Editörler :
14 Şubat 2019 07:18

Prm.1.1.2
Memur

Kardeşim Aras diye biri var biliyorsun. Yüzde 90 seçim öncesi olmayacak atama dedi canlı yayında. Yani herkesin moralinj bozuldu. Bakan yardımcısı da öyle demiş galiba. Kafalar karışık

Lisanshemsiresinan, 2 ay önce - Alıntıya git
Aras kim bilmiyorum da asagida emish arkadaslar yuz 10 luk kisimdan bahetmis benim bildigim hukumetse bu yuzde 10 luk kismi kullanir.Sayilar belli olduktan sonra cok detayali bir sekilde olmasada yine diyorum ustun koru bir sekilde sayilari dagitarak alim olur.peki bu Aras amca neden kapiyi az olsa acik birakiyor.2017 de oldugu ellerinde onceden bir hazirlanmis bir veri vardir
14 Şubat 2019 07:23

Prm.1.1.2
Memur

Kardeşim Aras diye biri var biliyorsun. Yüzde 90 seçim öncesi olmayacak atama dedi canlı yayında. Yani herkesin moralinj bozuldu. Bakan yardımcısı da öyle demiş galiba. Kafalar karışık

Lisanshemsiresinan, 2 ay önce - Alıntıya git
40 gunden fazla var secime aciklasalar hemen genel sayiyi yine diyorum yetisir.40 gunde bakanlik yeniden kurulur bee
14 Şubat 2019 11:15

Xloscient7
Aday Memur
30000 alım onaylansında tarihi benim için önemli değil
14 Şubat 2019 12:45

Hmşzkms3535
Aday Memur

Arladaşalar aras bey seçimden önceye yetişmez mi dedi ? Gerçekten öyle bi gerçek varsa çok üzülürüm. Bi umut martta alım olacak diye bekliyorduk. Alım olacak tercihler güvenlik soruşturması flan yine bi en az 4 ay bekleriz

14 Şubat 2019 18:27

Emish
Şef

Arladaşalar aras bey seçimden önceye yetişmez mi dedi ? Gerçekten öyle bi gerçek varsa çok üzülürüm. Bi umut martta alım olacak diye bekliyorduk. Alım olacak tercihler güvenlik soruşturması flan yine bi en az 4 ay bekleriz

Hmşzkms3535, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet öyle dedi dün gece canlı yayında. "Seçim öncesi %90 atama yetişmez, %10 gibi küçük ihtimalle yetişir, o ihtimal de nedir? Yukarıdan direkt talimat gelir atama olabilir ama küçük bir ihtimal" şeklinde konuştu ne yazık ki. Umarım küçük ihtimal gerçekleşir, yarın sayılar açıklansa bir şekilde hallolur gerisi, dağılım bir haftada açıklansa, Mart sonuna kadar bir aydan çok vakit var. Dua edelim de olsun
14 Şubat 2019 18:35

Emir4747
Aday Memur
Evet öyle dedi dün gece canlı yayında. "Seçim öncesi %90 atama yetişmez, %10 gibi küçük ihtimalle yetişir, o ihtimal de nedir? Yukarıdan direkt talimat gelir atama olabilir ama küçük bir ihtimal" şeklinde konuştu ne yazık ki. Umarım küçük ihtimal gerçekleşir, yarın sayılar açıklansa bir şekilde hallolur gerisi, dağılım bir haftada açıklansa, Mart sonuna kadar bir aydan çok vakit var. Dua edelim de olsun
Emish, 2 ay önce - Alıntıya git
bence seçimden önce atama bitmiş olur
14 Şubat 2019 20:32

Prm.1.1.2
Memur
bence seçimden önce atama bitmiş olur
Emir4747, 2 ay önce - Alıntıya git
oyle olacal zaten.Biramazlar ellerinde guzel koz var dedigininz 30 bin dogruysa secimden once 20 bin guzel kozz
14 Şubat 2019 20:43

merttrex
Aday Memur
oyle olacal zaten.Biramazlar ellerinde guzel koz var dedigininz 30 bin dogruysa secimden once 20 bin guzel kozz
Prm.1.1.2, 2 ay önce - Alıntıya git

Atamalar kırpıldı.Ülke ekonomisi gg easy bitti beyler hala ne ataması

14 Şubat 2019 23:19

hemşirizbiz
Aday Memur

şaka bi yana yemeden içmeden kesildim son iki haftadır. 91 puanım var ortaöğretim hemşireyim.

bi yandan da üniversiteye hazırlanıyorum tekrar. çakılı kadro diye üni. alımlarına da başvurmadım.

çevremdeki herkes atamaları soruyor bi cevap veremiyorum.

15 Şubat 2019 00:50

Prm.1.1.2
Memur

şaka bi yana yemeden içmeden kesildim son iki haftadır. 91 puanım var ortaöğretim hemşireyim.

bi yandan da üniversiteye hazırlanıyorum tekrar. çakılı kadro diye üni. alımlarına da başvurmadım.

çevremdeki herkes atamaları soruyor bi cevap veremiyorum.

hemşirizbiz, 2 ay önce - Alıntıya git
rahatina bak atandigin zamanda tatil tatil diye aglayacksin :) rahat ol
21 Şubat 2019 13:40

Zamankısa
Aday Memur

yetişmedi

21 Şubat 2019 16:18

Prm.1.1.2
Memur

yetişmedi

Zamankısa, 2 ay önce - Alıntıya git
ben subatta ortalarinda aciklanirsa yetsir dedim.Ki halen daha aciklansa yetsir yine diyorum.ogretemene bir 20 bin daha veren sagliga da verir.Dua edin sayi 27 binden fazla olsun onemli olan bence
21 Şubat 2019 17:46

kitlendik
Kapalı

Aras ali bey canlı yayında hazırlıklar takep toplanması osymye gönderilmesi derken 45 günlük süreci kapsar diye anlattı. Ama kasım aralık aylarındaki bi canlı yayınında da evet çalışan bir çok kişidenteyit ettirdik hastanelerden talep toplanıyormuş da dedi ama atama olmadı o talepten sonra. Bence isteseler 2 hafta içinde alıp bitirmiş olurlar. 2 enn fazla 2.5 hafta içinde birşey açıklanmazsa zaten üniversite hastanesini (şehrimdeki) beklemeye başlayacağım onun da alım yapması yakındır. El mahkum varımı yoğumu sattım geçici iş bulamadım 80 puanla 8 aydır işsizim. Yazık düştüğümüz durumlara.

21 Şubat 2019 19:43

Hmşzkms3535
Aday Memur

Arkadaşlar Twitter da bu akşam etkinlik var katılım ne kadar fazla olursa o kadar iyi. Yayalım bunu. Tüm branşlardan bütün sağlıkçılar sesimizi dıyurmaya çalışalım lütfen

21 Şubat 2019 22:57

Altleticomadrid

Atama yetişmez

22 Şubat 2019 07:46

atthüso
Aday Memur

Yav arkadaşlar geçen sene atama Nisan ayımda oldu şimdi sayılar konusunda sizle hemfikir değilim ama mutlaka en geç Mart sonu nisan başı olur ben de geçen sene Haziran?la nisan arası bekledim soruşturmam bitmesi derken Ağustos?ta iş başı yaptım yanş Haziran?dan itibaren 14 ay bekledimm anlıyorum zor bir durum ama başka çare yok el mahkum

Toplam 76 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?