Editörler : Mehmet Balci
11 Şubat 2019 22:14

mtg44
Aday Memur
Murat hocam hayırlı olsun Mersin gelmiş iyi oldu zaten konuşmuştık mülakattan sonra hatırlarsın.İkimizin de 2.tercihi gelmiş sanırım.
ambitiousandsilent, 5 gün önce - Alıntıya git

evet hatırladım hocam.. tebrik ederim Allah utandırmasın ,hakkımızda hayırlısı olsun. ankara ve istanbul tercih etmemiştim zaten beni de tahmin ettiğiniz gibi ikinci tercihim olan Mersin'e atamışlar.

11 Şubat 2019 22:16

ambitiousandsilent
Aday Memur

evet hatırladım hocam.. tebrik ederim Allah utandırmasın ,hakkımızda hayırlısı olsun. ankara ve istanbul tercih etmemiştim zaten beni de tahmin ettiğiniz gibi ikinci tercihim olan Mersin'e atamışlar.

mtg44, 5 gün önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim ben de Hocam .Size de başarılar tekrardan
11 Şubat 2019 22:17

ambitiousandsilent
Aday Memur

Çok olmaz olmaz, diyordunuz sevindim adınıza :)
11 Şubat 2019 22:20

ambitiousandsilent
Aday Memur

Daha mülakata girmeden yok şöyle elerler yok böyle elerler.Bir sürü olumsuzlukla girdiniz.Ben demiştim relax olun belli olmaz. Her şey de varmış bir hayır geçmiş olsun tekrardan :)
11 Şubat 2019 22:29

mtg44
Aday Memur
Daha mülakata girmeden yok şöyle elerler yok böyle elerler.Bir sürü olumsuzlukla girdiniz.Ben demiştim relax olun belli olmaz. Her şey de varmış bir hayır geçmiş olsun tekrardan :)
ambitiousandsilent, 5 gün önce - Alıntıya git

insan bi kaç kurumun vey şirketin sınavına girip iyi bir puan alıp mulakatta elenince ve bundan once girdiği mülakatların çoğunda mülakatlar iyi geçmesine ragmen başarısız olunca ister istemez karamsar oluyor. bu da tecrübe işte :D ben kelimelerimden de anlaşılacağı üzere gayet rahat bi adamım.. ama hala kesin oldu diye bir şey yok evraklar var güvenlik sorusturması var hayırlısıysa olsun diyelim. iyi geceler dilerim.

11 Şubat 2019 22:31

ambitiousandsilent
Aday Memur

insan bi kaç kurumun vey şirketin sınavına girip iyi bir puan alıp mulakatta elenince ve bundan once girdiği mülakatların çoğunda mülakatlar iyi geçmesine ragmen başarısız olunca ister istemez karamsar oluyor. bu da tecrübe işte :D ben kelimelerimden de anlaşılacağı üzere gayet rahat bi adamım.. ama hala kesin oldu diye bir şey yok evraklar var güvenlik sorusturması var hayırlısıysa olsun diyelim. iyi geceler dilerim.

Sagolasin hocam kal saglicakla :)
Toplam 66 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?