Editörler : Doğuş.
12 Şubat 2019 08:00   

42 Yaşındaki polis memuru karakol tuvaletinde intihar etti

42 yaşında bir polis daha intihar etti ocaklar bir bir sönüyor hala neden bu polisler intihar ediyor diye sorup meclis komisyonu kurulmuyor.

https://t.co/tmAeDt6peO https://t.co/d1S9bq0PA3

12 Şubat 2019 09:53

hakkaripolisi34
Şef

Bu mesleğin Türkiye'deki şartları insan psikolojisini çok çabuk yıpratabilir.Her polis intihar edebilir.Şartların düzeltilmesi ve Avrupa standartlarına gelmesi gerekmektedir.

12 Şubat 2019 12:10

Mrpolice
Aday Memur

Bu mesleğin Türkiye'deki şartları insan psikolojisini çok çabuk yıpratabilir.Her polis intihar edebilir.Şartların düzeltilmesi ve Avrupa standartlarına gelmesi gerekmektedir.

hakkaripolisi34, 1 hafta önce - Alıntıya git
buna eksi veren arkadas neyin kafasi bu
12 Şubat 2019 12:17

Felsef
Şef
Malesef 2019 daki altıncı intihar bu, her hafta bir polis intihar ediyor dediğimizde kimse inanmıyır biz niye duymuyoruz diyip çıkıyorlar
12 Şubat 2019 12:36

Kurtkaya66-polis
Aday Memur
gih olacagim sokarim isine ya valla insanligimi unuttum amg.14 yil oldu sanki 50 yasida ki insanin ruh haline burundum hayattan beklentum yok.icinde bulundugun durumu anlayan da yok zaten meslektastan baska zor bu meslek allah yardim etsin kacan kendini kurtarir gardasim
12 Şubat 2019 12:56

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı
memurlar net bunu ana sayfadan haber yap. 3600 felan hikaye polisin asil sorunu fazla mesai mobing stres... 8-24 veya 4 vardiya 12-36icin kaybedecek zaman yok artik. sadece polis ölümlerinin değil kolluktan kaynaklanan insan haklarinin ihlallerinin de temel nedeni bu. lutfen bu konuyu manşete tasiyalim. kaybedecek zaman yok. yeterli personelde var. yeterki verimli kullanmasini bilelim.
12 Şubat 2019 18:38

policeman1981
Aday Memur
Allah rahmet eylesin. Kendisi çok sinirli, stresli olmayan güler yüzlü bir insandı. Zaten teşkilatta nedense hep bu tür polislerin üzerine geliniyor. Sert, sinirli, asabi ve arkası sağlam polis memurlarından korkuluyor.
12 Şubat 2019 19:58

resulank18
Aday Memur
Tutku bu işe de bir el atsın
13 Şubat 2019 03:48

erdil123
Aday Memur
Öncelikle Allah rahmet eylesin. Memurlar.Net sana da helal olsun bir polis memuru çalıştığı yerde intihar ediyor ve sen bunu hala manşetten haber yapmıyosun bırak manşeti normal haber kısmında bile göstermiyosun. Keşke öğretmen ek ders ücretine verdiğiniz önemin onda birini polisin mesai saatine özlük haklarına falan verseydiniz.
13 Şubat 2019 04:06

xkartopux
Aday Memur
8/24 ve fazla mesai kavramı memurlar.net tarafından haber yapılmalı
13 Şubat 2019 07:33

Börübörü
Aday Memur

Anlaması gerçekten zor polis bu devlete ne yapmış olabilir ki bu kadar görmezden geliyorlar

Toplam 10 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?