Editörler : crops35

celil4343
Şube Müdürü
29 Mart 2019 13:40

Önceki sayfalarada baktım bir çok kişiyle tartışmalı haldesin. https://mobile.twitter.com/hashtag/universiteliisciler?f=live

tekwando15, 5 yıl önce

üniversite mezunu demek açık gözlülük mü yoksa aç gözlülük müdür.? memurluk istemek. ünvanda yükselmek istemek,, bunun mümkün olmadığını bildiği halde , ünv mezunu olmuş ama memur olamamış işçi olmuş ama sonradan memur olmak isteyen, ben yüz verdim sen astarını istiyorsun demekle aynı şey..

celil4343
Şube Müdürü
02 Nisan 2019 16:46

Türkiye Kamu ? Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ sosyal medya hesabı twitter üzerinden yayımladığı videoda üniversiteli işçilerin sorunlarına değinerek toplu sözleşme ve KPDK'da tam destek vereceklerini söyledi.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, kişisel twitter hesabından üniversite mezunu kamu işçilerinin sorunlarına değindi.

Türkiye Kamu- Sen ve Türk Sağlık-Sen genel başkanı Önder Kahveci kişisel Twitter hesabından üniversite mezunu kamu işçilerinin sorunlarına değindi.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, 'Kamuda çalışan üniversite mezunu işçilerimizin toplu sözleşmede ve KPDK toplantısında alınan kararlar doğrultusunda haklı taleplerinin takipçisi olacağız' dedi.

Peki Üniversite Mezunu İşçiler Ne İstiyor?

Sözün özü üniversite mezunu kamu işçiler anayasanın gereği olarak memur kadrolarına geçirilmeyi talep ediyor

Kamubiz.com ÖZEL

leventmert
Aday Memur
03 Nisan 2019 14:35

Kamuda çalışan üniversite mezunu işlerin memurluğa geçirilmesi kimi rahatsız ediyorsa özelden yazsın

leventmert
Aday Memur
03 Nisan 2019 14:42

16 Yıldır kamuda Teknik Personel olarak çalışıyorum.

Fakat 657 ye tabii olmadığım için, 4857 sayılı iş kanunun maddelerine göre görevde yükselme sınavlarına katılamıyorum.

Kendi yaptığım hakedişin altına imza atamıyorum.

Zaten kadromuz var, sadece statü değişikliği ile sorun ortadan kalkacak. Hepsi bu.

İşçiysen

Yükselme YOK

Ünvan YOK

Derece, kademe YOK

Tayin YOK

Özlük Hakkı YOK

Huzur YOK

% 100 Stres kaygı VAR

% 100 Eşitsizlik VAR

% 100 Ayrımcılık VAR

% 100 Haksızlık VAR

leventmert