Editörler :
07 Şubat 2019 20:53   

Askerde ikm basvurus

Arkadaslar mayısda askere gidecegim..askerlik sirasinda ikm alımı olursa basvurabılıyormuyum komısyon ızın verıyorumu buna hic böyle basvuru yapan oldumu..sonucda asker donusu ancak acıklanıyor sonuclar..cevaplarsanız sevınırım

08 Şubat 2019 00:12

Bbb111
Aday Memur
kardeşim Bende merak ediyorum olurmu bende tecili bozdum gidecem askere yeni ilan çıkarsa başvurabilirmiyim kimi olur diyor kimi olmaz diyor bilgisi olan varsa bizide bilgilendirsin
08 Şubat 2019 00:55

memuradayimami
Aday Memur
kardeşim Bende merak ediyorum olurmu bende tecili bozdum gidecem askere yeni ilan çıkarsa başvurabilirmiyim kimi olur diyor kimi olmaz diyor bilgisi olan varsa bizide bilgilendirsin
Bbb111, 5 ay önce - Alıntıya git

dostum bence sevk tarihine kadar tecilli gozukuoyrsun sıkıntı olmaz bence ama askerde cıkarsa ilan o zaman komısyon kabul edermi merak ediyorum zaten sonucları 4-5 ayda zor acıklıyor askerlık 9 aya duserse ancak biter sorusturma vs..askerde ikm basvurusu yapan arkadaslar varsa cevaplasın sunu ögrenelım ya

08 Şubat 2019 08:31

Murat1384
Aday Memur

konu için teşekkürler kardeş bende nisanda gidecem aynı durumdayım araştırıyorum konuyla ilgili bilgi alırsam sizinle paylaşırım

08 Şubat 2019 10:56

Koseler45

Askerlik ile ilişkisi bulunmamak yazıyor yönetmelikte 2026 yılında ben askerde yaşadım aynı sıkıntıy

08 Şubat 2019 10:58

Koseler45

2016 yılında yazacaktım. Son aşamaya geldim mülakatta sen askersin olmaz dediler

09 Şubat 2019 11:31

Katippbey
Aday Memur
gecen bir arkadas grupta paylasmis butun asamalarda askerdeymiş atamam iptal edildi yazmış nekadar dogru bilmiyorum
09 Şubat 2019 12:34

Bbb111
Aday Memur
herkes farklı seyler söylüyor ya
09 Şubat 2019 14:33

profff35
Aday Memur

bende bu konuyu merak ediyorum, hangi aşamalarda asker olmamamız gerekiyor? çünkü ilan çıkıyor 5-6 ay sürüyor kazanmak bile.

10 Şubat 2019 00:01

memuradayimami
Aday Memur

face grubunda paylasdım arkaaslar bu durumu verıle bı cevap..kırklarelıye 1 arkadas askerde basvurmus kazanmıs sonrasında askerde oldugu ıcın dılekce yazmıs haklının saklı tutulması ıcın asker dönüsü işe baslamış..Kazanılan hak kaybedılemez buna askerlık engel olamaz keyfımıze yapmıyoruz vatan borcu sonucda..bı kac arkadasda basvurabılıosun yazmısdı askerde basvuran ck olmus ızın alabıırsenız gıdebılıyormusuz soylenen cevaplar bnlar arkadaslar

10 Şubat 2019 09:18

Bbb111
Aday Memur

face grubunda paylasdım arkaaslar bu durumu verıle bı cevap..kırklarelıye 1 arkadas askerde basvurmus kazanmıs sonrasında askerde oldugu ıcın dılekce yazmıs haklının saklı tutulması ıcın asker dönüsü işe baslamış..Kazanılan hak kaybedılemez buna askerlık engel olamaz keyfımıze yapmıyoruz vatan borcu sonucda..bı kac arkadasda basvurabılıosun yazmısdı askerde basvuran ck olmus ızın alabıırsenız gıdebılıyormusuz soylenen cevaplar bnlar arkadaslar

memuradayimami, 5 ay önce - Alıntıya git
Inş dediğin gibi olur kardeşim
10 Şubat 2019 11:02

selcuk19.07
Aday Memur
askerdeyken herhangi bir memurluğuga basvurabiliyorsun kaldığın birlik komutanı izin veriyor buna.
Toplam 11 mesaj

ANKET
Bir acil durum halinde, mahallenizdeki toplanma alanlarının neresi olduğunu biliyor musunuz?