Editörler : Mehmet Balci
16 Şubat 2019 11:56

securutychef
Memur

sağolun hepimizinki hayırlı olsun. ankara için başvurdum. maaşlarla ilgili bilgim yok.

güvenlik2, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kimler nere ye basvurdu acaba hic forumda hareketlilik yok

18 Şubat 2019 14:45

suatuysal
Aday Memur

Toplu İş Sözleşmesinde ilk işe giriş asgari ücret.sendikaya üyelikten sonrada güncel yevmiyesi 90 tl civarında artı üstüne yol birde agi .düşük gibi görünüyor

18 Şubat 2019 15:23

securutychef
Memur

Toplu İş Sözleşmesinde ilk işe giriş asgari ücret.sendikaya üyelikten sonrada güncel yevmiyesi 90 tl civarında artı üstüne yol birde agi .düşük gibi görünüyor

suatuysal, 6 gün önce - Alıntıya git

2300 civari bi maas cikio bu rakamlarla ortaya

19 Şubat 2019 15:15

güvenlik2
Aday Memur

arkadaşlar işkur da nihai liste (kuraya gireceklerin listesi) yayınlanmış.başvuru numarasına tıklayıp nihai listeyi indirebilrsiniz. isimlerinizi kontrol edin.

19 Şubat 2019 21:52

Eren3366
Aday Memur

ben istanbulda ikamet ediyorum istanbuldaki makine teknikeri ilanına 609 kişi başvurmuş 2 tane de öncelikli var verilen kadro 3 kişi nasıl oluyor bu iş ? hani ikamet önceliği vardı her yerden başvuru mu yapılmış

20 Şubat 2019 00:24

vitoscaletta
Şef

listede adı yazılanlar sınava mı cagırılacak bilgisi olan var mı

20 Şubat 2019 20:04

güvenlik2
Aday Memur

listede adı yazılanlar sınava mı cagırılacak bilgisi olan var mı

vitoscaletta, 4 gün önce - Alıntıya git

bir çok bölüm 27 şubatta kuraya girecek (nihai listede adı olanlar) sayfanın en başındaki videoyu izleyin. çünkü bazı bölümler kura ile değil.

21 Şubat 2019 20:32

vitoscaletta
Şef

bir çok bölüm 27 şubatta kuraya girecek (nihai listede adı olanlar) sayfanın en başındaki videoyu izleyin. çünkü bazı bölümler kura ile değil.

güvenlik2, 4 gün önce - Alıntıya git

ismim listede ama nihai olup olmadıgını bilmiyorum nasıl anlayabilirim kuraya gidecek miyim

21 Şubat 2019 21:36

securutychef
Memur

ismim listede ama nihai olup olmadıgını bilmiyorum nasıl anlayabilirim kuraya gidecek miyim

vitoscaletta, 3 gün önce - Alıntıya git

Kuraya gireceksiniz isminizi gördüyseniz rahat olun

22 Şubat 2019 14:47

securutychef
Memur

Kura. Yerleri belli bugun belli olur mu ki ?

Toplam 30 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?