Editörler : Mehmet Balci
«6789101112131415161718
21 Kasım 2019 23:39

eyvallahşef
Aday Memur
Ankaradan baslamayan var mı acaba yedeklere sıra gelir mi sistemde artık yedek bile yazmıyor gerçi
25 Kasım 2019 11:07

Sifam5
Aday Memur

Günaydın mutlu haftalar Gsb aranmayan iller hakkında bir haber varmı 95 gün oldu güvenlik soruşturması evrak teslimi yapali

28 Kasım 2019 12:27

Sifam5
Aday Memur

Aranmayan illerin akıbeti ne olacak halen bir haber yok galiba unuttular veya aramayacaklar

01 Aralık 2019 19:12

Sifam5
Aday Memur

Burası mezarlıktan farkı kalmamış kims2den ses çıkmıyor takip olayı yok galiba

16 Aralık 2019 08:28

iso1987
Aday Memur

Muhasebe den işe başlayanlar ne kadar maaş aldınız

16 Ocak 2020 21:03

10onur35
Aday Memur

geçen yıl gençlik spor il müdürlüğünün 4/d statülü muhasebeci alımına başvurmuştum işkur üzerinden. 2. sıradan yedektim orda. bu arada ogm'nin 4b statülü büro personeli alımını kazandım. ankaraya ogmye gidip evrakları bıraktım, sözleşme imzaladım. haber bekliyorum gel başla demelerini. bugün ise gençlik spordan aradılar gelin başlayın diye. ben şu an ne yapacağımı bilemiyorum. 4/dli muhasebecilik yaşadığım yerde, 4bli büro personeli başka bir şehirde... ikisini karşılaştırırsak hangisi ağır basar? ogm'ye attığım imza gençlik il müdürlüğüne girişime engel teşkil eder mi?

17 Ocak 2020 00:24

araskar
Aday Memur

geçen yıl gençlik spor il müdürlüğünün 4/d statülü muhasebeci alımına başvurmuştum işkur üzerinden. 2. sıradan yedektim orda. bu arada ogm'nin 4b statülü büro personeli alımını kazandım. ankaraya ogmye gidip evrakları bıraktım, sözleşme imzaladım. haber bekliyorum gel başla demelerini. bugün ise gençlik spordan aradılar gelin başlayın diye. ben şu an ne yapacağımı bilemiyorum. 4/dli muhasebecilik yaşadığım yerde, 4bli büro personeli başka bir şehirde... ikisini karşılaştırırsak hangisi ağır basar? ogm'ye attığım imza gençlik il müdürlüğüne girişime engel teşkil eder mi?

10onur35, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam Ogmden feragat edin bari yedeğe sıra gelsin

17 Ocak 2020 01:00

10onur35
Aday Memur

Hocam Ogmden feragat edin bari yedeğe sıra gelsin

araskar, 1 hafta önce - Alıntıya git

işte sorun da o zaten, memleketimdeki 4/dli nispeten düşük maaşlı iş mi, başka şehirdeki 4/bli daha iyi maaşlı iş mi? siz mesela ne yapardınız yerimde olsanız? feragat bir telefona bakar ama, gelin de karar verin böyle bir durumda.

17 Ocak 2020 09:09

eyvallahşef
Aday Memur

işte sorun da o zaten, memleketimdeki 4/dli nispeten düşük maaşlı iş mi, başka şehirdeki 4/bli daha iyi maaşlı iş mi? siz mesela ne yapardınız yerimde olsanız? feragat bir telefona bakar ama, gelin de karar verin böyle bir durumda.

maaş farkını kira giderler vs her türlü kapatır zaten hatta fazlasını bile ödersin,4/b daha iyidir elbet ama birincisi Ankara'da taşra olacak sanırım ilçeler mi olacak acaba (o zaman iyi değil bence.) ikincisi de sosyal hayat kendi şehrinde arkadaşların ailen olacak yalnız yaşamaktan iyidir zaten iş hayatı asosyalleştiriyor. İşin de olacagı ıcın en kötü bir daha girersin sınava 4/d mutsuz ederse seni diye dusunuyorum .
17 Ocak 2020 15:08

araskar
Aday Memur

Ben olsam kendi şehrimdeki işi seçerdim ama sizin durumlara bağlı bu

17 Ocak 2020 15:16

emreren16
Daire Başkanı

Gençlik Spor da hangi şehirden sıra geldi size

17 Ocak 2020 15:26

Gobel1900
Aday Memur

Hocam yaşadığın yerdeki kuruma git sor. Detaylı öğren. Bende maaş farkı az ise tabiki yaşadığın ildeki 4d yi seç. Öyle karar ver.
18 Ocak 2020 03:15

10onur35
Aday Memur
maaş farkını kira giderler vs her türlü kapatır zaten hatta fazlasını bile ödersin,4/b daha iyidir elbet ama birincisi Ankara'da taşra olacak sanırım ilçeler mi olacak acaba (o zaman iyi değil bence.) ikincisi de sosyal hayat kendi şehrinde arkadaşların ailen olacak yalnız yaşamaktan iyidir zaten iş hayatı asosyalleştiriyor. İşin de olacagı ıcın en kötü bir daha girersin sınava 4/d mutsuz ederse seni diye dusunuyorum .
eyvallahşef, 1 hafta önce - Alıntıya git

yaştan dolayı artık kpss devri kapandı benim için . girdiğim yer kısmetse emeklilik yerim olacak :) sürekli işçi konusunda kuruma da sendikasına da danıştım, iş güvencesi hakkında korkunuz olmasın dendi. kabataslak bir hesap yaptığımda şehrimdeki 4/d şehir dışındaki 4/b'den daha hesaplı oluyor. tek isteğim gelecekte pişman olmamak. zaten hangisini seçersem seçeyim aklım illa diğerinde kalacak uzun bir süre orası kesin.

Toplam 353 mesaj
«6789101112131415161718