Editörler : F16 Gökçen
22 Ağustos 2019 23:28

Olumlu veya olumsuz herhangi bir dönüş almayıp hala bekleyen var mı acaba?

Vazgectimcom
Aday Memur
23 Ağustos 2019 03:57

Mesajını okuduğumda üzüldüm, ben de farklı bir ilan için beklemedeyim ve 5-6 ay oldu süreç başlayalı, halen devam etmekte. Sürecin çok uzun olması ve olumsuz sonuçlanması gerçekten insanı üzüyor. Umarım hakkınızda hayırlı olan bir an önce nasip olur. Aynı durumda olduğumuzu düşündüm ve iyi dileklerimi yazmak istedim, Allah yardımcımız olsun.

Mezuninsan, 5 yıl önce

Hayalin olan türk hava yollarına girmek için 20 bin kişinin arasından sıyrıl 1500 kişinin içerisinden grup mülakatını da başarıyla geçip son 400 kişiye kadar kal sonra şak diye son mülakatta elen. Üstelik 7 aylık bir süreç kısa da değil. Bir buçuk senedir işsizim ingilizcem de çok iyi seviyedeydi mülakatım da iyi geçmişti. 2 gündür hem ben hem ailem çok üzgünüz. Umarım giren arkadaşlar çok iyi performans gösterir orada.

fabalvi
Aday Memur
23 Ağustos 2019 07:52

İlk sorunuzun cevabı evet hocam. İkincisini bilmiyorum, ben yazmıştım diğer arkadaşım da yazmış.

Evernight, 5 yıl önce

Merak ettiğim iki soru var ileride başvuracak kişilerede referans olması açısından:

1-) Tercih etmediği departmandan mülakata giripte alınan oldu mu?,

2-) Referans kısmını boş bırakıpta olumlu olarak alınan oldu mu?

Olumlu arkadaşlara hayırlı olsun, olumsuz arkadaşların önü açık olsun.

hitser
Kapalı
23 Ağustos 2019 08:25

Merhaba,

Ben son tercihim olan departman için mülakata çağırıldım. Açıkcası THY'de bana referans olacak bir network'ümde yoktu, ama birebir mülakatım oldukça iyi geçmişti. Tüm bunların akabinde olumlu dönüş aldım. Karar aşamasında tam olarak neyi/neleri baz alıyorlar kestiremiyorum açıkcası. Benim lehime olan tek taraf, bu zamana kadar irili ufaklı ve çok çeşitli bir sürü firmanın mülakatlarına girdiğim için edindiğim tecrübeler oldu.

Sana da gelecek sene için başarılar dilerim.

Evernight, 5 yıl önce

Merak ettiğim iki soru var ileride başvuracak kişilerede referans olması açısından:

1-) Tercih etmediği departmandan mülakata giripte alınan oldu mu?,

2-) Referans kısmını boş bırakıpta olumlu olarak alınan oldu mu?

Olumlu arkadaşlara hayırlı olsun, olumsuz arkadaşların önü açık olsun.

23 Ağustos 2019 18:26

Merhaba arkadaşlar, ben ik için henüz olumlu ya da olumsuz bir dönüş almadım aynı durumda olan var mı?

26 Ağustos 2019 12:23

Merhabalar linki rica edebilir miyim acaba :)

bentercumanim, 5 yıl önce

Rica ederim, linki özel mesaj yoluyla gönderiyorum.

AyAz1985
Yasaklı
28 Ağustos 2019 00:50

Arkadaşlar 26 Ağustos saat 15:00 e kadar ilan açıldı ve bitti siz hala eski başvuruları konuşuyorsunuz

MrsVirgo
Aday Memur
29 Ağustos 2019 21:28

Arkadaşlar dün öğlen 15.00 itibariyle ben de Turkish Cargo için olumlu sonuç aldım. Şunu söylemek isterim ki geçen hafta İnsan Kaynaklarını aradığımda bu sürecin birkaç hafta sürebileceğini söylemişlerdi, sırayla herkesin sonuçları belli oluyor, belli oldukça da olumlu olumsuz dönüş yapıyoruz demişlerdi. Bu nedenle hala dönüşler devam ediyor zannediyorum nitekim bana henüz dün döndüler.

İkinci olarak yukarıda okuduğum birkaç mesaja da kayıtsız kalmak istemedim ve bu süreçten aldığım olumlu sonucun arkasında hiçbir tanıdık, network vs. olmadığını da söylemek istiyorum. "Torpilsiz bu kurumun kapısından dahi geçemeyeceğinize" dair yazılan her şeyin demotive etmek amacıyla yazıldığını düşünüyorum. Süreçteki herkese başarılar diliyorum.

04 Eylül 2019 14:48

İse girişler başladı mı

danwetr
Aday Memur
04 Eylül 2019 19:53

Bildiğim kadarıyla ilk grup 9 Eylül'de başlayacak.

ercanbatuhan10, 5 yıl önce

İse girişler başladı mı

05 Eylül 2019 10:32

Merhaba arkadaşlar,

Belge tesliminden sonra mail alan oldu mu? 9 Eylül'de başlayacağız ama nerede saat kaçta belli değil henüz.

01 Ekim 2019 12:25

Thy take off'la işe alınanlar 657'ye tabi devlet memuru olarak mı çalışıyor ? Sigorta hangi kurum tarafından sağlanıyor ?

elfaruq
Kapalı
04 Ekim 2019 23:53

hayir, isci statusunde diger butun ozel sirketler gibi.

regista4, 5 yıl önce

Thy take off'la işe alınanlar 657'ye tabi devlet memuru olarak mı çalışıyor ? Sigorta hangi kurum tarafından sağlanıyor ?

10 Ekim 2019 11:51

Peki take off la girenler İstanbul Havalimanında mı çalışıyorlar, ilk işe giriste maaşlar ne kadar, eğitim var mı, varsa ne kadar sürüyor ?

Toplam 214 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi