Editörler : E.Kayı Han
07 Şubat 2019 22:11

Seçim öncesi kadro

Arkadaşlar 2 haftaya Sözleşmeye imza atıp işe başlayacağız. Oldu ki seçim öncesi kadro verileceği kesinleşti, Yeni başlayan memurda faydalanabiliyor mu bu kadrodan ?

Asfe30
Aday Memur
07 Şubat 2019 22:22

ortada kadro yok . olursa insallahda satelafi çıkan kanuna göre belli olur . nasıl bişey olacağını kim bilebilir

bürkan
Aday Memur
07 Şubat 2019 22:24

Sözleşme imzalamadan önce kadro gelirse yararlanmanız zor şayet imzaladıktan sonra gelirse faydalanırsınız tabi yine her şey şartlara bağlı kadro geldiği zaman ne şart sunacaklar o önemli...

harbipsikopat
Kapalı
07 Şubat 2019 22:25

Bence sizide kapsar ama tam bilgim yok yinede

Türkiyeee
Aday Memur
07 Şubat 2019 23:02

keske dediiğiniz olsa ama kadro falan yalan olur kimsenın umrunda bile deiliz

arazsu
Aday Memur
08 Şubat 2019 16:14

daha goreve baslamadan kadro isteyeni ilk defa gòrdüm duydum...yüzsuzlugun zirve noktasi

Teknisyen2089
Genel Müdür
10 Şubat 2019 14:20

Sözleşmeli Arkadaşlarım, tüm meslektaşlarımız ile eşit statüde olabilmek için düzenlediğimiz Etkinliklerimize sizleri de davet ediyoruz. Gelin destek olun ve hak ettiğimiz Memur Sıfatını hep birlikte kazanalım. Talebiniz yalnızca Eşitliktir. Detaylı bilgi edinebilmek için "4B'li Kadro İstiyor" başlığını takip edebilirsiniz.

Geçermiki
Memur
10 Şubat 2019 14:37

Olur kardeş niye olmasın taşronda raporlu birinin yerine bir hafta çalışan komşuma kadro geldi hemde masa başı sınavla giren kardeşimin anasının ak sütü gibi hakkıdır

arazsu, 5 yıl önce

daha goreve baslamadan kadro isteyeni ilk defa gòrdüm duydum...yüzsuzlugun zirve noktasi

memur7755
Aday Memur
10 Şubat 2019 20:00

peki bu kapsamda 5393 sayili kanuna gore belediyelerde calisan sozlesmeli personeller yararlanabiliyor mu? Tesekkurler

keopsprmd
Aday Memur
10 Şubat 2019 21:03

Tag:#SözleşmelininUmuduÖzhaseki

Arkadaslar etkinlik başlamıştır "EMEK YOKSA EKMEK YOK" haydi gündemi sallayalimm..

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi