Editörler : Mehmet Balci
«11121314151617181920212223
07 Mart 2019 19:22

günahımne
Aday Memur

arkadaşlar diyelim ki mulakatı kazandım ama işe başlamak istemiyorum bu durumda da herhangi bir alıma basvurma şansım ortadan kalkar mı?ya da belli bir süre beklemem gerekir mi?yönetmelikte net bir şey bulamadım bilgisi olan cevap yazabilrmi :) mulakata gitmek için de evraklarımızı yolluyoruz sonuçta kazandgmz gibi işe başlatrlarmı hemen

işsizzz5555, 8 ay önce - Alıntıya git

Kardeş madem gitmek istemiyosun ne diye basvuruyosun amacın ismini listede görüp mutlu olmak mı ?ama suçlu yine sen değilsin buna bu düzenleme getirmeyenlrde

08 Mart 2019 01:09

allpierre
Aday Memur

ç) http://www.icisleri.gov.tr/personel internet adresinde yer alan ?Personel Kimlik Kartında

Kullanılacak Fotoğrafın Standartları? na uygun olarak çekilen fotoğraf CD?si

Arkadaş, Allah rızası için bunun Türkçe meali nedir ? Fotoğrafı CD'ye mi atacaz?

08 Mart 2019 01:15

karahan125
Aday Memur

ç) http://www.icisleri.gov.tr/personel internet adresinde yer alan ?Personel Kimlik Kartında

Kullanılacak Fotoğrafın Standartları? na uygun olarak çekilen fotoğraf CD?si

Arkadaş, Allah rızası için bunun Türkçe meali nedir ? Fotoğrafı CD'ye mi atacaz?

allpierre, 7 ay önce - Alıntıya git

başvurunu valiliğe yap vesikalık fotoğrafını ver eğerki senden cd falan isterlerse durumu fotoğrafçılara anlat onlar sana yardımcı olurlar

08 Mart 2019 18:14

Alper kamu
Şef

İçişleri mülakatına hak kazanan arkadaşlar CD de yer alacak foto 300 dpi çözünürlük, 600x800 boyut, arka fon beyaz ve biyometrik olacak fotoğrafın dosya ismi Tcnumaranız.jpeg olacak haberiniz olsun bakanlık öyle kabul ediyormuş. Güvenlik soruşturması evrakında kesinlikle kısaltma krlime kullanılmayacak(mah., sok. Vb olmayacak)

08 Mart 2019 23:38

karahan125
Aday Memur

İçişleri mülakatına hak kazanan arkadaşlar CD de yer alacak foto 300 dpi çözünürlük, 600x800 boyut, arka fon beyaz ve biyometrik olacak fotoğrafın dosya ismi Tcnumaranız.jpeg olacak haberiniz olsun bakanlık öyle kabul ediyormuş. Güvenlik soruşturması evrakında kesinlikle kısaltma krlime kullanılmayacak(mah., sok. Vb olmayacak)

Alper kamu, 7 ay önce - Alıntıya git

çözünürlük ayarı, dpi, jpeg, tc no falan fotoğrafçıya söylemedim fotoğrafçıya 600 e 800 yap cd ye yazdır dedim sonra götürüp valiliğe teslim etti sıkıntı çıkarmadılar.

08 Mart 2019 23:46

karahan125
Aday Memur

ayrıca kılavuzda vesikalık fotoğraf yazıyordu biyometrik nerden çıktı şimdi?

09 Mart 2019 00:07

nehayatama
Memur

çözünürlük ayarı, dpi, jpeg, tc no falan fotoğrafçıya söylemedim fotoğrafçıya 600 e 800 yap cd ye yazdır dedim sonra götürüp valiliğe teslim etti sıkıntı çıkarmadılar.

karahan125, 7 ay önce - Alıntıya git

hocam basvuru formundaki fotonuz nasildi ceket kravat var miydi?

09 Mart 2019 00:08

Snegar
Aday Memur

Alper kamu, 7 ay önce - Alıntıya git
Alakası yok sok mah yazarsın nufus bilgilerini kısaltma diyor
09 Mart 2019 00:16

karahan125
Aday Memur

hocam basvuru formundaki fotonuz nasildi ceket kravat var miydi?

nehayatama, 7 ay önce - Alıntıya git

başvuru formunda ceket kravat yoktu sonuçlar açıklandıktan sonra fotoğrafçıya gidip kravatlı ceketli fotoğraf çektirdim güvenlik formuna yapıştırdım ayrıca fotoğrafçıdan 600 e 800 boyutunda fotoğrafın cdsini aldım valiliğe teslim ettim

09 Mart 2019 00:49

karahan125
Aday Memur

benim gibi diploma götürmeye erinenler varsa e devletten mezuniyet belgesinin çıktısını alıp öyle teslim etsinler hatta usb belleğe atıp valilikte çıktısını alsınlar kırtasiyeyle falan uğraşmasınlar zira ben böyle yaptım :))

09 Mart 2019 03:23

allpierre
Aday Memur

başvuru formunda ceket kravat yoktu sonuçlar açıklandıktan sonra fotoğrafçıya gidip kravatlı ceketli fotoğraf çektirdim güvenlik formuna yapıştırdım ayrıca fotoğrafçıdan 600 e 800 boyutunda fotoğrafın cdsini aldım valiliğe teslim ettim

iş talep formunun çıktısındaki fotoğraf ilk başvuruda yüklediğin fotoğraf olarak mı kaldı yoksa üstüne yeni çekildiğin ceketli,kravatlı fotoğrafı mı yapıştırdın hocam ?

09 Mart 2019 14:44

Alper kamu
Şef
Alakası yok sok mah yazarsın nufus bilgilerini kısaltma diyor
Snegar, 7 ay önce - Alıntıya git

Valla hocam bana söylenen bu Konya valiliği bunları söyledi fotoğraf içinde güvenlik soruşturması içinde diğer arkadaşlara faydalı olsun diye söyledim valilikten valiliğe değişiyor durum muhtemelen yani kafaları karıştırma gibi bi düşüncem yok sizin kabul olduysa sıkıntı yok zaten memurun kendi insiyatifi demekki.

09 Mart 2019 17:00

nehayatama
Memur

tesekkurler

10 Mart 2019 15:53

gidaçan
Aday Memur

Arkadaşlar iş talep forumunu tek sayfa olarak çıktı aldığımızda fotoğrafın boyutu değişiyor bu evrak tesliminde sorun yaratır mı sizce?

10 Mart 2019 19:42

hakanfc
Şef

başvuru belgesi 2 sayfa olarak mı çıakrdınız. ben de o şekilde çıkıyor

11 Mart 2019 00:58

undisputed01
Aday Memur
Hocam evrak teslimini başvurduğumuz ilin valiliğine mi yoksa bulunduğumuz il valiliğine mi vereceğiz? İkamet dışı şehir seçtim de duruma göre biraz zor olacak.. Acil bilgisi olan yazabilirse makbule geçer
11 Mart 2019 08:00

gkgkgkgkgk
Memur
Sözleşmeli memurlukta eş durumundan nakil hakkı var mı?
11 Mart 2019 13:16

undisputed01
Aday Memur
Hocam evrak teslimini başvurduğumuz ilin valiliğine mi yoksa bulunduğumuz il valiliğine mi vereceğiz? İkamet dışı şehir seçtim de duruma göre biraz zor olacak.. Acil bilgisi olan yazabilirse makbule geçer
undisputed01, 7 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar bilgisi olan var mı?
11 Mart 2019 13:32

Eyprk
Aday Memur
Arkadaşlar bilgisi olan var mı?
undisputed01, 7 ay önce - Alıntıya git

başvuru detaylarında giriş(sözlü) sınav başvuru belgeleri kısmının en alt paragrafında bulundukları ilin valilik il yazı işleri müdürlüklerine imza karşılığında elden teslim edeceklerdir şeklinde bi ifade var sayfa 9 da tabi yine belgelerinizi bir an önce götürüp oradan birine sormakta da fayda var

11 Mart 2019 13:35

Ares66
Kapalı

Bulunduğun ilin valilik il yazı işlerine teslim edeceksin. oturduğun yerin yani :))

Toplam 451 mesaj
«11121314151617181920212223

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?