Editörler : smtvs
06 Şubat 2019 10:59   

Kpss'a

1 aylık zabıt katıbıyım. Bu işin sonu olmadıgını dusunuyorum. KPSS A sınavına gırmeyı dusunuyorum. Aöf işletme mezunuyum. Yani alan derslerini bilmiyorum dersleri bilmeden sınava calısmalımıyım mı yapabilir miyim dershane destegı almadan. Kac aylık bir calısma gerekir şimdiden tesekkurler

06 Şubat 2019 15:44

dnz.20
Aday Memur

EĞER İSTERSEN YAPARSIN... BEN 2 YILLIK MEZUN OLUP AÇIK ÖĞRETİMDEN 4 YILLIĞA TAMAMLAYIP BU SINAVA GİRİP YÜKSEK PUAN ALAN İNSAN GÖRDÜM... .. EĞER DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRSAN BENCE DERSHANEYE ZATEN GİTME AMA HİÇ TEMELİN YOKSA SENİ HEM YÖNLENDİRME HEM BİLGİLENDİRME ADINA GİTSEN OLUR... BU ARADA KURSLAR BAŞLADI... GİDECEKSEN ACELE ET.

12 Şubat 2019 08:24

oquz061
Aday Memur

EĞER İSTERSEN YAPARSIN... BEN 2 YILLIK MEZUN OLUP AÇIK ÖĞRETİMDEN 4 YILLIĞA TAMAMLAYIP BU SINAVA GİRİP YÜKSEK PUAN ALAN İNSAN GÖRDÜM... .. EĞER DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRSAN BENCE DERSHANEYE ZATEN GİTME AMA HİÇ TEMELİN YOKSA SENİ HEM YÖNLENDİRME HEM BİLGİLENDİRME ADINA GİTSEN OLUR... BU ARADA KURSLAR BAŞLADI... GİDECEKSEN ACELE ET.

dnz.20, 2 hafta önce - Alıntıya git
##
Toplam 2 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?