Editörler : Mehmet Balci
12345678910111213»
13 Şubat 2019 14:30

Sevim4567
Aday Memur

teşekkür ederim ama ben böyle saçma bir ilan görmedim muhasebeciyim muhasebe ilanına başvuramıyorum. teşekkürler kardeş bilgilendirdiğin için .

Sevim4567, 2 yıl önce - Alıntıya git

4 yıllık muhasebe lisans mezunu olarak muhasebenin her ayrıntısını öğrenen bir insan muhasebe ile alakalı bir ilana başvuramıyor.

13 Şubat 2019 16:07

Hacarus
Aday Memur

Genclik ve spor bakanlığının resmi sayfasinda mubasebeci ve genclik lideri icin aranan ozel sart var o da kpss p3 puanindan en az 60 almak yaziyor. Gördünüz mu ?

13 Şubat 2019 16:15

fatesko
Aday Memur

hangi il kaça düşer acaba... Başvuru yaparken ilanın görüntülenme sayısını dikkate aldınız mı?.Ankara için ilana 64 000 kişi bakmıs

13 Şubat 2019 16:43

cnkmo
Şef

hangi il kaça düşer acaba... Başvuru yaparken ilanın görüntülenme sayısını dikkate aldınız mı?.Ankara için ilana 64 000 kişi bakmıs

fatesko, 2 yıl önce - Alıntıya git

görüntülenme bize net bişey söylemezki..anasayfada hangi şehir olduğu yazmıyor spesifik olarak ankara yazıp aratmazsan..başvuru sayısı önemli onu da göremiyoruz..

13 Şubat 2019 16:49

Windui
Aday Memur

muhasebeci maaşları hakkında net bilgi edinebilen var mı?

13 Şubat 2019 16:52

cnkmo
Şef

görüntülenme bize net bişey söylemezki..anasayfada hangi şehir olduğu yazmıyor spesifik olarak ankara yazıp aratmazsan..başvuru sayısı önemli onu da göremiyoruz..

cnkmo, 2 yıl önce - Alıntıya git

şimdi baktım düzeltmişler gerçi artık şehir de yazıyo akılları sonradan geliyo :D

13 Şubat 2019 16:52

Nzblbl
Kapalı

Herkes basvurdugu ili ve puanini yazarsa az cok yardimci mi olmus oluruz birbirimize yoksa rekabet artar mi? bu forumda iyi niyetli olmak yanlis mi bilemedim.Malum bicok kisinin yaniltmak amacli yorumlari oldugu soyleniyo :/

13 Şubat 2019 17:19

fatesko
Aday Memur

ben tercih ettiğim ile bakıyorum. hangi ilin ne kadar bakıldığı belli. ona takıldığımdan sordum. bir acaba oldum. cok değişirse kotu bence :)

14 Şubat 2019 00:03

huner1
Aday Memur

Arkadaşlar iskuru aradım ikamet şartı var dendi olmadığına emin misiniz

14 Şubat 2019 02:15

havva__53
Aday Memur

Arkadaslar bilen cevap verebilir mi ?? Ikamet sarti var deniyo ama benim oldgm sehirde alim yoktu baska sehre yaptim basvurum.oldu.klavuzda adresle alakali yazi var ama anlasilmiyo ya acik acik yazmamislar basvuracagibiz ilde ikamet ediyor olmalisiniz diye napcaz simdi

14 Şubat 2019 02:18

havva__53
Aday Memur

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

ARKADAŞLAR ÖNCELİK O İL' E Mİ VERİLİYOR ACABA BİLEN VAR MI?

Berna.işltmci, 2 yıl önce - Alıntıya git

Ben de bunu anlayamadim ya

14 Şubat 2019 08:54

mat779
Aday Memur

ben internette 2017 yılında işkur üzerinden yapılan alımlarda ikamet şartını kaldırdı diye okumuştum. Gsb nin sitesindeki şartlarda ikamet şartı yok. Eğer şart olsaydı eşleşmiyor diye bir uyarı verirdi diye düşünüyorum.

14 Şubat 2019 09:10

KuSSeN
Şube Müdürü

81 il için alım mı varda ikamet şartı olsun arkadaşlar saçmalamayın..sistem bizden akıllı en ufak şeyde hata veriyor zaten. ben de başka şehir tercih ettim kabul edildi..o iş kurun standart maddelerinden..boşa uzatmayın istediğiniz şehri seçin..

14 Şubat 2019 09:12

mat779
Aday Memur
14 Şubat 2019 10:28

ra05
Müsteşar Yardımcısı

Arkadaşlar ilk günler sistemsel bir sorun nedeniyle adres uyarısı verdi sonra düzeldi bu durum ikamet şartı yok herkes heryere başvuru yapabilir fakat aynı kurumun sadece bir pozisyonunu seçebiliyorsunuz çoklu tercih kabul edilmiyor sadece 1 tercih hakkınız var

Yaş şartı olmaması kurum için artı bir davranış sağlık bakanlığı gibi büro kadrolarında bile komikbirşekilde 36 yaş uygulaması koymadıkları için tebrik ediyorum kurumu fakat yüksek puanlı çoğu kişi hobi için tercih yapıyor sonuçta işçi kadrosu puanınız yüksek ve bu iş sizi tatmin etmiyorsa kadroları yakmayın çoğu yüksek puanlı aday sözlü sınavlara gitmiyor o kadrolar atama kuralları gereği boşa gidiyor belli bir asil ve yedek sıralaması var yedeklerde gelmezse yedeğin yedeğine geçilmiyor başvuru online diye çoğu kişinin hakkını yemeyin

14 Şubat 2019 10:49

mat779
Aday Memur

mülakata alınacaklar puan sıralamasına göre belirleniyor değil mi? öncelikliler falan yazıyor bunu bilen var mı? nedir bu öncelik?

14 Şubat 2019 13:21

Bingoll
Aday Memur
muhasebeci olarak atanırsak merkezi atama şansımız gider mi? herhangi bir bilgisi olan varsa yazabilir mi ?
14 Şubat 2019 14:43

Nzblbl
Kapalı

Arkadaslar simdi iskuru arayip sordum ikamet sarti yokmus gonul rahatligiyla baska illeri yazabilirsiniz.

14 Şubat 2019 16:23

Çok bil.miş
Kapalı

89.5 puanla balıkesiri yazdım. Arkadaşlar sizler de yazsanız puan ve illeri.

14 Şubat 2019 18:34

fatesko
Aday Memur

89.5 ile genel atamada atanamadın mı. bayağı iyiymiş puanın

Toplam 353 mesaj
12345678910111213»