Editörler : hopaliSafak Vaktii
08 Şubat 2019 21:27   

Şırnak

Hangi ilçeleri kazandınız arkadaşlar

08 Şubat 2019 22:20

Feyzablbl
Şef
Silopi hocam
08 Şubat 2019 22:30

Zorunluerkenegitim
Aday Memur
Silopi hocam
Feyzablbl, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam silopiye atanmışsınız hayırlı olsun çok sevindim :)
08 Şubat 2019 22:45

Sezaryld
Aday Memur

Benimde silopi hocam hangi okul

08 Şubat 2019 22:50

Sezaryld
Aday Memur

Benim çardaklı ortaokulu merkeze 10 km uzaklıkta

08 Şubat 2019 23:29

Feyzablbl
Şef
Hocam silopiye atanmışsınız hayırlı olsun çok sevindim :)
Zorunluerkenegitim, 1 hafta önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim 18. Tercihimdi son anda yerleşmişim :) siz ne yaptınız atandınız inşallah
08 Şubat 2019 23:31

Feyzablbl
Şef

Benimde silopi hocam hangi okul

Sezaryld, 1 hafta önce - Alıntıya git
Çalışkan ilkokulu hocam sizin neresi
08 Şubat 2019 23:53

Zorunluerkenegitim
Aday Memur
Çok teşekkür ederim 18. Tercihimdi son anda yerleşmişim :) siz ne yaptınız atandınız inşallah
Feyzablbl, 1 hafta önce - Alıntıya git
evet hocam ben de çok sukur 14. tercihime yerleşmişim Van\gurpinar. Benim de baya son anda yerleşmiş gibi bir şey oldu 78.80 taban puan benim puanim 78.90 idi :))
09 Şubat 2019 00:11

Sezaryld
Aday Memur

Çardaklı dedimya hocam 18.tercihinize yazmışsınız silopiyle ilgili bilginiz varmı Feyzablbl hocam benim pek bir bilgim yok belki araştırmışsınızdır tercihlere koyduğunuza göre benim tercihlerim gelmedi maalesef yüksek yerler yazmıştım ama yinede mutluyum atandık en azından ordakı çocuklarında eğitime ihtiyacı var ben kalıcak yer konusunda bıraz tedirginim sadece

09 Şubat 2019 00:34

Feyzablbl
Şef
evet hocam ben de çok sukur 14. tercihime yerleşmişim Van\gurpinar. Benim de baya son anda yerleşmiş gibi bir şey oldu 78.80 taban puan benim puanim 78.90 idi :))
Zorunluerkenegitim, 1 hafta önce - Alıntıya git
Çok sevindim hocam tebrik ederim hayırlı olsun :)
09 Şubat 2019 00:37

Feyzablbl
Şef

Çardaklı dedimya hocam 18.tercihinize yazmışsınız silopiyle ilgili bilginiz varmı Feyzablbl hocam benim pek bir bilgim yok belki araştırmışsınızdır tercihlere koyduğunuza göre benim tercihlerim gelmedi maalesef yüksek yerler yazmıştım ama yinede mutluyum atandık en azından ordakı çocuklarında eğitime ihtiyacı var ben kalıcak yer konusunda bıraz tedirginim sadece

Pardon hocam görmemişim yazdığınızı kusura bakmayın :) hocam benim yazdığım okulun lojmanı var öğretmenler orada kalıyormuş ona güvenerek yazmışdım silopinin Şırnak merkezden çok daha iyi olduğunu söylüyorlar bütün tercihlerim Cizre Silopi şeklindeydi benim Cizre'yi daha çok istemiştim ama burası nasip oldu sizin okulunuzun ulaşımı nasıl öğrenebildiniz mi çocuğunun servisi de oluyor ki sizin okulunda vardır bence whatsap grubukurulmuş hocam sizde dahil oldunuz mu Silopiye atanan bir çok hoca var grupta
09 Şubat 2019 00:39

Feyzablbl
Şef
Oradan çok daha iyi bilgiye ulaşabilirsiniz atanmış olan hocalar genel olarak okullarla ve çevresi halkında bilgi veriyorlar gidiş geliş kalacak yer vs içiniz rahat olsun kiminle konuştuysam hep olumlu şekilde yorum aldım
09 Şubat 2019 01:09

24ErzincanÜni
Memur

Şırnak Merkez hakkında kalacak yer vs bilgi verecek olan varmı arkdaşlar kiralık ev problem diyorlar

09 Şubat 2019 01:19

tugce4402

Bende İdil?e atandım bilgisi olan var mı acaba nasıl bir yer

09 Şubat 2019 02:19

yokyavallahallah
Aday Memur

Silopi'ye atandım ben de. Whatsapp grup linkini gönderebilir misiniz?

09 Şubat 2019 08:32

Okulöncesi2094
Aday Memur

Benim çardaklı ortaokulu merkeze 10 km uzaklıkta

Hocam bende cardakli ilkoluna atandim benimde hicbir bilgim yok.

09 Şubat 2019 09:51

Sezaryld
Aday Memur

Hocam ben okulu araştırdım biraz servisle gidip geliyorlar köyün yeride çok iyi bir yer dağbaşı falan değil yani haftaya inşallah gidicem belki birşeyler ayarlarım kalacak yer falan bakarım

09 Şubat 2019 09:53

Okulöncesi2094
Aday Memur

Hocam ben okulu araştırdım biraz servisle gidip geliyorlar köyün yeride çok iyi bir yer dağbaşı falan değil yani haftaya inşallah gidicem belki birşeyler ayarlarım kalacak yer falan bakarım

Ben ne zaman gidecegim bilmiyorum hocam sürec nasil ilerliyor bilmiyorum sanirim ilkokulla ortaokul birlikte.

09 Şubat 2019 09:59

Sezaryld
Aday Memur

Aynen hocam ikisi aynı okul bende tam bilmiyorum hangi belgeler gerekli

Çarşamba yada perşembe gidicem 2 haftanız var zaten gelecek hafta gidemezsenizde sonraki hafta gidersiniz

09 Şubat 2019 10:01

Sezaryld
Aday Memur

Özeldemn mesaj attım sizin kapalı hocam mesaj gitmedi

09 Şubat 2019 10:45

SuCh
Aday Memur

cizreye atananların wp grubu var mı hocalarım? Bilen gönderebilir mi?

Toplam 45 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?