 16:53

Rabken
Şef
Hocam bu dediğiniz durum kaldırılmadı mı sanki sistem sözleşmeli dahi olsa atananları artık tercih hakkı tanımıyor diye duydum ben. Eskiden öyleydi ama şimdi öyle değil diye biliyorum. Yoksa ben mi yanlış biliyorum.
Brvn13, 1 hafta önce - Alıntıya git
kadroluya tercih yapabiliyolar sanıyorum.
12 Şubat 2019 16:55

Brvn13
Kapalı
kadroluya tercih yapabiliyolar sanıyorum.
Rabken, 1 hafta önce - Alıntıya git
Artık atama olsun da ne olacaksa olsun diyorum. Gerçekten çok yorulduk hepimiz. Inşallah bize en kısa zamanda açıklama yaparlar.
12 Şubat 2019 16:58

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
sözleşmeli atananlar sınava tekrar çalışıp yuksek puanlar almışlar mıdır? Ben kpssye bile girmediklerini dusunuyorum çoğunun cunku insanlar bıktı artik sınavından stresinden. umuyorum dedigim gibidir yoksa evet kotu olabilir. bilgi icin cok tesekkur ederim bi kac haftalik umudumda burdan olur :) kendimizi avutacak hale geldik artık

Hocam kasettiğşm sözlesmli sizlersnz tabi geçmişte atananlar da dahil, mesela sizin nisanda oldu sözlesmli alım kadroluda haziran da, haliyle sizin sözlesmli atananlar atandık Leyla yetinmeyip kadroluya da başvuracak, haziran atamasında atananlardan 2018 kpss de baya yüksek alanları var onlar da sınava hazırlanmıştı biliyorsunuz

12 Şubat 2019 17:09

Rabken
Şef

Hocam kasettiğşm sözlesmli sizlersnz tabi geçmişte atananlar da dahil, mesela sizin nisanda oldu sözlesmli alım kadroluda haziran da, haliyle sizin sözlesmli atananlar atandık Leyla yetinmeyip kadroluya da başvuracak, haziran atamasında atananlardan 2018 kpss de baya yüksek alanları var onlar da sınava hazırlanmıştı biliyorsunuz

anladım doğru bu durumda ilk atananlar şanslı olanlar cunku kadroluya geçme sanslarida artiyor. hakkımızda hayırlısı olsun emeklerimiz çöpe gitmesin tekrardan
12 Şubat 2019 17:39

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
anladım doğru bu durumda ilk atananlar şanslı olanlar cunku kadroluya geçme sanslarida artiyor. hakkımızda hayırlısı olsun emeklerimiz çöpe gitmesin tekrardan

Hemşire sayısında düşüş yaşanablr serfika durumundan dolayı, diğer branslarn sayısı artıcak diyorlar, hayırlısı olsun herkes için

12 Şubat 2019 17:56

Rabken
Şef
Artık atama olsun da ne olacaksa olsun diyorum. Gerçekten çok yorulduk hepimiz. Inşallah bize en kısa zamanda açıklama yaparlar.
Brvn13, 1 hafta önce - Alıntıya git
insallahhhhhhh
Toplam 34 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?