Editörler : Mehmet Balci
14 Şubat 2019 00:57

cansu.12

Bilgisayar Mühendisiyim

14 Şubat 2019 00:59

cansu.12

Bölümünüz nedir ?

shu38, 2 gün önce - Alıntıya git

Bilgisayar Mühendisiyim

14 Şubat 2019 08:35

serkan.flz
Aday Memur
mülakatta öyle yerleşim yerini önemsemek ve bunu dezavantaj olarak milletin kafasını karıştırmak çok abes. 2014 kyk alımını bunun örneği olarak kıyaslamak garip bir durum. Edirne'den Kars'a insanlar mülakat ile atanıyor. bunun neresi dezavantaj. üslupta sorun yok.sorun yardımcı olmak değil sadece laf olsun diye yorum yapmak.
Atanmayanedebiyatcı, 2 gün önce - Alıntıya git

sen bu kafayla daha çok beklersin

14 Şubat 2019 11:29

muamma65
Memur
mülakatta öyle yerleşim yerini önemsemek ve bunu dezavantaj olarak milletin kafasını karıştırmak çok abes. 2014 kyk alımını bunun örneği olarak kıyaslamak garip bir durum. Edirne'den Kars'a insanlar mülakat ile atanıyor. bunun neresi dezavantaj. üslupta sorun yok.sorun yardımcı olmak değil sadece laf olsun diye yorum yapmak.
fazla uzattiniz. genc oldugunuz tecrubesiz oldugunuz her halinizden belli. buradaki herkes kendi kararini vermekte ozgur ve iradesi olan insanlar. bizler sadece fikir ve tecrube paylasimi yapiyoruz. istersen git dunyanin bir ucunu tercih et zaten bize ne.
14 Şubat 2019 14:02

Atanmayanedebiyatcı
Aday Memur
fazla uzattiniz. genc oldugunuz tecrubesiz oldugunuz her halinizden belli. buradaki herkes kendi kararini vermekte ozgur ve iradesi olan insanlar. bizler sadece fikir ve tecrube paylasimi yapiyoruz. istersen git dunyanin bir ucunu tercih et zaten bize ne.
muamma65, 2 gün önce - Alıntıya git
sen fazla uzatma, gençsiniz belli(!) sen harbi bu cümleyi kurdun ya komiksin ve harbi kendi bı halt sanıyorsun, bilgin yok sadece boş konuşuyorsun.sen 50 yaşında mısın? burada yazilanlar zoruna gidiyorsa bilmişlik taslayıp millettin aklını bulandırmaktan vazgeç. senin gibilerin amacı ego kasmak . kendin böyle tatmin ediyorlar. hadi tecrübeli ve müneccim ikile.
14 Şubat 2019 14:06

Atanmayanedebiyatcı
Aday Memur

sen bu kafayla daha çok beklersin

serkan.flz, 2 gün önce - Alıntıya git
sen bu kafa yapısıyla aklın sıra ukalalık ve trollük yapıyorsun.
14 Şubat 2019 15:18

cannicus
Aday Memur
Lisans whatsapp grubu var katılmak isteyen pm atabilir
14 Şubat 2019 16:32

muamma65
Memur
sen fazla uzatma, gençsiniz belli(!) sen harbi bu cümleyi kurdun ya komiksin ve harbi kendi bı halt sanıyorsun, bilgin yok sadece boş konuşuyorsun.sen 50 yaşında mısın? burada yazilanlar zoruna gidiyorsa bilmişlik taslayıp millettin aklını bulandırmaktan vazgeç. senin gibilerin amacı ego kasmak . kendin böyle tatmin ediyorlar. hadi tecrübeli ve müneccim ikile.
sadece guldum
14 Şubat 2019 17:14

Atanmayanedebiyatcı
Aday Memur
sadece guldum
muamma65, 2 gün önce - Alıntıya git
aferin.
14 Şubat 2019 17:16

burakinaan
Aday Memur
77 puanla büro personeli gelmez demi lisans için?
14 Şubat 2019 17:39

Atanmayanedebiyatcı
Aday Memur
77 puanla büro personeli gelmez demi lisans için?
burakinaan, 2 gün önce - Alıntıya git
geçmiş alımların en düşük puanlarına bakın iç işlerinin.
14 Şubat 2019 19:57

ekonomik buhran
Aday Memur
geçmiş alımların en düşük puanlarına bakın iç işlerinin.

98 puanla İstanbul olur mu üstadım?

15 Şubat 2019 09:30

urukhaie
Memur

98 puanla İstanbul olur mu üstadım?

ekonomik buhran, 2 gün önce - Alıntıya git

istanbul olur ancak şöyle bi durum var. istanbulda hali hazırda 112 binası yok. personelinin bir kısmı yalova 112 de görevlendirme olarak çalışıyor.

15 Şubat 2019 14:53

yamaç yaman
Aday Memur

p3 puanım 86 küsür.mülakata kalma ihtimalim nedir ? bilgisi olanlar yardım edebilir mi ?

15 Şubat 2019 15:01

kutlukhsn
Aday Memur

p3 puanım 86 küsür.mülakata kalma ihtimalim nedir ? bilgisi olanlar yardım edebilir mi ?

yamaç yaman, 11 saat önce - Alıntıya git
şehire göre değişebilir hangi şehri dusunuyorsunuz
15 Şubat 2019 22:18

songul.96
Aday Memur

whatsapp numarası nedir

15 Şubat 2019 22:23

housemd71
Aday Memur

88 90 la 112 acil isteyene şaşarım.sabaha kadar telefon bak :) bızı bu hale getirenler utansın

15 Şubat 2019 23:47

kutlukhsn
Aday Memur

buraya tercihlerinizi ekleyebilirsiniz https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eruRBAg2OV3aDvfpJqwi7

Toplam 78 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?