Editörler : Mehmet Balci
11 Şubat 2019 02:01   

Kapalı
Gençlik ve spor bakanlığı 3243 işçi alacak başvurular bugün başladı.

işkur üzerinden başvuru yapılacak.

---

11 Şubat 2019 11:01

baristuranli
Aday Memur

Isci olarak calisirken kpss ile tercih yapip atana bilir miyiz

11 Şubat 2019 11:13

mucizi
Kapalı

Isci olarak calisirken kpss ile tercih yapip atana bilir miyiz

baristuranli, 2 ay önce - Alıntıya git

evet

11 Şubat 2019 18:24

ysfakya
Aday Memur
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır. bu maddede ne demek istiyor yani diyelim ki ben istanbulluyum İstanbul'da açılan bir bölüm için başka illerden başvuranlar dan bu önceliğim mi var yoksa aynı miyiz ???
11 Şubat 2019 18:29

güvenlik2
Kapalı
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır. bu maddede ne demek istiyor yani diyelim ki ben istanbulluyum İstanbul'da açılan bir bölüm için başka illerden başvuranlar dan bu önceliğim mi var yoksa aynı miyiz ???
ysfakya, 2 ay önce - Alıntıya git

sadece ikamet ettiğin (nüfusta kayıtlı olan) ili tercih edebilirsin. onun dışında bir yeri zaten yazamazsın. Bunu demek istiyor.

11 Şubat 2019 18:35

mucizi
Kapalı

sadece ikamet ettiğin (nüfusta kayıtlı olan) ili tercih edebilirsin. onun dışında bir yeri zaten yazamazsın. Bunu demek istiyor.

güvenlik2, 2 ay önce - Alıntıya git

hayr yapabilir, bunu anlatmıyor daha önceki sağlık bakanlığı alımlarındada böyle bir madde vardı ama bu başka bir şey demek herkes şehirdışındna gayette geldi mülaktlara

11 Şubat 2019 19:54

ysfakya
Aday Memur

hayr yapabilir, bunu anlatmıyor daha önceki sağlık bakanlığı alımlarındada böyle bir madde vardı ama bu başka bir şey demek herkes şehirdışındna gayette geldi mülaktlara

mucizi, 2 ay önce - Alıntıya git

herkes kendı ıkamet ettıgı yerdeki kontenjana basvuru yapabılıyor malesef baska bır yere basvuru yapılmıyor

12 Şubat 2019 12:48

matrixnity
Aday Memur

maaşlar nedir acaba

12 Şubat 2019 14:16

hülya fidanay
Aday Memur

Antalya resepsiyon buro memuru ilanına başvurdum başka başvuran var mi

14 Şubat 2019 14:21

güvenlik2
Kapalı

başvurular yarın bitiyor. herkesin hakkında hayırlısı olsun.

14 Şubat 2019 22:00

securutychef
Şef

Forum cok sessiz ama gsb alimlarina rekor basvuru olmustur kesin

14 Şubat 2019 23:35

güvenlik2
Kapalı

fırtına öncesi sessizlik gibi:) ama bende katılıyorum çok başvuru olmuştur.

15 Şubat 2019 00:38

seguu
Aday Memur
arkadaşlar ben büro memuru olarak başvurdum fakat lise mezunu diyor ben önlisans tan başvurdum bir sıkıntı olsa başvuru kabul gormezdi değil mi
15 Şubat 2019 02:34

güvenlik2
Kapalı
arkadaşlar ben büro memuru olarak başvurdum fakat lise mezunu diyor ben önlisans tan başvurdum bir sıkıntı olsa başvuru kabul gormezdi değil mi
seguu, 2 ay önce - Alıntıya git

resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı) için diyorsanız en az lise mezunu istiyor. bu bakımdan önlisans ta olur lisans ta. sıkıntı yok.

15 Şubat 2019 03:04

güvenlik2
Kapalı

arkadaşlar yukarıda attığım video eğer faydalı olduysa bana destek olmak için lütfen kanalıma abone olunuz.

15 Şubat 2019 11:10

securutychef
Şef

Guvenlik aliminda ikamet sarti varmiydi arkadaşlar

15 Şubat 2019 14:02

güvenlik2
Kapalı

Guvenlik aliminda ikamet sarti varmiydi arkadaşlar

securutychef, 2 ay önce - Alıntıya git

evet hepsinde ikamet şartı var. hatta teyit etmek için spor bakanlığını aradım. ikamet şartı var dediler.

15 Şubat 2019 14:19

securutychef
Şef

evet hepsinde ikamet şartı var. hatta teyit etmek için spor bakanlığını aradım. ikamet şartı var dediler.

Cevap icin teşekkürler. Sizde guvenlige basvurdunuz mu?

15 Şubat 2019 15:30

güvenlik2
Kapalı

Cevap icin teşekkürler. Sizde guvenlige basvurdunuz mu?

rica ederim. evet bende başvurdum. ancak şöyle bir şey oldu. az önce spor bakanlığını bir arkadaşım aradı 0312 596 60 00 ona da ikamet şartı yok demişler. bölüm bölüm değişiyor mu acaba. valla ben hiç bir şey anlamadım bu işten, bana ikamet şartı var dediler aradığımda.kendiniz bir arayıp teyit edin isterseniz. sonra burayı da bilgilendirirseniz iyi olur.teşekkürler.

15 Şubat 2019 15:45

securutychef
Şef

rica ederim. evet bende başvurdum. ancak şöyle bir şey oldu. az önce spor bakanlığını bir arkadaşım aradı 0312 596 60 00 ona da ikamet şartı yok demişler. bölüm bölüm değişiyor mu acaba. valla ben hiç bir şey anlamadım bu işten, bana ikamet şartı var dediler aradığımda.kendiniz bir arayıp teyit edin isterseniz. sonra burayı da bilgilendirirseniz iyi olur.teşekkürler.

Basvurunuz hayirli olur isallah. Hangi ile basvurdunuz. Bide maaslarla ilgili bir bilgi alabildinizmi bakanligi arayinca.

15 Şubat 2019 16:00

güvenlik2
Kapalı

Basvurunuz hayirli olur isallah. Hangi ile basvurdunuz. Bide maaslarla ilgili bir bilgi alabildinizmi bakanligi arayinca.

sağolun hepimizinki hayırlı olsun. ankara için başvurdum. maaşlarla ilgili bilgim yok.

Toplam 42 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?