Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Şubat 2019 13:03   

Guvenlik sorusturmasi formu

Arkadaslar ben Van'a atandim. guvenlik sorusturmasi formu bilgisayardan may doldurulacak?

10 Şubat 2019 13:13

kwasfred
Aday Memur

Evet, yazıyordur orda bir yerde illa

10 Şubat 2019 14:29

gtxtsi
Aday Memur

Arkadaşlar daha kararnameler yollanmadan duyuru yayınlanmadan neyin acelesi bu pazartesi günü yayınlanacak duyuruda herşey zaten acıkça belırtılır guvenlık sorusturması formunuda duyurunun ekinde verirler

10 Şubat 2019 14:37

fegeleinn
Aday Memur

Arkadaşlar daha kararnameler yollanmadan duyuru yayınlanmadan neyin acelesi bu pazartesi günü yayınlanacak duyuruda herşey zaten acıkça belırtılır guvenlık sorusturması formunuda duyurunun ekinde verirler

gtxtsi, 2 ay önce - Alıntıya git

Daha mülakat zamanında Sağlık Raporu vs belge alan ev kiralayan arkadaş gördüm :D Heyecan işte. Helal olsun atanan arkadaşlar ne yapsanız hakkınızdır :)

10 Şubat 2019 14:58

ingilic
Kapalı

Hocam Van duyuruyu cuma günü yayınladı.
10 Şubat 2019 15:09

hahayes
Aday Memur

Daha mülakat zamanında Sağlık Raporu vs belge alan ev kiralayan arkadaş gördüm :D Heyecan işte. Helal olsun atanan arkadaşlar ne yapsanız hakkınızdır :)

fegeleinn, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam demeyin öyle sağlık raporu denen şeyle 1 hafta uğraştım maksat beklerken bir şeyleri daha halletmekti :D

10 Şubat 2019 16:01

gtxtsi
Aday Memur
Hocam Van duyuruyu cuma günü yayınladı.
ingilic, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam duyuru bakanlıkca personel daire baskanlıgından yapılacak dıye bılıyorum fakat van mem gercekten calıskan bir müdürlük gecen temmuz atamasındada guvenlık sorusturması bıtenlerı gün gün sitesınden yayınlamıstı tebrık etmek gerek

10 Şubat 2019 17:25

ingilic
Kapalı

Hocam duyuru bakanlıkca personel daire baskanlıgından yapılacak dıye bılıyorum fakat van mem gercekten calıskan bir müdürlük gecen temmuz atamasındada guvenlık sorusturması bıtenlerı gün gün sitesınden yayınlamıstı tebrık etmek gerek

Hocam sadece van değil başka birçok il de başladı. Umarım sivas da aynı hızı gösterir :)
10 Şubat 2019 19:40

Gun.sayıyoruz
Kapalı

Hocam bu kararname ve tebligat yayınlama tarihleri nasıl oluyor? Tebligat güvenlik soruşturmasından sonra mı oluyor?
10 Şubat 2019 20:04

kucukogretmenn
Memur
Hocam sadece van değil başka birçok il de başladı. Umarım sivas da aynı hızı gösterir :)
ingilic, 2 ay önce - Alıntıya git
Sivastan halaaaaa ses yok hocam. Pes valla bekliyorum ama
10 Şubat 2019 21:43

ingilic
Kapalı
Sivastan halaaaaa ses yok hocam. Pes valla bekliyorum ama
kucukogretmenn, 2 ay önce - Alıntıya git
Yarın muhtemelen hocam :)
10 Şubat 2019 21:53

mcartfzk
Aday Memur

Hocalarım mrb pztesi günü bizlerin beyan ettiği email adreslerine herhangi bir kararname gelecek mi? Yoksa il memlere tüm belgeleri teslim ettikten ve güvenlik soruşturmasından sonra mı tebligat bekleyeceğiz? Bu konuda sizlerden kesin bir bilgi alabilirmi yim?

10 Şubat 2019 21:57

türkçeci.06
Aday Memur
Hocalarim güvenlik soruşturması formundaki fotoğraf bölümüne fotoğrafı çıktı aldıktan sonra yapistirabiliyor muyuz yoksa onu da mi bilgisayardan eklememiz gerekiyor?
10 Şubat 2019 21:59

HakkanPasha
Şef

Geçen sene arayıp sormuştum ve edevletten aldığım adli sicil kaydını vermiştim.

10 Şubat 2019 22:01

HakkanPasha
Şef

Elle yazın sonra fotoğrafı yapıştırın oradaki memurlar sizin kadar takmıyor.

10 Şubat 2019 22:03

paradoxxxxxx
Aday Memur
Askerliği tecil edenler ne yazacak tecil diye bir yer yok bilen var mı?
10 Şubat 2019 22:08

mcartfzk
Aday Memur

van mem 2 adet foto istemiş biri tmmda diğeri ne oluyor arkadaşlar

10 Şubat 2019 22:13

akgn
Aday Memur
bu arada Van Erciş Tenzile Ana ortaokuluna atanan var mı?
10 Şubat 2019 22:32

mcartfzk
Aday Memur

arkadaşlar mrb bnm sen mezun durumum yüksek lisans güvenlik soruşturma formunda ne yazmalıyım?

10 Şubat 2019 22:33

gtxtsi
Aday Memur
Hocam bu kararname ve tebligat yayınlama tarihleri nasıl oluyor? Tebligat güvenlik soruşturmasından sonra mı oluyor?
Gun.sayıyoruz, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet hocam sorusturma bitiminde tebligat yollanır şuan bakanlık il milli egitimlere atama kararnamelerını yollayacak personel daire baskanlıgınında bir duyuru yayınlaması gerekiyor

10 Şubat 2019 22:43

mcartfzk
Aday Memur

hocamtebligat bize eposta olarak mı gelecek?

Toplam 28 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?