Editörler : Mehmet Balci
«11121314151617181920212223
09 Mayıs 2019 14:11

yalcinsaat
Memur

Buradaki troller açıklanmasını istemiyor sanırımveya mulakata gırmediler bız bır an önce açıklanmasını beklıyoruz ki hayatımızı kuralım başka alım YÖK zaten dua ile beklıyoruz bı Umut hayatımız değişir dıye burdakıler anlamaz ama sankı burda yazmayla acıklanacak mı derler şimdi troller bunlar başkasının memur olmasına hayatını kurmasına sevınmezler tamam Temmuz?un sonunda açıklanır arkadaslar beklemeyin boşuna cok var daha aylarca sürer bu acıklama biraz empati dıyorum en azından insanları kırmayın

09 Mayıs 2019 16:30

hakanfc
Şef

Buradaki troller açıklanmasını istemiyor sanırımveya mulakata gırmediler bız bır an önce açıklanmasını beklıyoruz ki hayatımızı kuralım başka alım YÖK zaten dua ile beklıyoruz bı Umut hayatımız değişir dıye burdakıler anlamaz ama sankı burda yazmayla acıklanacak mı derler şimdi troller bunlar başkasının memur olmasına hayatını kurmasına sevınmezler tamam Temmuz?un sonunda açıklanır arkadaslar beklemeyin boşuna cok var daha aylarca sürer bu acıklama biraz empati dıyorum en azından insanları kırmayın

yalcinsaat, 5 ay önce - Alıntıya git

Kardeş inşallah kazanırsın çok içten ösylüyorum. Mülakata ben de girdim ben de sonuç bekliyorum hayatımı kurmak için. Biz de açıklanmasını istiyoruz ama senin de dediğin gibi buradakilerin demesiyle olmuyor. Buraya birisi açıklanmaz boşuna beklemeyin yazınca süre uzamıyor. Tahmini olarak ne kadar süreceğini söylüyorlar sadece. Herkes gelip 'bu hafta açıklanacak' yazdığı zaman süreç kısalacak mı? Bir kişinin güvenlik soruşturması 1 ay- 1 buçuk ay arası sürüyor. Burada yüzlerce kişiden bahsediyoruz. 19 nisanda son mülakatlar oldu yanlış hatırlamıyorsam. Haziran ayı içerisinde açıklanır demektir bu da muhtemelen.

Yani kimse sizin kazanacağınız paranın peşinde değil, herkes sizinle aynı durumda bekliyor

09 Mayıs 2019 17:05

yalcinsaat
Memur

İnşallah sende kazanırsın Hakan kardeşim olumlu bişeyler yazın Başım gözüm üstüne kırmadan güzelce yazın eyvallah haziran olsun belkı ettiğin dua kabul olur

11 Mayıs 2019 23:25

atanamayn
Aday Memur
Haber yok değil mi hala
14 Mayıs 2019 12:08

elohab71
Aday Memur

Haber yok hocam.aciklanir insallah bu hafta

16 Mayıs 2019 21:06

byterapists
Aday Memur

Sonuçlar yarın gelir mi dersiniz

16 Mayıs 2019 21:29

mahçu
Aday Memur

Sizce açıklanacak mı?

17 Mayıs 2019 04:22

Snegar
Aday Memur

Sizce açıklanacak mı?

mahçu, 5 ay önce - Alıntıya git
Haziran sonunu bekleyin boşa ümitlenmeyin
17 Mayıs 2019 08:42

elohab71
Aday Memur

Snegar biyerden bi duyum mu aldin

17 Mayıs 2019 11:21

işsiz-biyomedikalci
Aday Memur

ARKADAŞLAR İÇİŞLERİ BAKANLIĞI DUYURULAR BÖLÜMÜNDE 2 TANE BAŞKA SINAV AÇIKLANMIŞ VE 4 AY SÜRMÜŞ AÇIKLANMASI, CİMERE YAZALIM BU KADAR GECİKMESİN BİZİMKİ DE.

20 Mayıs 2019 19:02

AHMET23PALU
Aday Memur

ARKADAŞLAR İÇİŞLERİ BAKANLIĞI DUYURULAR BÖLÜMÜNDE 2 TANE BAŞKA SINAV AÇIKLANMIŞ VE 4 AY SÜRMÜŞ AÇIKLANMASI, CİMERE YAZALIM BU KADAR GECİKMESİN BİZİMKİ DE.

işsiz-biyomedikalci, 5 ay önce - Alıntıya git

Cimerlik bişe degıl bu işler oraya yazdın diye açıklanmaz veya değişmez yani içişlerinin takdirinde olay. Haziranda açıklanır geçmiş 2 büro mülakatına baktıgımızda öyle olmuş 2 ay gibi bir süre. Geçici liste açıklanıyor sonra geçici liste olduğu gibi kesine çevriliyor değişiklik olmadan asil-yedek olarak. Vel hassıl haziran 15i gözden çıkarmak lazım. Tabi inşallah sürpriz olurda erken açıklanır :)

26 Mayıs 2019 20:31

mahçu
Aday Memur

Bu hafta açıklanma ihtimali var mı?

26 Mayıs 2019 23:29

muamma65
Memur
buradaki arkadaslardan guvenlik sorusturmasi gelen varmi bilginiz varmi. benim halen gelmedi mesela. bildugim kadariyla herkese yapilacak sorusturma valilikten oyle bilgi almistim. buna dayanarak umudumu kesmiyorum. bir ab once aciklanmasini isteyenlerdenim ama hal boyle olunca bayram tatili sonrasi hatta daha sonrasini beklemeye goze aldim
28 Mayıs 2019 12:03

mahçu
Aday Memur

Arkadaşlar soruşturma herkese mi yapılıyor. Mülakata gitmeden önce emniyetten aramışlardı başka evimize felan gelmedi.

30 Mayıs 2019 17:17

romayı yakan adam
Daire Başkanı

Bu hafta açıklanma ihtimali var mı?

mahçu, 5 ay önce - Alıntıya git

bu hafta da açıklanmayacak haftaya da açıklanmayacak. sonuç açıklanma tarihleri: 20-30 Haziran 2019. bu tarihten evvel açıklanmasına olanak bulunmamaktadır. önceki sonuçların ışığında da bu tarihlerde olması gerektiğini görürsünüz. güvenlik soruşturmasının 60.gününün sonrası da 21 Haziran tarihine işaret etmesi de bunu doğrulamaktadır.

30 Mayıs 2019 22:37

byterapists
Aday Memur

Yarın açıklama ihtimali yok demek yanlış olur çünkü önünüzdeki tek örnek nüfus alımı. Herkes ona dayandiriyor. Birşeyler degisehikir

30 Mayıs 2019 23:33

mahçu
Aday Memur

Arkadaşlar güvenlik soruşturması mülakat bittikten sonra 60 gün diye hesaplarsanız evet 20 hazirandan sonraya kalır. Ama ben daha mülakatta gitmeden emniyetten babamı aradılar. Yani soruşturma 3 nisanda başlamıştı bile.

11 Haziran 2019 18:01

nehayatama
Memur

aman aciklamayin ya rahatiniz bozulmasin

11 Haziran 2019 20:10

muhendis422
Aday Memur

Artık neyi bekliyorlar acaba.

11 Haziran 2019 20:12

muhendis422
Aday Memur

Memurlarnet haber yapmalı

Toplam 451 mesaj
«11121314151617181920212223

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?