Editörler :
«47484950515253545556575859
22 Nisan 2019 23:52

negromanza
Aday Memur

"Adaylar doi almış yayınla başvuru yapıyorlarmış, başvuru sonrası dergiden yayını geri çekip, doçentlik sonrası tekrar başka dergiye yollayıp doçentlik sonrası yayın olarak profesörlük dosyası için kullanıyorlarmış. O yüzden geri dönülemez noktada yani cilt-sayı-sayfa no alarak basıldıktan sonra başvuruyu kabul ediyorlarmış."

Bu işin nedeni bu olmamalı. Olamaz. Herşey dürüst insanı engellemeye yönelik. Böyle bir yaklaşımı beynim kabul etmiyor. Sinirlerim bozuluyor. Bıktım yemin ediyorum. Üçkağıdı yapanlar profesör olacak olanlarmış. Sonra da derler ki, profesörün oyuyla çobanın oyu bir mi olur. Doğru söylüyorlar. Başvuru sonrası dergiden yayını geri çekip, doçentlik sonrası tekrar başka dergiye yollayıp doçentlik sonrası yayın olarak profesörlük dosyası için kullanan birinin kullandığı oydan ne hayır gelir. Dürüst bir çobanın oyu daha değerlidir.

optikq, 2 gün önce - Alıntıya git
Katilmamak elde degil.
22 Nisan 2019 23:54

negromanza
Aday Memur

Evet hocam o kısım da garipti. Sistemden diplomalarımı çekmeme rağmen, üç diplomayı da gönderilecek belgeler diye gösterdi. Ben de onları gönderdim ama demek ki daha ellerine ulaşmadı. İnşallah aksi bir durum olmaz.

gamzehocam, 4 gün önce - Alıntıya git
Kargo takibinde teslim edildigi gorunuyor mu hocam? Sunun icin soruyorum, belki de ulasmistir ve yogunluk vs sisteme henuz girilmemistir veya baska bir kontrolden gecmeyi bekliyordur.
Toplam 1162 mesaj
«47484950515253545556575859

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?