Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Şubat 2019 14:45   

Güvenlik sorusturması sırasında başka bi ilde olmak
Bu durum sıkıntı yaratır mı?
12 Şubat 2019 14:46

kucukogretmenn
Aday Memur
Ev, eşya işleriyle falan uğraşmak için atandığım ilde olmaktan bahsediyorum. Henüz erken biliyorum, sadece soruyorum linç etmeyin de :d
12 Şubat 2019 16:38

Ahmettim
Aday Memur

Saldırin beyler :D

Sorun olmaz hocam. Ben de erken olmasina ragmen ev işlerine girecem. Zaten gs de pek sikinti cikmiyo sanirim. Zaten sorusturma yapildigi için...

12 Şubat 2019 17:39

kucukogretmenn
Aday Memur

Saldırin beyler :D

Sorun olmaz hocam. Ben de erken olmasina ragmen ev işlerine girecem. Zaten gs de pek sikinti cikmiyo sanirim. Zaten sorusturma yapildigi için...

Ahmettim, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hahahha :d sağ olun hocam:) sivasta ev işi biraz sıkıntılı , makul bi ev buldum aslında ama erken olduğu için korkuyorum. Bende girişebilirim bu işe:)
12 Şubat 2019 18:18

ingilic
Kapalı
Hahahha :d sağ olun hocam:) sivasta ev işi biraz sıkıntılı , makul bi ev buldum aslında ama erken olduğu için korkuyorum. Bende girişebilirim bu işe:)
kucukogretmenn, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam acele etmeyin. Meb evrakları sistemden de yükleyebilirsiniz dedi. Hatta son yükleme tarihini 15 mart demiş. 15 marta kadar evrak yüklenecek de güvenlik soruşturması gelecek. Vay halimize. Bu nedir arkadaş. Eylüle kalmasak bari.
12 Şubat 2019 20:22

kucukogretmenn
Aday Memur
Hocam acele etmeyin. Meb evrakları sistemden de yükleyebilirsiniz dedi. Hatta son yükleme tarihini 15 mart demiş. 15 marta kadar evrak yüklenecek de güvenlik soruşturması gelecek. Vay halimize. Bu nedir arkadaş. Eylüle kalmasak bari.
ingilic, 2 hafta önce - Alıntıya git
Evet hocam ya yeni gördüm bu haberi. Pesss diyorum artık. 1 ay evrak, 1 ay da ga sürse zaten dönem bitti. Galiba Eylül'e kalıyoruz
12 Şubat 2019 20:23

kucukogretmenn
Aday Memur
Evet hocam ya yeni gördüm bu haberi. Pesss diyorum artık. 1 ay evrak, 1 ay da ga sürse zaten dönem bitti. Galiba Eylül'e kalıyoruz
kucukogretmenn, 2 hafta önce - Alıntıya git
Gs diyecektim
Toplam 6 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?