Editörler : Pangaea
10 Şubat 2019 17:11

Eem ilk 150 de kaç kişi açıktan gitmiştir
Var mı fikri olan güncel ilk 150 de

EemYsn
Kapalı
10 Şubat 2019 17:12

Dogru düzgün alım sonuçlanmadı ki ben de o civarda sıralamadayım daha mulakat goremedim

integralfxdx
Memur
10 Şubat 2019 18:10

Açıktan alımlardan henüz belli olan yok herhalde . MSB, TÜVASAŞ,BTK,BDDK, DİYANET, RTÜK,TEMSAN, BOTAŞ, ENERJİ B., SSB, TÜBİTAK

EemYsn
Kapalı
10 Şubat 2019 18:15

Benim bildiğim sadece tarsus üni 1 kişi var

şexo
Aday Memur
10 Şubat 2019 18:46

Açıktan atananlar, sonradan merkezi alım için de puanı kullanılabiliyor (bazı kadrolar için) ondan dolayı önünden kaç kişi elendiğini tam olarak kestiremezsin bence

EemYsn
Kapalı
10 Şubat 2019 19:07

Aynen sadece diger açıktan alımlara basvurmazlar diye umuyoruz yoksa merkezide kullanıyor zaten

mugxin
Memur
10 Şubat 2019 19:50

Valla kardeş her şey olabilir. Bizim bir arkadaş önceki kpss ile şeker fabrikalarına gitti açıktan, ordan karayollarını kazandı açıktan tam gidecekti merkeziden mke yi kazandı ona da gitmedi gümrüğü kazandı gitti merkezden. yani her şey sürpriz. Biz merkezide atananlar çıkınca kalan 150 kişi toplanmalıyız en azından kendi grubumuzu kuralım. ama merkeziden atanıp sonra açıktana dönenler olabilir az da olsa benim arkadaşta olduğu gibi. asıl kpss den ilk 300-350 kişi toplanmalıydı ilk başta ama zor oda.

EemYsn, 5 yıl önce

Aynen sadece diger açıktan alımlara basvurmazlar diye umuyoruz yoksa merkezide kullanıyor zaten

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi