Editörler : Pangaea

Yasaklı
08 Şubat 2019 20:16

Mühendisini 35 yaşına gelince öldüren ülke, diğer ülkelere bir bak mühendis almak için yarışıyor

zihnyetinize tüküreyim

kpsseem01
Yasaklı
08 Şubat 2019 20:31

18-- 20 yaş arası üniversiteye başlanır

22---26 yaş arası üniversite biter

27 yaşında askere gidilir

29 yaşında kpss ye girersin.. sorular garipti neyse 2 sene sona bir daha

31 yaşında yine girdin iyi geldi bu sefer puan.

33 yaşına kadar atanma şansım var ( sınav puanı 2 sene geçerli)

iyi de ya bu adam bu sittiğimiini düzeninde ilk 300 e branşta giremediyse ????

nedir kardeşim bu yaş takıntısı bu devletin.

bu kadar şerefsizlik ahlaksızlık olur mu ya

Dark.N
Kapalı
08 Şubat 2019 20:38

30 yaşına gelip hala daha kpss, atama vs kolluyorsa biri kusura bakmayın da bu saatten sonra hiçbir şey olmaz bence ondan. Biliyorum çok kızıp eksileyeceksiniz ama ne yazık ki gerçek bu. Evde işsiz oturacağınıza en azından bir işe girin kendi mesleğiniz olmasa bile bir taraftan çalışıp diğer taraftan kpss kovalamaya devam edersiniz en azından yada youtuber falan olmaya çalışın iyi para var bu işte

kpsseem01
Yasaklı
08 Şubat 2019 20:40

yaş sınırlaması anayasaya aykırıdır insan hak ve özgürlüklerine aykırıdır.

ne demek ya 35 yaş sınırı buna nasıl karar verilebilir.

derhal devletten açıklama bekliyoruz.

o zaman 35 yaşından sonra vergi alınmasın çalışan ve çalışmayanlardan.

anayasaya aykırıdır bu yaş sınırı o zaman 25 yaşından sonra çalışmayanlardan gss prim borcu isteyemezsin

kpsseem01
Yasaklı
08 Şubat 2019 20:42

skylord69 musun inş65 misn neysen şerefsizin oğlu senin allah belanı versin.umarım sürünürsün 35 yaşından sonra allahım bunu 35 yaşından sonra 1 damla suya muhtaç et. amin

Dark.N, 5 yıl önce

30 yaşına gelip hala daha kpss, atama vs kolluyorsa biri kusura bakmayın da bu saatten sonra hiçbir şey olmaz bence ondan. Biliyorum çok kızıp eksileyeceksiniz ama ne yazık ki gerçek bu. Evde işsiz oturacağınıza en azından bir işe girin kendi mesleğiniz olmasa bile bir taraftan çalışıp diğer taraftan kpss kovalamaya devam edersiniz en azından yada youtuber falan olmaya çalışın iyi para var bu işte

Dark.N
Kapalı
08 Şubat 2019 20:54

Söylediklerine dikkat et. Ben düşündüklerimi söyledim yalnızca. 35 yaşına gelmişsin çocuk değilsin artık, evde oturup kpss hayalleri kuracak yaşları çoktan geçmişsin, tabi ki yine hazırlan kpss'ye buna lafım yok ama en azından bir işe gir çalış limon sat, simit sat aklına ne gelirse paranı kazan burada devlete laf atarak, isyan ederek hiçbir şey gerçekleşmez illaki kendi mesleğin olacak hali yok youtuber ol mesela çok fena para var. Reynmen'e bak, Kerimcan Durmaz'a bak onlar gibi olabilirsin ...

kpsseem01, 5 yıl önce

skylord69 musun inş65 misn neysen şerefsizin oğlu senin allah belanı versin.umarım sürünürsün 35 yaşından sonra allahım bunu 35 yaşından sonra 1 damla suya muhtaç et. amin

kpsseem01
Yasaklı
08 Şubat 2019 20:55

ne oldu mülakat listesine mi girdin devleti savunduğuna göre yavşak

Dark.N, 5 yıl önce

Söylediklerine dikkat et. Ben düşündüklerimi söyledim yalnızca. 35 yaşına gelmişsin çocuk değilsin artık, evde oturup kpss hayalleri kuracak yaşları çoktan geçmişsin, tabi ki yine hazırlan kpss'ye buna lafım yok ama en azından bir işe gir çalış limon sat, simit sat aklına ne gelirse paranı kazan burada devlete laf atarak, isyan ederek hiçbir şey gerçekleşmez illaki kendi mesleğin olacak hali yok youtuber ol mesela çok fena para var. Reynmen'e bak, Kerimcan Durmaz'a bak onlar gibi olabilirsin ...

elektrik.müh00
Yasaklı
23 Mart 2019 18:56

.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi