Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Şubat 2019 21:12   

Adana sağlık kurulu raporu
Adanada hızlı bir şekilde rapor alabileceğim hastane önerisi olan var mı?
10 Şubat 2019 21:28

Sinif2018
Aday Memur

Hocam ben de alacam ama kurul toplanma gunleri varmış tam ben de bilmiyorum yarın gitcem devlet Hastanesi'ne almak için

10 Şubat 2019 21:48

Cakarlı
Aday Memur

Hocam ben de alacam ama kurul toplanma gunleri varmış tam ben de bilmiyorum yarın gitcem devlet Hastanesi'ne almak için

Sinif2018, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hangi hastane hocam
10 Şubat 2019 22:48

Sinif2018
Aday Memur
Hangi hastane hocam
Cakarlı, 2 hafta önce - Alıntıya git

Çukurova Seyhan ya da Yüreğir devlet hastanesinden alabilirsini, hocam ben yüreğimden alacam bana yakın diye

11 Şubat 2019 01:02

Cakarlı
Aday Memur

Çukurova Seyhan ya da Yüreğir devlet hastanesinden alabilirsini, hocam ben yüreğimden alacam bana yakın diye

Şehir hastanesi olmaz mı acaba
11 Şubat 2019 08:36

BLaiRHeKaTe
Aday Memur

Ben geçen yıl ilk Çukurova'ya gittim. Sadece Aşkım Tüfekçi'den veriliyor dediler. Orda atamaya özel bir düzen oluşturuyorlar. Yalnız ben öğleden sonra gitmiştim. Ertesi gün sabah 7'de gel burda sıraya gir dediler. Ordan oraya bir günlük koşunun ardından ertesi gün kurul raporunu aldım. Kurul öğleden sonra toplanıyor çünkü.
11 Şubat 2019 13:12

Sinif2018
Aday Memur
Ben geçen yıl ilk Çukurova'ya gittim. Sadece Aşkım Tüfekçi'den veriliyor dediler. Orda atamaya özel bir düzen oluşturuyorlar. Yalnız ben öğleden sonra gitmiştim. Ertesi gün sabah 7'de gel burda sıraya gir dediler. Ordan oraya bir günlük koşunun ardından ertesi gün kurul raporunu aldım. Kurul öğleden sonra toplanıyor çünkü.
BLaiRHeKaTe, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam Yüreğir devlet hastanesini tavsiye ederim işlemler öğlene kadar bitiyor ben aldim bugün

12 Şubat 2019 22:23

Zorunluerkenegitim
Memur

Hocam Yüreğir devlet hastanesini tavsiye ederim işlemler öğlene kadar bitiyor ben aldim bugün

Hocam kurul günleri falan var mıymış oranın da bir bilginiz var mı ?
12 Şubat 2019 22:58

Sinif2018
Aday Memur
Hocam kurul günleri falan var mıymış oranın da bir bilginiz var mı ?
Zorunluerkenegitim, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kurul gününün olduğunu bilmiyorum ama hocam şimdi herkes aldığı için belki bu sebeple haftanın her günü olabilir sabah erken giderseniz sıkıntı yaşamazsınız zaten yönlendiriyorlar hocam aynı gün alırsınız

12 Şubat 2019 23:20

Zorunluerkenegitim
Memur

Kurul gününün olduğunu bilmiyorum ama hocam şimdi herkes aldığı için belki bu sebeple haftanın her günü olabilir sabah erken giderseniz sıkıntı yaşamazsınız zaten yönlendiriyorlar hocam aynı gün alırsınız

Tamam hocam çok teşekkürler :)
13 Şubat 2019 11:32

Zorunluerkenegitim
Memur

Hocam kan tahlili vs yapılıyor mu ögleden sonra gitsem de alabilir miyim ?
Toplam 10 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?