Editörler : hopaliSafak Vaktii
08 Şubat 2019 12:31

elbistanlı-mat
Aday Memur

Net hatırlamıyorum 875 di sanırım . 81 puan da mülakat ile birlikte. ek atama olacak mı ki. Benim pek inancım kalmadı açıkçası. Sizin puan kaçtı

ESSİEN, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bilgi için teşekkür ederim. 2017 yılı puanım 82,75 idi mülakata çağrıldım fakat yol mualefetinden dolayı gidememiştim. Yeni bir alım olursa diye bekliyoruz. Olmaz ise 2019 hazırlıklarını başlatacağız. Belirsizlik tez vakitte ortadan kalkar inşallah

08 Şubat 2019 12:34

Akrep233
Şube Müdürü

Bilişim Teknolojileri'nden 412 kişi alınacaktı ve sıralamam 388.

Mülakat puanımı sınav puanımla aynı olarak 84 verdiler.

Gelin görün ki 21. tercihi açmama rağmen atanamadım.

Bunun mantıklı açıklaması, mülakatta benden fazla puan alanlar önüme geçti mi demek oluyor.

ilknurgk, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam mantıken olmaması gerek kontenjan isen gidersin bence hakkını ara nasıl iş ya 31. Tercih ac ve aranama...
08 Şubat 2019 12:34

B.nurr
Aday Memur

Bunun mantıklı açıklaması, mülakatta benden fazla puan alanlar önüme geçti mi demek oluyor.

Hocam 2018 puanınız mı bıldıgım kadaryla sıralamaya 2017 liler dahil edilmedi haliyle küsüratla sizden fazla alan vardır
08 Şubat 2019 13:00

Velocıraptor
Şube Müdürü

1-412 kontenjanın tamamı sizi ilgilendiriyor mu? orada bir okul türü ayrımı var malum.yanlış hatırlamıyorsam ortaokul tercih edebilecekler için toplam kontenjan 320 civarı idi.

2- güncel sıralamanızı kontrol ettiniz mi?

08 Şubat 2019 13:11

Bilişimşeri
Aday Memur

Hocam bende atanamadım mülakat 85 kpss 84.7 ile ama sıranızda bi yanlışlık olmuş sanırım 19 bölüm seçip bakmanız lazım

08 Şubat 2019 20:06

Arvas.
Aday Memur

Hocam bende atanamadım mülakat 85 kpss 84.7 ile ama sıranızda bi yanlışlık olmuş sanırım 19 bölüm seçip bakmanız lazım

Bilişimşeri, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bilişimşeri, size tesadüfen bu başlıkta denk geldim. Atanamamanıza üzüldüm bir sıkıntı var bilişimde ben meslek lisesine atanmada 22. sıradayken atanamadım ortaokula düştüm maalesef. Hepimizi ters köşe ettiler sizde atanırsınız diye düşünmüştüm ben. Puanınız gayet güzel bir puan oysaki.
08 Şubat 2019 20:13

BadiEkrem38
Aday Memur

Kpss tam puanın nedir?
09 Şubat 2019 00:12

Bilişimşeri
Aday Memur
Bilişimşeri, size tesadüfen bu başlıkta denk geldim. Atanamamanıza üzüldüm bir sıkıntı var bilişimde ben meslek lisesine atanmada 22. sıradayken atanamadım ortaokula düştüm maalesef. Hepimizi ters köşe ettiler sizde atanırsınız diye düşünmüştüm ben. Puanınız gayet güzel bir puan oysaki.
Arvas., 1 hafta önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun hocam sizin adınıza sevindim,Ben çok üzüldüm yıkıldım ya hani çok fark olsaydı da yapamadım deseydim ama sınırda filan kaldım sanırım mülakat puanı 85 olanlar atanmış

09 Şubat 2019 00:16

fayel
Kapalı
Hocam mantıken olmaması gerek kontenjan isen gidersin bence hakkını ara nasıl iş ya 31. Tercih ac ve aranama...
Akrep233, 1 hafta önce - Alıntıya git

2017lerden giren olmuştur. tercih yapmayanlar. geçen mülakatta puanı düşürülen ama bu atamada aynı verilen binlerce 2017li oldu

09 Şubat 2019 08:31

Arvas.
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam sizin adınıza sevindim,Ben çok üzüldüm yıkıldım ya hani çok fark olsaydı da yapamadım deseydim ama sınırda filan kaldım sanırım mülakat puanı 85 olanlar atanmış

Bilişimşeri, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam benim sonuç sayfamda yaptığım tercihlere atanma puanları yazıyor şu an ve 82 ile atanan var. Çok Programlı Liseye atanmış o kişi. Siz ÇPL'ye atanamıyor muydunuz
09 Şubat 2019 11:56

Bilişimşeri
Aday Memur
Hocam benim sonuç sayfamda yaptığım tercihlere atanma puanları yazıyor şu an ve 82 ile atanan var. Çok Programlı Liseye atanmış o kişi. Siz ÇPL'ye atanamıyor muydunuz
Arvas., 1 hafta önce - Alıntıya git

yok hocam sadece ortaokul ve normal liselere atanabiliyoruz 84,8 kusurla kapanmış benim 84,7 kusurdu

13 Şubat 2019 08:49

Kumru2
Aday Memur
Akrep233, 1 hafta önce - Alıntıya git

bilgisayar mühendisleri var atanan 90+ puanlı 3 kişi bilyorum

Toplam 32 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?