Editörler :
12 Şubat 2019 00:42   

Farklı bir kadroya yeniden atanma

öncelikle iyi çalışmalar. ben lise mezunu hemşireyim kadrolu olarak atandım sonrasında aöf laborant ve veteriner sağlık bölümünü bitirdim ve bunu işlettim yani önlisans oldum şu anda diyaliz okuyorum okulum bittiğinde yeniden kpss sınavına girmem gerekiyor mu atanmak için istifa etmem gerekli mi istifa edersem 1 yıl beklemem gerekir mi yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

13 Şubat 2019 14:26

112omer
Aday Memur
Kadrolu sağlıkcısınız 200 300 lira fazla almak için 1 kişinin hayatıyla oynamaya gerçekten değer mi ilk önce bunu düşünün.
13 Şubat 2019 14:56

Prm.1.1.2
Aday Memur
tercih yaptiktan sonra atanirsaniz eger.calsitiginz hastaneden istifa etmeniz lazim.
14 Şubat 2019 01:33

SrknBgr
Aday Memur
Ünvan değişikliği sınavına girerek geçebilirsiniz.
15 Şubat 2019 23:18

ademak57
Aday Memur
Kadrolu sağlıkcısınız 200 300 lira fazla almak için 1 kişinin hayatıyla oynamaya gerçekten değer mi ilk önce bunu düşünün.
112omer, 1 hafta önce - Alıntıya git

bu kimsenin hayatıyla oynamak değil atandıktan sonra farklı bir bölüm okudum ve okuduğum işi yapmak istiyorum hepsi bu bunu yaparkende kimsenin hakkını gasp etmiyorum herkes gibi aynı sınava girip eşit bi şekilde yarışıyorum

Toplam 4 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?