Editörler :
20 Şubat 2019 16:29

Uçanhemşire
Memur

Bu akşam saat 23 te sayın maliye bakanı Sıradışı programına konuk olacakmış .. sanırım ülke tv .. sıradışı programı Twitter'da tag verirse ; hekim dışı sağlık personeline atama olacak mı , ya da maliye onay verdi mi sorularını yoneltelim

20 Şubat 2019 16:31

atamaolsun
Aday Memur

Bu sağlık bakanına hiçbir şey diyemiyorum adam kulaklarını kapamış oturuyor bi tane haber gördüm neymiş efendim cerrahi alana talep azalmış ondan yakınıyo icabına bakacakmış falan filan sen bi atama bekleyen insanlara açıklama yapmasana öncelikle yanlış anlamayın ama bu bakan sadece doktorları umursayan bi adam resmen SAĞLIK BAKANI UMURSAMIYOR

20 Şubat 2019 16:37

Emir4747
Aday Memur

Bu sağlık bakanına hiçbir şey diyemiyorum adam kulaklarını kapamış oturuyor bi tane haber gördüm neymiş efendim cerrahi alana talep azalmış ondan yakınıyo icabına bakacakmış falan filan sen bi atama bekleyen insanlara açıklama yapmasana öncelikle yanlış anlamayın ama bu bakan sadece doktorları umursayan bi adam resmen SAĞLIK BAKANI UMURSAMIYOR

atamaolsun, 2 ay önce - Alıntıya git
adam doktor ve siyasetçi değil anlamaz atamadan ama etrafındaki yardimcılar ne işe yarıyo bu parti demiyomu seçim yaklaşıyor alim yapın bıktık yaw
20 Şubat 2019 21:29

Travaldo27
Kapalı

Sayin memurlar net saglik bakanligina duyuru yapmayacakmisiniz sizlere devamli yaziyo

21 Şubat 2019 05:04

Travaldo27
Kapalı

Memurlar net size e posta yoluyla yolladim uyelik bilgilerimi silip uyeligimi iptal edin saglik bakanliginin atanma konusunda bir haber bile yapmadin e postadan donun bu sitede durmak istemiyorum

21 Şubat 2019 05:09

Travaldo27
Kapalı

Kardesim burasi ogretmenler net olmus ogretmen osursa haber yapiliyor benim bilgilerimi sil kardes e postadan da yazdim size daha oncede polislerin yogin calismasi vs. Yazdik vosuna sil kardesim uyeligimi

28 Şubat 2019 12:13

rep87
Aday Memur
Sıralamam 300 lerde.. Ben biyolog olarak ümidi kestim gibi. Ne dersiniz? 2020 ye kadar 300 biyolog alınmaz sanırım.
01 Mart 2019 21:58

FizikTedaviFtr
Aday Memur

.....

01 Mart 2019 22:54

Matmatm
Aday Memur
Sıralamam 300 lerde.. Ben biyolog olarak ümidi kestim gibi. Ne dersiniz? 2020 ye kadar 300 biyolog alınmaz sanırım.
rep87, 2 ay önce - Alıntıya git
Benim sıralamada 168 bende kestim umudu hocam Haziran seçimlerinden önce yapılan alımlar şimdi yapılacaktı ondan su süreçte alım olacağını sanmıyorum benim düşüncem böyle
02 Mart 2019 07:51

rep87
Aday Memur
Benim sıralamada 168 bende kestim umudu hocam Haziran seçimlerinden önce yapılan alımlar şimdi yapılacaktı ondan su süreçte alım olacağını sanmıyorum benim düşüncem böyle
Matmatm, 2 ay önce - Alıntıya git
Valla hocam bekle bekle bi haber de yok en ufak.. Anlamadığım nokta koskoca ülkede 2 sene boyunca 300 biyolog hiç mi alınmayacak hiç mi ihtiyaç yok.
02 Mart 2019 08:19

Matmatm
Aday Memur
Valla hocam bekle bekle bi haber de yok en ufak.. Anlamadığım nokta koskoca ülkede 2 sene boyunca 300 biyolog hiç mi alınmayacak hiç mi ihtiyaç yok.
rep87, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam ihtiyaç vardır elbette ama adamlar ihale usulü kurdukları lablara hizmet bedeli karşılığında personel alıyor taşerondan ondan kadro açılmıyor
02 Mart 2019 09:16

rep87
Aday Memur
Hocam ihtiyaç vardır elbette ama adamlar ihale usulü kurdukları lablara hizmet bedeli karşılığında personel alıyor taşerondan ondan kadro açılmıyor
Matmatm, 2 ay önce - Alıntıya git
Haklısın hocam. Allah a kaldı işimiz bekleyelim bakalım şu 3600 meselesi bize de yansısa keşke..Biraz da şans işi atanmak tabi.
04 Nisan 2019 11:51

rep87
Aday Memur
30.000 alıma onay geldi mi acaba bilen var mı?
04 Nisan 2019 11:56

uykusuzhemsire
Aday Memur
30.000 alıma onay geldi mi acaba bilen var mı?
rep87, 2 hafta önce - Alıntıya git
29.600 olarak onaylanmış diye bir paylaşımlar var sorguladıgımda teyit edilmiş bilgi oldugunu söylediler ama resmi bi açıklama yok
Toplam 114 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?