Editörler :
10 Şubat 2019 00:41   

Üniversite hastanesine gitmek mi atama beklemek mi?

Elinizde imkan olsa bekler miydiniz?

atama garanti değil benim artık seçim öncesine umudum kalmadı.

Aslında atama beklemek değilde sayının belli olmaması daha kötü sizce

10 Şubat 2019 01:55

mhesde
Kapalı

Bu ay belli olacak deniyor bir çok site spp ve dernek Lee tarafından ilk atamada gidemeyecek sen uniye git 1 sene çalış sonra puanına 2020 sınavı olmadan bakanlığın son ataması başvuru tercih verirsin

10 Şubat 2019 01:56

Hmşzkms3535
Aday Memur

Bende bunu çok düşünüyorum ama üniversite hastanesinin de sonu yok garantisi yok gibi geliyor bana birçok kısıtlamaları var

10 Şubat 2019 02:19

Lisanshemsiresinan
Aday Memur

Umutsuzluğa kapılmayın. Hastanelerden talep toplanıyor ya da toplandı. Bu guzelybir gelişme. Her atama öncesi bu yapılır. Mart'ta atama olacak diye düşünüyorum.

10 Şubat 2019 02:36

merttrex
Aday Memur

Bence de atamaları beklemek en mantıklısı

10 Şubat 2019 10:20

Williiam Smith
Aday Memur

Lisanshemsiresinan Hastanelerin talep topladığını nereden öğrendiniz? Ben böyle bir şey duymadım.

10 Şubat 2019 12:13

Parmburak
Aday Memur

Umutsuzluğa kapılmayın. Hastanelerden talep toplanıyor ya da toplandı. Bu guzelybir gelişme. Her atama öncesi bu yapılır. Mart'ta atama olacak diye düşünüyorum.

Lisanshemsiresinan, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hastanelerden talep toplanalı yıl oldu. PDC'leri taa 3 ay öncesinden açıkladılar. Eğer şimdi daha yeni talep toplanıyosa ağustosa anca atama olur. O işler senin dediğin gibi değil arkadaşım. Toplam sayı belli değil daha bırak branşları..

10 Şubat 2019 15:28

fatih987
Aday Memur

sıralaması kaç bin olanlar ilk atamayı beklesin. max kaça düşer sıralama? fikriniz var mı

10 Şubat 2019 15:42

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

sıralaması kaç bin olanlar ilk atamayı beklesin. max kaça düşer sıralama? fikriniz var mı

fatih987, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bransın nedir? Bu alınacak sayıya bağlı ilk alımda lisans hemsıre 5 bin alır 10 12 binlere kadar sapma olabilir, 8 bin alır 15 16 binlere kayar, sayı, açılacak iller düşücek puanı etkiliyor

Toplam 8 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?