Editörler :
17 Nisan 2019 23:22

Kurtderelii
Aday Memur
Sonuçlar geldi arkadaşlar herkes için hayırlısı olsun
17 Nisan 2019 23:30

MemurHanımKızım
Aday Memur

Ben az önce baktım sonucuma olumsuz. benim puanım 454,84.. baraj puanı ise 457,01.. çok üzüldüm gerçekten ya :( 2 puan gibi bir fark :(

17 Nisan 2019 23:53

perfection14
Aday Memur
Benim de 1 puandan bile az bir fark var. Ben geçen sene de katıldım sürece. İlk sınav bundan çok çok daha kolaydı bu sene anlamsız bir zorluk vardı. Ve sistem açıkları olduğunu düşünüyorum yani biri sınavı yaptıktan sonra çok rahat bir şekilde 20-30 sorunun yanıtını arkadaşı vb.. birine söyleyebilirdi. Hayırlısı buymuş deyip kendinizi üzmeyin başta olumsuz olması çok daha iyi. Geçen sene kaç kere İstanbul'a gidip son mülakatlarda elenmek maddi manevi yıkıcıydı. Süreci olumlu sonuçlanan arkadaşlara başarılar diliyorum.
18 Nisan 2019 00:10

Emrekarakuşş
Aday Memur
Benim de 1 puandan bile az bir fark var. Ben geçen sene de katıldım sürece. İlk sınav bundan çok çok daha kolaydı bu sene anlamsız bir zorluk vardı. Ve sistem açıkları olduğunu düşünüyorum yani biri sınavı yaptıktan sonra çok rahat bir şekilde 20-30 sorunun yanıtını arkadaşı vb.. birine söyleyebilirdi. Hayırlısı buymuş deyip kendinizi üzmeyin başta olumsuz olması çok daha iyi. Geçen sene kaç kere İstanbul'a gidip son mülakatlarda elenmek maddi manevi yıkıcıydı. Süreci olumlu sonuçlanan arkadaşlara başarılar diliyorum.
perfection14, 1 hafta önce - Alıntıya git
Peki İstanbul'daki İngilizce ve Genel Yetenek Sınavı hakkında bilgi verir misiniz? Ne tarz sorular vardı? Yazılı mı sözlü mü oluyor?
18 Nisan 2019 00:13

perfection14
Aday Memur
Peki İstanbul'daki İngilizce ve Genel Yetenek Sınavı hakkında bilgi verir misiniz? Ne tarz sorular vardı? Yazılı mı sözlü mü oluyor?
Emrekarakuşş, 1 hafta önce - Alıntıya git
Test oluyor. Bu seneki online sınava çok benziyordu. Ama bu sene online sınavı böyle sorduklarına göre İstanbuldaki sınav bir tık daha zor olacak belli ki.
18 Nisan 2019 00:50

cnkmo
Memur
perfection14, 1 hafta önce - Alıntıya git

aynen öyle kardeşim.. bu aşamayı geçsen bile diğer aşama zorlayıcı olcaktır hadi onu da geçtin diyelim mülakatlarda neye baktıkları belli değil..kabin memurluğunu gördükten sonra burda da yıpranmaktansa bastan barajı geçememek beni hiç üzmedi açıkcası

18 Nisan 2019 07:57

Gumus34
Aday Memur
Bende ucundan kaçırdım. Zaten bu aralar iş anlamında bir kismetsizim. İnşallah daha iyisi olur hepimiz için ne diyim:/ Tekrar take off ne zaman açılır fikri olan var mı?
18 Nisan 2019 16:08

tugce999
Aday Memur

İstanbuldaki sınav yerini bilen var mı acaba?

20 Nisan 2019 16:23

Echomet

Sınav yerleri ne zaman belli olucak bilgisi olan var mı?

22 Nisan 2019 10:40

Ofa77
Aday Memur
arkadaşlar ben online sınavı geçtim ama yazılı sınava girip girmeme konusunda emin değilim. şöyleki eğer yazılı sınavi gectikten sonra sözlü mülakat ingilizce konuşma şeklinde oluyorsa gitmeyeceğim. ingilizce okuduğumu anlayabiliyorum ama konuşma sıfır:) bilgisi olan yazarsa çok sevinirim boşa masraf yapmayayım
22 Nisan 2019 10:42

esenfurkan
Sınav giriş belgesi sonuç açıklama sisteminde tanımlanmış.
Toplam 111 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?