Editörler : Mehmet Balci
06 Şubat 2019 01:00   

Tcdd taşımacılık mülakat tarihleri

arkadaşlar mülakat tarihleri açıklandı. daha önceden mülakata giren var mı tcdd taşımacılık ta. ne soruyorlar nasıl geçiyor mülakatlar. bilgisi oln var mı. bizimle paylaşırmısınız

06 Şubat 2019 15:21

enesss.23
Aday Memur
evet yok mu daha önce ki tecrübelerini aktaracak kimse?
08 Şubat 2019 00:01

Derda5441
Aday Memur

beylerr bayanlarrr. bilgi ve tecrübelerini paylaşacak ok mu

16 Şubat 2019 20:56

havkimey
Aday Memur

kendimizle ilgili sorular, mesleki sorular, ve iç içe çizilmiş üçgen varmış tahtada oradan kaç üçgen var gibi sorular soruyorlarmış.... bende hala bulamadım...

27 Şubat 2019 11:44

cccparsccc
Aday Memur

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Tcdd 353 işçi alımına başvurmuştum ve nihai listeye girdim. Nisan ayı

28 Şubat 2019 08:59

lodosbanderas
Aday Memur

kendimizle ilgili sorular, mesleki sorular, ve iç içe çizilmiş üçgen varmış tahtada oradan kaç üçgen var gibi sorular soruyorlarmış.... bende hala bulamadım...

havkimey, 2 ay önce - Alıntıya git
hala o üçgen sorusunu mu soruyorlar ?
01 Mart 2019 00:25

Derda5441
Aday Memur
hala o üçgen sorusunu mu soruyorlar ?
lodosbanderas, 2 ay önce - Alıntıya git

hala derken ne zamandan beri soruyorlar ki.

siz girdiniz mi daha önce.

girdiyseniz bu başlığa yazacak tek cevabınız bumu.

01 Mart 2019 06:19

lodosbanderas
Aday Memur

hala derken ne zamandan beri soruyorlar ki.

siz girdiniz mi daha önce.

girdiyseniz bu başlığa yazacak tek cevabınız bumu.

Derda5441, 2 ay önce - Alıntıya git
daha önce girdim. önce sınava girecekleri bir salonda topluyorlar 3er 5er alıp komisyon na götürüyorlar. komisyonda sadece bir kişi soru soruyor arkada tahta var üçgen çizilmiş o zaman o soruya ifrit olmuştum. mesleki sorular başka bişey yok ondan sonra arka kapıdan gönderiyorlar. olay bu tabi bu 4 5 yıl önce idi şimdi nasıl yada değişiklik var mı bilmiyorum
01 Mart 2019 21:05

Derda5441
Aday Memur
daha önce girdim. önce sınava girecekleri bir salonda topluyorlar 3er 5er alıp komisyon na götürüyorlar. komisyonda sadece bir kişi soru soruyor arkada tahta var üçgen çizilmiş o zaman o soruya ifrit olmuştum. mesleki sorular başka bişey yok ondan sonra arka kapıdan gönderiyorlar. olay bu tabi bu 4 5 yıl önce idi şimdi nasıl yada değişiklik var mı bilmiyorum

hocam baştan anlatsana bunları. sorulan mesleki sorulara bir iki örnek verebilirmisin.

02 Mart 2019 11:31

lodosbanderas
Aday Memur

hocam baştan anlatsana bunları. sorulan mesleki sorulara bir iki örnek verebilirmisin.

4 5 yıl önce idi soruları hatırlamıyorum sadece üçgen sorusu var aklımda gerisini hatırlamıyorum üzgünüm. hangi tarihte gireceksin mülakata
04 Mart 2019 00:45

Derda5441
Aday Memur
4 5 yıl önce idi soruları hatırlamıyorum sadece üçgen sorusu var aklımda gerisini hatırlamıyorum üzgünüm. hangi tarihte gireceksin mülakata

29 martta girecem inşallah.

nelere çalışmam gerekiyor kafam karıştı. ne yapacağım bilmiyorum.

04 Mart 2019 09:02

lodosbanderas
Aday Memur

29 martta girecem inşallah.

nelere çalışmam gerekiyor kafam karıştı. ne yapacağım bilmiyorum.

meslek sorularına bak başka ne sorarlar bende merak ediyorum .
05 Mart 2019 22:16

muti84
Aday Memur

hocam mülakatı geçtiysen eğer (inşallah geçmişsindir) kurumdaki maaş, ikramiye, sosyal haklar konusunda bilgi verirmisin.

06 Mart 2019 06:17

lodosbanderas
Aday Memur

hocam mülakatı geçtiysen eğer (inşallah geçmişsindir) kurumdaki maaş, ikramiye, sosyal haklar konusunda bilgi verirmisin.

muti84, 2 ay önce - Alıntıya git
yok be nerde elendim. Bende bu ilana başvurdum. 2 Nisan da da ben gireceğim mülakata
06 Mart 2019 08:00

hsynerhan38
Memur

Arkadaşlar kim neresi için hangi tarihte mülakata girecek bir birimize yardımcı oluruz ben kayseri depo için 1 Nisanda gireceğim

06 Mart 2019 08:18

lodosbanderas
Aday Memur
2 Nisan afyon lokomotif tamircisi önce giren arkadaşlar soruları paylaşırsa sevinirim
06 Mart 2019 10:37

hsynerhan38
Memur

Ben 1 Nisanda gireceğim çıkınca söylerim soruları

06 Mart 2019 11:44

lodosbanderas
Aday Memur

Ben 1 Nisanda gireceğim çıkınca söylerim soruları

hsynerhan38, 2 ay önce - Alıntıya git
şimdiden teşekkürler
06 Mart 2019 12:35

hsynerhan38
Memur

Bu arada bende lokomotif tamircisi olarak başvurdum kayseri ye çıkmış sorulara ulaşamadım makineci olarak mı gireceksiniz

06 Mart 2019 15:16

lodosbanderas
Aday Memur

Bu arada bende lokomotif tamircisi olarak başvurdum kayseri ye çıkmış sorulara ulaşamadım makineci olarak mı gireceksiniz

hsynerhan38, 2 ay önce - Alıntıya git
elektrik olarak başvurdum
06 Mart 2019 16:27

cccparsccc
Aday Memur

Arkadaşlar evine polis gelen oldu mu? Geçen hafta pazar günü geldi. Adres kontrolü için geldik dediler.

Toplam 22 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?