Editörler :
06 Şubat 2019 14:22   

Atamaların olmaması.

öyle bir durumdayız ki artık. sussak gönül razı değil, konuşsak silivri... gerçekten çok bunaldım kendi adıma da değil ben hazirandan önce olacak herhangi bir alımda zaten atanamıyorum ama aylardır işsiz şekilde puanlarını almış bekleyen arkadaşları düşündükçe ben de üzülüyorum. gerçekten artık benimle alakalı olduğunu düşünmeye başladım bu olayın bu denli ilgisiz kalmasının. 2011de adalet bölümünü-örgün- kazandığımda DGS'den 270 puanla hukuk fakültesi kazanılabilirken mezun olduğum sene 300lere çıktı puanlar. 2016'da paramedik bölümünü kazandığımda 70 bandında kapatırken bu sene 85 altına düşmesi zor görünüyor ki atama sayıları bile belli değil. gerçekten inanmaya başladım yaşadığım ve yaşattığım durumların kaynağının ben olduğuma. umarım tez zamanda açıklanır ancak meclis etkinliği de beklenildiği gibi bir etki oluşturmadı kimsede. bilmiyorum arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ümidimi 2019'dan kesmeye başladım.

06 Şubat 2019 14:27

pdreda
Aday Memur

köy okulnda çalışırken okulumuz kapandı. zorunlu tercihle merkeze atandım. bu okulda çalışma sürem n

06 Şubat 2019 14:34

Prm.ebru
Aday Memur
Duygularıma tercüman olmuşsun. Allah hepimizin sonunu hayır etsin...
06 Şubat 2019 15:17

Brvn13
Kapalı
Ben de size şu konuda katılıyorum herkes çok umutluydu etkinlikte ama gerçekten beklenildiği gibi ses vermedi. Kimisi sinek vızırtısını duyar Kimisi ise davulun sesini bile duymak istemez. Bakanımız da bizi duymak görmek istemiyorum sanırım. Onun dışında kendinden pay biçme tabi ki senin şansızlığın değil bizi bu hallere sokan bizlerin bahtsızlığı. Allah yardımcımız olsun başka diyecek söz yok.
06 Şubat 2019 22:51

sedatdog
Aday Memur
Prm.ebru, 2 hafta önce - Alıntıya git
sıralaman kaç
06 Şubat 2019 23:41

bicerdöver31
Aday Memur
sıralaman kaç
sedatdog, 2 hafta önce - Alıntıya git
sus sen bi 1771 senin anladık sus lütfennnnnn
08 Şubat 2019 21:19

paramediccccc
Aday Memur
Prm.ebru, 2 hafta önce - Alıntıya git

ebru sen egeye atandınmı sanki listede gördüm adını

Toplam 6 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?