Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Şubat 2019 02:47

buka2
Aday Memur

gs kağıdını yaşadığınız mahalle muhtarına imzalattınız mı

11 Şubat 2019 10:32

hahayes
Aday Memur
Belge teslim suresi kaç gun?
11 Şubat 2019 14:07

syl11
Aday Memur

buka2, 5 gün önce - Alıntıya git

hocam bu nerede yazıyor yani muhtara imzalatılması gerektiği

11 Şubat 2019 14:33

buka2
Aday Memur

geçen senelerde böyle yapılmış ancak ben bu sene bu ibareyi göremedim ondan dolayı sordum

11 Şubat 2019 14:34

hahayes
Aday Memur

buka2, 5 gün önce - Alıntıya git
Muhtarım ımzalamasına cidden gerek varmı? Sonuçta bu formu mudurlukler online yayınlamak zorunda bile degiller normalde orda da doldurabiliriz. Sadece iş yuku olmasımin dıye doldurup gelın dıye yayınlıyorlar.
11 Şubat 2019 14:41

buka2
Aday Memur
Muhtarım ımzalamasına cidden gerek varmı? Sonuçta bu formu mudurlukler online yayınlamak zorunda bile degiller normalde orda da doldurabiliriz. Sadece iş yuku olmasımin dıye doldurup gelın dıye yayınlıyorlar.
hahayes, 5 gün önce - Alıntıya git

çok haklısınız hocam benim de içime kurt düşürdüler işte onu sorup soruşturuyorum bende

11 Şubat 2019 14:46

buka2
Aday Memur
hahayes, 5 gün önce - Alıntıya git

) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (EK-1) (Bilgisayar üzerinden doldurulacak ve adı geçen imzaladıktan sonra ikamet ettiği mahalle muhtarına onaylatılacaktır.) (2 Adet)

bu ibareyi diyarbakır il memin sayfasındaki engelli öğretmen atamasından aldım.

11 Şubat 2019 23:39

yeniö.
Aday Memur

arkadaşlar gs formunda bilgi girmeyeceğimiz yerleriboş mu bırakıyırz yoksa - mi koyacağız. ben boş bırakmıştım o şekilde o bölümleri atladığımı veya unuttuğumu düşünebilrlermiş. bu yüzden düzelttirilen oldu mu

Toplam 28 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?