Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Şubat 2019 12:43

siverekli.turkceci
Aday Memur

Herkese hayırlı uğurlu olsun inşallah :) Ben Ağrı Diyadin'e atandım. Bilgi verebilen olursa çok sevinirim:)

ddmozz, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun hocam :)
10 Şubat 2019 12:50

İsaaydogannn
Aday Memur

Şanlıurfa/Eyyübiye?ye atanan arkadaşlar var mı aramızda

10 Şubat 2019 13:44

Gizemogrt
Aday Memur

Yine evimize atandık

10 Şubat 2019 13:56

siverekli.turkceci
Aday Memur

Yine evimize atandık

Gizemogrt, 1 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah tez zamanda atanıp kurtulursunuz hocam
10 Şubat 2019 14:21

Hey sen
Aday Memur

Atanan hocalarıma hayırlı olsun Ceylanpınar merkeze atanan bayan arkadaşlarımız varsa iletişime geçelim, ben de Ceylanpınar'a atandım.

10 Şubat 2019 15:30

GünTugba
Aday Memur
Hayırlı olsun hocam, okula yakın ev tutmanızı önermem. Çünkü okul biraz kenar mahallede kalıyor. O yüzden daha merkezi bir yerde ev tutarsınız, servisle gidip gelirsiniz okula bence.
siverekli.turkceci, 1 hafta önce - Alıntıya git
Servis imkanı var mı her okulun acaba ya da dolmuş otobüs gibi imkanlar nasıl? Ayvat en yakın mahallle sanırım benim okula, ne kadar sürer acaba ?Bebeğim varda o yüzden bu kadar detaylı soruyorum hocam kusura bakmayın
10 Şubat 2019 16:49

Muallim4242
Aday Memur
Servis imkanı var mı her okulun acaba ya da dolmuş otobüs gibi imkanlar nasıl? Ayvat en yakın mahallle sanırım benim okula, ne kadar sürer acaba ?Bebeğim varda o yüzden bu kadar detaylı soruyorum hocam kusura bakmayın
GünTugba, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam bende sizin okulun yakınında Mimar Sinan ortaokuluna atandım.Ben biraz araştırdım Okullar kenar mahallede kalıyormuş hocamın dediği gibi. Fakat okulların hemen yanındaki çevre yolundan servisler geçiyor diğer bölgele ulaşım kolay yani. Konaklama için Saraykent/Ayvanat veya Yenişehir mahalleleri uygun gibi duruyor hem yeni konutlar var hemde servisle okula yakınmış.
10 Şubat 2019 16:54

Muallim4242
Aday Memur
Hayırlı olsun hocam, okula yakın ev tutmanızı önermem. Çünkü okul biraz kenar mahallede kalıyor. O yüzden daha merkezi bir yerde ev tutarsınız, servisle gidip gelirsiniz okula bence.
siverekli.turkceci, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam benim okulum da mimar sinan ortaokulu. Konaklama için Yenişehir veya ayvanat mahalleleri nasıl sizce? Burdan ev tutsak merkezden uzak kalmış olur mu? Çünkü okullar da merkezin dışındA gibi.
10 Şubat 2019 18:06

heisenberg67
Memur
Hocam benim okulum da mimar sinan ortaokulu. Konaklama için Yenişehir veya ayvanat mahalleleri nasıl sizce? Burdan ev tutsak merkezden uzak kalmış olur mu? Çünkü okullar da merkezin dışındA gibi.
Muallim4242, 1 hafta önce - Alıntıya git

saydığınız mahallelerden 50 no lu otobüsle istediğiniz yere 10 dakikada varırsınız hatta yürüme bile 15-20 dakikada çarşıya gidersiniz.ulaşım yönünden çok rahat yere atandınız hayırlı olsun.

10 Şubat 2019 18:11

heisenberg67
Memur

saydığınız mahallelerden 50 no lu otobüsle istediğiniz yere 10 dakikada varırsınız hatta yürüme bile 15-20 dakikada çarşıya gidersiniz.ulaşım yönünden çok rahat yere atandınız hayırlı olsun.

heisenberg67, 1 hafta önce - Alıntıya git

ayrıca ayvanat veya yenişehir mahallelerinde kiralar eve göre gayet uygun ancak ofis mahallesi biraz pahalıdır.bence yenişehir veya saraykentten ev bakın şehir merkezi biraz sıkışık bu söylediğim yerler daha sakin ve aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

10 Şubat 2019 18:30

Demirzengin
Memur

Kavgadan takipsizlik kararı verilmişti bu durumda olanların dosyası geri bakanlığa gönderiliyor dşyorlar doğru mudur acaba ??? Süreç uzar geç başlarsınız dediler:(((

10 Şubat 2019 18:33

fegeleinn
Aday Memur

Ev, çalışma masasına atandım :D Atanan arkadaşlara tebrikler hayatınızda başarılar hayırlı olsun :)

10 Şubat 2019 18:34

siverekli.turkceci
Aday Memur
Muallim4242, 1 hafta önce - Alıntıya git
Sizin için en uygun olan Ayvanat mahallesinde ev tutmanız hocam. Gidiş geliş konusunda sorun yaşamazsınız böylece. Kiralar da daha uygundur.
10 Şubat 2019 19:36

Mrvsnl

Arkadaşım akçakaleye atandı ev imkani nasildir

10 Şubat 2019 20:33

Ferda 63
Aday Memur

Konya Selçuklu hocam. Sırada hayırlısıyla evlilik var. Helal süt emmiş okul önceci veya PDR'ci bir kız bulursam basacağım ona nikahı.

çekiyorum gülümse, 2 hafta önce - Alıntıya git
sizinki kişiyle değil işiyle evlenmek hatırlatırım 1 hafta önce sizin de işiniz yoktu yeni atandınız..
10 Şubat 2019 20:40

Ferda 63
Aday Memur
İlk tercihimdi hocam teşekkür ederim:)
sacromicia35, 2 hafta önce - Alıntıya git
rica ederim hayırlı olsun
10 Şubat 2019 20:43

Ferda 63
Aday Memur

Konya Selçuklu hocam. Sırada hayırlısıyla evlilik var. Helal süt emmiş okul önceci veya PDR'ci bir kız bulursam basacağım ona nikahı.

çekiyorum gülümse, 2 hafta önce - Alıntıya git
insanları Şartlı Sevme huyunuzdan bi vazgeçemediniz bi bitmediniz be
10 Şubat 2019 22:20

KronikMuallime
Aday Memur

Mardin Artuklu'da kiralar, ortam nasıldır hocalarım?

10 Şubat 2019 23:26

siverekli.turkceci
Aday Memur

Mardin Artuklu'da kiralar, ortam nasıldır hocalarım?

KronikMuallime, 1 hafta önce - Alıntıya git
Artuklu merkez ilçe olduğu için kiralar biraz yüksek olabilir bence
10 Şubat 2019 23:31

jaferrrr
Aday Memur

ceylanpınara atananlar sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım

Toplam 152 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?