Editörler :
07 Şubat 2019 15:38   

Saglik bakanligi alimi ne zaman olur?
Sevgili arkadaslar ben secim oncesi alımin kesinlikle olacağına inaniyorum ama sayi istedigimiz gibi olacak mi bilemiyorum sizin düşünceleriniz ne? Twitterda yine bir etkinlik mi yapılsa?
07 Şubat 2019 15:57

osmanox
Aday Memur
Twitter da kimsenin umursadığı yok. Ya bi milletvekili dile getirecek sürekli ya da toplu olarak cimer e yazmamız gerektiğini düşünüyorum ben.
07 Şubat 2019 15:59

Gunlerinkopugu
Aday Memur
Twitter da kimsenin umursadığı yok. Ya bi milletvekili dile getirecek sürekli ya da toplu olarak cimer e yazmamız gerektiğini düşünüyorum ben.
osmanox, 2 ay önce - Alıntıya git
Ben cimere yazdim. Tabi ki toplu olarak yazilsa daha cok ses getirir. Mhp mv ile bir gorusme gerceklesti ve soru onergesi verdi bildiğim kadarıyla. Ama sonuc ne olur bilmiyorum
07 Şubat 2019 16:04

osmanox
Aday Memur
Ben cimere yazdim. Tabi ki toplu olarak yazilsa daha cok ses getirir. Mhp mv ile bir gorusme gerceklesti ve soru onergesi verdi bildiğim kadarıyla. Ama sonuc ne olur bilmiyorum
Gunlerinkopugu, 2 ay önce - Alıntıya git
Cimer den geri dönüş olarak ne dediler acaba
07 Şubat 2019 16:08

Gunlerinkopugu
Aday Memur
Cimer den geri dönüş olarak ne dediler acaba
Ya kalip bir mesaj gibi cevap geldi bakanligimizin sayfasindan takip edin demis son olarak. Bir sonuc yok yani
07 Şubat 2019 16:10

osmanox
Aday Memur
Ya kalip bir mesaj gibi cevap geldi bakanligimizin sayfasindan takip edin demis son olarak. Bir sonuc yok yani
Tahminim de böyleydi toplu olarak yazmak gerekiyor bence. Büyük ihtimalle millet vekilinin soru önergesinede aynı şekilde önümüzde ki aylarda planlanıyor vb. Bir cevap verirler diye düşünüyorum
07 Şubat 2019 16:15

Gunlerinkopugu
Aday Memur
Tahminim de böyleydi toplu olarak yazmak gerekiyor bence. Büyük ihtimalle millet vekilinin soru önergesinede aynı şekilde önümüzde ki aylarda planlanıyor vb. Bir cevap verirler diye düşünüyorum
Üzücü :(
07 Şubat 2019 17:10

dilaraasimsk
Benim sıralamam 224 lisans hemşireyim,88 puanla ben bile ümidi kestim artık aylardır işsizim
07 Şubat 2019 17:23

Gunlerinkopugu
Aday Memur
Benim sıralamam 224 lisans hemşireyim,88 puanla ben bile ümidi kestim artık aylardır işsizim
dilaraasimsk, 2 ay önce - Alıntıya git
Hayır saçmalama yerleşirsin kesinlikle 1 2 ay daha sabretmen gerekiyor sadece
07 Şubat 2019 17:36

dilaraasimsk
Hayır saçmalama yerleşirsin kesinlikle 1 2 ay daha sabretmen gerekiyor sadece
Bir an evvel açıklasalar da biz de bu belirsizlikten kurtulsak
07 Şubat 2019 19:39

hemşirehanim
Aday Memur
Lisans hemşireyim 86 puan aldım ama beklemek o kadar yoruyor ki üniversite hastanesine gitmeyi bile düşünüyorum
07 Şubat 2019 19:53

GalaxyNURSE
Aday Memur

Ben de Att'yim. Sıralamam 236 cidden o kadar belirsiz ve kritik bir yerdeyim ki ne olur ne olacak kıl payı mı kaçıracam yoksa hiç almayacaklar mı? Çok zor bir durumdayız hepimiz çok zor...

07 Şubat 2019 20:12

Gunlerinkopugu
Aday Memur

Ben de Att'yim. Sıralamam 236 cidden o kadar belirsiz ve kritik bir yerdeyim ki ne olur ne olacak kıl payı mı kaçıracam yoksa hiç almayacaklar mı? Çok zor bir durumdayız hepimiz çok zor...

GalaxyNURSE, 2 ay önce - Alıntıya git
Geçen sene kaç att aldılar
07 Şubat 2019 20:54

Travaldo27
Kapalı

Bu insanlar sizi nasil getirdiyese gondermesini bilir yazik 90 puanla diyetisyenlik fizyoterapistlik bekleniyor yazik

07 Şubat 2019 20:56

osmanox
Aday Memur
Arkadaşlar birlik olup cimer e yazalım
07 Şubat 2019 21:37

Gunlerinkopugu
Aday Memur

Bu insanlar sizi nasil getirdiyese gondermesini bilir yazik 90 puanla diyetisyenlik fizyoterapistlik bekleniyor yazik

Travaldo27, 2 ay önce - Alıntıya git
Valla psikologlar diyetisyenler ve fizyoterapistler en az biner kadro hakediyor
08 Şubat 2019 18:14

ecenazz
Şef
Sağlık bakanlığının 4/ b ile alımlarında yaş şartı var mı merkezi atama ile aldığı 4/ b alımlarında
08 Şubat 2019 18:38

Hmşzkms3535
Aday Memur

Ben lisans hemşireyim puanım 81 şayet açarsaizmir ve çevresine atanma şansım var mı acaba atanabilir miyim o bölgeye ?

08 Şubat 2019 18:53

Gunlerinkopugu
Aday Memur

Ben lisans hemşireyim puanım 81 şayet açarsaizmir ve çevresine atanma şansım var mı acaba atanabilir miyim o bölgeye ?

Hmşzkms3535, 2 ay önce - Alıntıya git
Ben hemsire degilim bilmiyorum ama izmir olmasa da cevre iller olabilir bence, gönlüne göre olsun
08 Şubat 2019 18:56

Gunlerinkopugu
Aday Memur
Sağlık bakanlığının 4/ b ile alımlarında yaş şartı var mı merkezi atama ile aldığı 4/ b alımlarında
ecenazz, 2 ay önce - Alıntıya git
Genel olarak yaş şartı olmuyormuş
08 Şubat 2019 19:04

Hmşzkms3535
Aday Memur

Allah hepimizin gönlüne göre versin teşekkürler. Alım olsa biran önce hayatımıza baksak

Toplam 20 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?