Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Şubat 2019 17:29   

Meb'den evrak duyurusu

Belgelerin dijital ortamda alınacağını açıklamışlar.Son yükleme tarihi belirtilmemiş.

Link: http://meb.gov.tr/08022019-tarihinde-atanan-20000-sozlesmeli-ogretmenin-evraklari-dijital-ortamda-alinacaktir/duyuru/18015/tr

12 Şubat 2019 17:31

stillsoon
Aday Memur

Son tarih olarak 15 Mart verilmiş. Gözden kaçırmışım.

12 Şubat 2019 17:36

Okul Önceci Bey
Aday Memur

Ne olacak peki şimdi? Gidip vermeyecek miyiz? Ayrıca diplomayı falan nasıl yükleyeceğiz

12 Şubat 2019 17:36

Karzen
Aday Memur

Hem ilçe milli eğitime götürrüp hem burdan mı yüklücez evraklarımızı

12 Şubat 2019 17:48

Ahmettim
Kapalı

Diplomayi nasil yukleyecez ya. Taratip mi yukleyecez

12 Şubat 2019 18:03

fatih ç.
Şef

Sadece diploma değil mal bildirim ve GS formu da internete aktarılacak heralde çünkü imza kısımları var. İmzasız şekilde kabul edilir mi bilemedim. Fotoğraf çekip de aktarabiliriz heralde çünkü .jpeg, .jpg kabul ediliyormuş.

12 Şubat 2019 18:03

İsaaydogannn
Aday Memur

Sisteme girdim fakat hiçbir şey yok. Sadece bende mi öyle yoksa sizde de öyle mi arkadaşlar.

12 Şubat 2019 18:07

stillsoon
Aday Memur

Sisteme girdim fakat hiçbir şey yok. Sadece bende mi öyle yoksa sizde de öyle mi arkadaşlar.

İsaaydogannn, 2 ay önce - Alıntıya git

bende de öyle hocam

12 Şubat 2019 18:10

İsaaydogannn
Aday Memur

bende de öyle hocam

stillsoon, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam. Demek ki henüz aktif olmadı sistem.

12 Şubat 2019 18:11

Ceyl37
Kapalı

15 marta kadar evrak teslim suresi verildiyse göreve baslama eylüle kaldi arkadaslar geçmiş olsun

Gs süreci mayistan önce bitmez

12 Şubat 2019 18:15

BRSDGS38
Aday Memur

Temmuz atamasındaki açıklama şu şekildeydi

20.000 Sözleşmeli öğretmen pozisyonuna atamalar 24/07/2018 tarihinde sonuçlandırılmıştır. Sözleşmeli Öğretmenliğe Atama Duyurusu çerçevesinde ataması yapılan öğretmen adaylarının 10 Ağustos 2018 tarihine kadar atandıkları illere ?SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU? çerçevesinde istenilen belgeleri teslim etmeleri duyurulmuştu. Adaylar istenilen belgeleri atandıkları illere teslim edebilecekleri gibi istemeleri halinde elektronik ortamda https://veri.meb.gov.tr/tclogin.aspx adresinden (Veri Toplama Modülü) belgelerini yükleyebileceklerdir. Ancak, elektronik ortamda belgelerini yükleyen adaylar doldurdukları Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunun (Ek-1) aslını atandıkları illerin Millî Eğitim Müdürlüklerine ayrıca APS ile göndermeleri gerekmektedir. Personel Genel Müdürlüğü

http://kocaeli.meb.gov.tr/www/24072018-tarihinde-atanan-20000-sozlesmeli-ogretmenin-evraklari-dijital-ortamda-alinacaktir/icerik/1004

12 Şubat 2019 18:18

Karzen
Aday Memur

Elden teslim edersek burdan yüklemeye gerek yok mu

12 Şubat 2019 18:21

ingilic
Kapalı

Temmuz atamasındaki açıklama şu şekildeydi

20.000 Sözleşmeli öğretmen pozisyonuna atamalar 24/07/2018 tarihinde sonuçlandırılmıştır. Sözleşmeli Öğretmenliğe Atama Duyurusu çerçevesinde ataması yapılan öğretmen adaylarının 10 Ağustos 2018 tarihine kadar atandıkları illere ?SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU? çerçevesinde istenilen belgeleri teslim etmeleri duyurulmuştu. Adaylar istenilen belgeleri atandıkları illere teslim edebilecekleri gibi istemeleri halinde elektronik ortamda https://veri.meb.gov.tr/tclogin.aspx adresinden (Veri Toplama Modülü) belgelerini yükleyebileceklerdir. Ancak, elektronik ortamda belgelerini yükleyen adaylar doldurdukları Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunun (Ek-1) aslını atandıkları illerin Millî Eğitim Müdürlüklerine ayrıca APS ile göndermeleri gerekmektedir. Personel Genel Müdürlüğü

http://kocaeli.meb.gov.tr/www/24072018-tarihinde-atanan-20000-sozlesmeli-ogretmenin-evraklari-dijital-ortamda-alinacaktir/icerik/1004

BRSDGS38, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu defa güvenlik soruşturması belgesini de sisteme yükleyebiliyoruz. Benim merak ettiğim şu sistemde son evrak teslim tarihi 15 mart denmiş. Biz belgeleri elden versek (güvenlik soruşturması belgesi dahil) belgelerimiz daha evvel gönderilir mi emniyete acaba 15 martı beklemeden? Daha erken başlar mı soruşturma?
12 Şubat 2019 18:24

Bldmrve
Aday Memur

ben de onu merak ediyorum erken başlanacak dediler sürekli bu çok uzun bi süre değil mi ?

12 Şubat 2019 18:27

arifurkan
Aday Memur

evet arkadaşlar elden teslim edersek? Yine de buraya yüklemeli miyiz?

12 Şubat 2019 18:39

İsaaydogannn
Aday Memur

O kadar belge hazırladık çıktı aldık bunları nasıl yükleyeceğiz sisteme. Tarattırmak mı gerekiyor fotoğraflarını çekip mi yükleyelim. Tam her şey tamam dedik, belgeleri tamamladık şimdi de bu çıktı.

12 Şubat 2019 18:45

ozlemcoge
Aday Memur

İl memlerin haberi var mı acaba , duyurularını yaptılar ,hiç bahsi geçmiyor bu durumun ,ya elden ya kargoyla teslim demişler , insanı tereddütte bırakıyorlar .

12 Şubat 2019 18:48

ingilic
Kapalı

İl memlerin haberi var mı acaba , duyurularını yaptılar ,hiç bahsi geçmiyor bu durumun ,ya elden ya kargoyla teslim demişler , insanı tereddütte bırakıyorlar .

ozlemcoge, 2 ay önce - Alıntıya git
Bizim sivas vermediydi daha ilan, bunu bekliyordu heralde.
12 Şubat 2019 18:49

tendo
Aday Memur

O kadar belge hazırladık çıktı aldık bunları nasıl yükleyeceğiz sisteme. Tarattırmak mı gerekiyor fotoğraflarını çekip mi yükleyelim. Tam her şey tamam dedik, belgeleri tamamladık şimdi de bu çıktı.

İsaaydogannn, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam bu taratma işi nasıl oluyor

12 Şubat 2019 18:50

Necmiderya
Aday Memur

15 marta kadar evrak teslim suresi verildiyse göreve baslama eylüle kaldi arkadaslar geçmiş olsun

Gs süreci mayistan önce bitmez

Ceyl37, 2 ay önce - Alıntıya git
Gs biter bitmez göreve başlıyoruz.
12 Şubat 2019 18:52

ingilic
Kapalı
Gs biter bitmez göreve başlıyoruz.
Necmiderya, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam gs bitecek de hocamın dediği gibi bu dönem böyle kapanabilir. Sonuçta ne kadar geç başlatırsa daha az yük kendine.
Toplam 37 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?