Editörler : Mehmet Balci
13 Şubat 2019 08:55

Kumru2
Aday Memur
senin başvurduğun ilana ben de başvurdum ben de erken olsun istiyorum ama 2 ay olacak ön başvuru belli olmamış mülakat ne zaman nasıl olacak belli değil ayrıca senin güvenlik soruşturmasının ne kadar süreceğinden ya da kurumlarda nasıl oluyor soruşturma haberin yok sanırım. bilgisizliğine veriyorum bu kafayla sana 2025 de zor ..
Mr.researcher, 2 ay önce - Alıntıya git

kurumları darlama taktiğin işe yarar umarım abii! sen bayağı yemiş yutmuşsun bu işleri kusurumuzu bağışla abi bizim kafamız basmıyor bu işlere ne yaparsın

13 Şubat 2019 10:14

civilengineer.ce
Aday Memur
Bu sataşma ve nefretin sebebini anlayamıyorum bir türlü.Hepimiz üniversite mezunu belirli yaşlarda insanlarız.Herkes bilgi almak istiyordu, adam sağolsun sormuş aldığı bilgiyi bizle paylaşıyor.Kendine de saklayabilirdi.Hem bilgisi olan var mı diye sürekli başlık açılıyor, hem de kim bilgi verse saldırılıyor.Bu yaşta insanların ergen gibi nefret kusup saldırması ne kadar normal?Az sakin.
13 Şubat 2019 15:59

achillleus
Aday Memur
14 Şubat 2019 16:54

Müh.merve
Aday Memur
herkesin merakla beklediği soruyu cevapladınız teşekkürler
02 Mart 2019 17:42

endüstri0426

Msb endüstri mühendisi whatsapp grubu için 05374054407

04 Mart 2019 13:25

indengg
Aday Memur
mart ayında açıklanacak dendi mülakata kalanların ama kesin bir bilgisi olan var mi acaba tarihiyle ilgili??
08 Mart 2019 21:28

Memurati
Aday Memur

ve bir hafta daha bitti ama sonuçlarda tik yok :(

08 Mart 2019 21:39

Mr.researcher
Aday Memur

ve bir hafta daha bitti ama sonuçlarda tik yok :(

Memurati, 1 ay önce - Alıntıya git
başka bir konu başlığında birisi nisanda açıklanacak demiş , birisi ulaşmış sanırım aramışlar ben de anlamadım , bana martın ilk ya da ikinci haftası demişlerdi .
08 Mart 2019 22:06

kutlukhsn
Aday Memur
başka bir konu başlığında birisi nisanda açıklanacak demiş , birisi ulaşmış sanırım aramışlar ben de anlamadım , bana martın ilk ya da ikinci haftası demişlerdi .
Mr.researcher, 1 ay önce - Alıntıya git

bu nedir hocam yaa öteleye öteleye nereye kadar gidecek

523 kişi az da değil bide mühendis .hocam lazım ve 500 kişi eksik var yani

şubat mart nisan dediiler

bekleye bekleye helak olduk

içişlerri nerdeyse 1 haftada açıkladı 60 bin kişi en az başvuru sayısı

bari listeyi açıkla kalan kalsın diğerleri mülakat tarihini beklesin

Toplam 29 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?