Editörler :
11 Şubat 2019 22:51   

Msb

21 ocaktan sonra mülakat listesi açıklanacaktı hala açıklanmadı bilgisi olan var mı

12 Şubat 2019 13:48

hakanfc
Aday Memur

Başvurular 15 şubatta bitiyor zaten nasıl ocakta açıklanacak

12 Şubat 2019 13:55

mühkan
Aday Memur

Başvurular 15 şubatta bitiyor zaten nasıl ocakta açıklanacak

hakanfc, 1 hafta önce - Alıntıya git
o başka ilan benim dediğim sözleşmeli alım sizin dediğiniz daha sonra açıldı 657 olarak benimkinde mülakata kalanlar 21 ocaktan sonra açıklanacak dendi ama tam tarih verilmedi
12 Şubat 2019 14:44

merve.tekstil.müh.
Aday Memur
o başka ilan benim dediğim sözleşmeli alım sizin dediğiniz daha sonra açıldı 657 olarak benimkinde mülakata kalanlar 21 ocaktan sonra açıklanacak dendi ama tam tarih verilmedi
mühkan, 1 hafta önce - Alıntıya git
Az önce bir arkadaş yazmış Lisans B grubuna telefon ile iletişim sağlayıp. Mart'tan önce açıklanmayacakmış öyle söylemişler.. :/ sözleşmeli personel alımı için
12 Şubat 2019 14:51

asimakta52

SON BASVURULAR 15 ŞUBAT!!!!

12 Şubat 2019 15:08

mühkan
Aday Memur
Az önce bir arkadaş yazmış Lisans B grubuna telefon ile iletişim sağlayıp. Mart'tan önce açıklanmayacakmış öyle söylemişler.. :/ sözleşmeli personel alımı için
merve.tekstil.müh., 1 hafta önce - Alıntıya git
teşekkür ederim
12 Şubat 2019 15:09

mühkan
Aday Memur

SON BASVURULAR 15 ŞUBAT!!!!

asimakta52, 1 hafta önce - Alıntıya git
arkadaşım yukarıda da yazdım ikisi farklı ilan anlama zorluğu mu yaşıyorsun
13 Şubat 2019 20:15

hakanfc
Aday Memur
mühkan, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ondan haberim yok hocam personel temin sayfasında iki tane ilan var ikisi de 15 şubat son başvuru. O yüzden dedim henüz bitmedi diye

13 Şubat 2019 21:25

mühkan
Aday Memur

Ondan haberim yok hocam personel temin sayfasında iki tane ilan var ikisi de 15 şubat son başvuru. O yüzden dedim henüz bitmedi diye

hakanfc, 1 hafta önce - Alıntıya git
bugün memurlarda da haber oldu inşallah kısa zamanda sonuçlanır ama sanırım daha sürecek
Toplam 8 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?