Editörler : supporters.
«206207208209210211212213214215216217218

Dr.Sezerr
Aday Memur
04 Ocak 2020 22:09

Bu ay sosyal den açıklanan 1 kişi duyduk. Bu kadar az mı?

06 Ocak 2020 11:03

Herkese merhabalar. Sosyal Bilimler 3, 31 Aralık akşamı mesai bitimine 5 dakika kala açıklandı.

06 Ocak 2020 21:11

Sağlık Bilimleri başarılı. 31 Aralık günü açıklandı.

candoost27
Aday Memur
06 Ocak 2020 23:30

Ekim 2018 başvuruydu, 2 Ocak'ta açıklandı, sonuç başarılı, bu kadar gecikmenin sebebi ise maalesef etik ihlal iddaasıydı, etik ihlal iddiası ile ilgili ilk yazı geldiğinde yaşadığım hayal kırıklığını ve üzüntüyü tarif etmem imkansızdı, etik ihlal iddiasında bulunan jüri üyesinin 3 maddelik iddiasını tek tek çürüterek iyi bir savunma yazdım, tabii bu savunmayı yazarken konunun uzmanları olan bilim insanlarından destek aldım, sonrasında bilirkişiler vs derken haklı bulundum, söz konusu etik ihlal iddiasında bulunan jürinin üyeliği düştü ve yeni jüri atandı, sözün kısası süreç oldukça sıkıntılı geçti benim açımdan, yaşadığım stresler yeri geldi sağlığımı bozdu, yeri geldi iş motivasyonumu düşürdü, bunları yazmamın sebebi şu; haklı iseniz sonuna kadar haklıyım deyin ve profesyonel destek alın, er yada geç hak yerini buluyor, Allah herkesin emeklerini boşa götürmesin.

nickbulmakzorazizim
Genel Müdür
06 Ocak 2020 23:41

hocam etik gerekçeleri neydi acaba?

candoost27, 4 yıl önce
Ekim 2018 başvuruydu, 2 Ocak'ta açıklandı, sonuç başarılı, bu kadar gecikmenin sebebi ise maalesef etik ihlal iddaasıydı, etik ihlal iddiası ile ilgili ilk yazı geldiğinde yaşadığım hayal kırıklığını ve üzüntüyü tarif etmem imkansızdı, etik ihlal iddiasında bulunan jüri üyesinin 3 maddelik iddiasını tek tek çürüterek iyi bir savunma yazdım, tabii bu savunmayı yazarken konunun uzmanları olan bilim insanlarından destek aldım, sonrasında bilirkişiler vs derken haklı bulundum, söz konusu etik ihlal iddiasında bulunan jürinin üyeliği düştü ve yeni jüri atandı, sözün kısası süreç oldukça sıkıntılı geçti benim açımdan, yaşadığım stresler yeri geldi sağlığımı bozdu, yeri geldi iş motivasyonumu düşürdü, bunları yazmamın sebebi şu; haklı iseniz sonuna kadar haklıyım deyin ve profesyonel destek alın, er yada geç hak yerini buluyor, Allah herkesin emeklerini boşa götürmesin.

candoost27
Aday Memur
06 Ocak 2020 23:44

Yazarlar ve yazının sci exp. olmadığı ile ilgiliydi, ama her iddia yı profesyonelce çürüttüm,çünkü bütün iddia lar zorlama ve yanlıştı.Dediğim gibi en önemlisi profesyonel destek.
nickbulmakzorazizim, 4 yıl önce

hocam etik gerekçeleri neydi acaba?

nickbulmakzorazizim
Genel Müdür
07 Ocak 2020 00:10

Hocam çok detay değil ise, yazarlar ile ilgili iddia ne idi? haksız yazarlık mı? detay öğrenebilir miyiz tecrübe olması açısından?

candoost27, 4 yıl önce
Yazarlar ve yazının sci exp. olmadığı ile ilgiliydi, ama her iddia yı profesyonelce çürüttüm,çünkü bütün iddia lar zorlama ve yanlıştı.Dediğim gibi en önemlisi profesyonel destek.

Memurdoktor
Memur
08 Ocak 2020 01:47

2 aralık itibariyle bir poster çalışmamın devamı olduğunu öne sürerek başka bir veri tabanı ve bölgede farklı tarihte bir makalede ilgisi olmayan asılsız bir haksız yazar etik iddiası ile asil jürilerimin tarafından 5/5 başarılı bulunduğum halde yedek jüri tarafından etik komisyona sevk edildiğimi öğrendim. Yurt dışı bursları ve sayısız ödüllü makale ve 3 ayrı lisans mezuniyetime rağmen bilerek kasıtlı yapılmış bir durumla karşı karşıya olduğumu düşünüyorum.

Memurdoktor
Memur
08 Ocak 2020 01:51

2 ocak tarihi düzeliyorum
09 Ocak 2020 09:53

Hocam komisyon ve itiraz süreçleri yaklaşık 3 ay sürüyor. 3 ayın sonunda siz haklı bulunursanız (büyük ihtimalle öyle olacaktır.) Yedek sistemden düşüp bir sonraki toplantıda başarılı olduğunuz onaylanacaktır. Azcık daha sabır ederseniz 5/5 başarılı haberi 3 ay sonra bahar başlarında sizinle olur umarım. Benimde başımda yedek jüri sıkıntısı var. Bütün Asıl jürilerimi telefonla arayıp negatif vermeleri yönünde baskıda bulunmuş. Maalesef beklemekten başka hiçbir seçenecek yok.

Bol sabırlar

Memurdoktor, 4 yıl önce
2 ocak tarihi düzeliyorum

energydata
Aday Memur
09 Ocak 2020 11:22

Hocalarim, Etik ya da Asgariye takılanlara da adalet bakanlığı süreçleri işletiliyor mu?

Basvuru sonrasinda 10 ay gecti sonucta.

Bir Jüri Etik derse sürec hemen durmuyor mu?

Kafkavari
Aday Memur
09 Ocak 2020 21:40

10 ay oldu Godot'u bekler gibi bekliyoruz bu ay açıklanır umarım....

Memurdoktor
Memur
09 Ocak 2020 23:48

Teşekkürler, savunmayı hazırladım, kendim teslim edip yine beklemeye devam.
freelance.researcher, 4 yıl önce

Hocam komisyon ve itiraz süreçleri yaklaşık 3 ay sürüyor. 3 ayın sonunda siz haklı bulunursanız (büyük ihtimalle öyle olacaktır.) Yedek sistemden düşüp bir sonraki toplantıda başarılı olduğunuz onaylanacaktır. Azcık daha sabır ederseniz 5/5 başarılı haberi 3 ay sonra bahar başlarında sizinle olur umarım. Benimde başımda yedek jüri sıkıntısı var. Bütün Asıl jürilerimi telefonla arayıp negatif vermeleri yönünde baskıda bulunmuş. Maalesef beklemekten başka hiçbir seçenecek yok.

Bol sabırlar

nickbulmakzorazizim
Genel Müdür
10 Ocak 2020 00:06

Yedek jüri üyesinin gerekçesi ne imiş?

freelance.researcher, 4 yıl önce

Bol sabırlar

nymp
Aday Memur
10 Ocak 2020 15:17

Arkadaşlar üak' ın 12.11.2019 tarihli duyuru üzerine istediği belgeyi gönderip doçentlik belgesini talep ettim. ne kadar sürüyor e devlete düşmesi? bilen varmı?

Bu doçentlik süreci sağlığımdan etti beni herşey bitti derken bir belgeyi talep et diyor. Sanki ben belgeyi almak için sınava girmedim hiç lazım değil sizde kalsın diyecem. talep etmeye ne gerek var. Göndersene...

mariecue
Aday Memur
11 Ocak 2020 22:33

Merhabalar, Mart 2019 döneminde başvurmuştum ancak başarısız bulundum. Daha önce başarısız bulunup itiraz eden ve bundan olumlu sonuç alan oldu mu aranızda? Yazılan yorumların daha çok alan dışından olan hocalar tarafından yazılmış olmasi ve yorumların asılsız olması nedeiyle itiraz etmek istiyorum.

mariecue
Aday Memur
11 Ocak 2020 23:05

Başarısız bulunan adaylar, müracaat dönemi esas alınmak suretiyle en erken izleyen 3. dönem başvurabilerler ifadesine göre, bu durumda Mart döneminde başvurabiliyor muyuz? 1. dönem Mart, 2. dönem Ekim 2019, 3. dönem Mart 2020.

tarioronar
Aday Memur
13 Ocak 2020 11:00

Telefonla ulaşılamayan tek kuruma ulaştım hala jüri raporu bekliyorlarmış başka açıklama yapmadı :(

nickbulmakzorazizim
Genel Müdür
13 Ocak 2020 12:55

Hocam başarısız sayma gerekçelerini belirtmeniz mümkün mü?

Buna göre daha net yorum yapılır.

mariecue, 4 yıl önce

Merhabalar, Mart 2019 döneminde başvurmuştum ancak başarısız bulundum. Daha önce başarısız bulunup itiraz eden ve bundan olumlu sonuç alan oldu mu aranızda? Yazılan yorumların daha çok alan dışından olan hocalar tarafından yazılmış olmasi ve yorumların asılsız olması nedeiyle itiraz etmek istiyorum.

12345654321
Memur
13 Ocak 2020 13:38

"izleyen" hocam. başvuru döneminizi 1 saymadan ekim'de başvurabiliyorsunuz. Geçmiş olsun
mariecue, 4 yıl önce

Başarısız bulunan adaylar, müracaat dönemi esas alınmak suretiyle en erken izleyen 3. dönem başvurabilerler ifadesine göre, bu durumda Mart döneminde başvurabiliyor muyuz? 1. dönem Mart, 2. dönem Ekim 2019, 3. dönem Mart 2020.

Toplam 4352 mesaj
«206207208209210211212213214215216217218

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi